NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
11 listopad = wyjazd do Warszawy, 11 listopad = wyjazd do Warszawy
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 02:48  
Cytuj
http://www.stalowka.pl/News/2909,1,11-listopada-&8211;-Marsz-Niepodleglosci-w-Warszawie/ok kto chce zaprezentowac nasza Polskosc ma okazje sie pokazac od strony patryjotycznej 11 listopada w Warszawie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 02:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 07:26  
Cytuj
Nasza(ą) Polskość?
A może taki patriota nauczy się pisać poprawnie po Polsku? Czy może to nie ma nic wspólnego z patriotyzmem? Post w temacie o kibicach to już totalna porażka. Przykro, że patrioci nie potrafią pisać po Polsku. Widocznie takich mamy patriotów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 09:55  
Cytuj
Dokładnie Andrzejku !
Najwięksi patrioci naszego kraju - Kaczyński, Komorowski walą większe byki niż on !
Nie przyszło Ci na myśl ,że koleś może mieć dysortografię ? - możliwe ,że największymi patriotami tego kraju są właśnie ANALFABECI ! A tacy jak Ty płytko myślący i jakże politycznie poprawni (ę,ą)...patriotyzm popierają tylko z definicji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 09:58  
Cytuj
*Andrzejek
ty już nie masz czego się przyczepić, nie trzeba być mistrzem ortografii żeby być prawdziwym PATRIOTĄ..

a po za tym trzeba pogratulować naszym Kibicom STALÓWKI inicjatywy zorganizowania wyjazdu na manifestacje patriotyczną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 10:23  
Cytuj
Co to za patriota który nie potrafi pisać poprawnie w ojczystym języku?
Żeby sklecić bez błędów dwuzdaniowego posta nie trzeba być mistrzem ortografii.
Dysortografia? Za moich czasów jak ktoś miał problem z ortografią to siedział nad słownikiem aż się nauczył. No, ale ostatnio w modzie jest bezstresowe wychowanie - nie stawiać pał, nie przymuszać do nauki i wykształcić sobie pokolenie debili.

Oho co ja widzę na fimiku? Łyse pały z ONR, no tak, patrioci że hoho. Krzyże i palone opony - wiadoma rzecz, bez tego nie da się manifestować miłości do ojczyzny. Asysta policji, ale nic nie szkodzi, podatnik jak zwykle zapłaci.

Normalni ludzie raczej nie zechcą brać udziału w marszu kiboli z transparentami "Donald matole" i moherów z "Smoleńsk POmścimy". A niestety właśnie te grupy uważają się za wieeeeeelkich "patryjotów".

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 10:28  
Cytuj
a czy w programie wyjazdu jest może palenie kukły Kaczyńskiego ?? lub jakieś inne atrakcje związane z pokazaniem kłamcy że prawdziwi Polacy i katolicy tego nie akceptują ??

ps." 8,Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu. "

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 10:35  
Cytuj
za twoich czasów..
powiedz czy POLSCY POWSTAŃCY, Żołnierze WP którzy oddawali życie za POLSKĘ (czyli byli PATRIOTAMI) nie mogli mieć problemów z ortografią? a co by było gdy nie potrafili poprawnie złożyć 2-3 zdań odebrał byś im "tytuł" PATRIOTY??
zejdź z tych ludzi z ONR skoro ma łysą banie to co jest jakimś przestępcą ? to są jakieś chore stereotypy..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
Nasza(ą) Polskość?
A może taki patriota nauczy się pisać poprawnie po Polsku? Czy może to nie ma nic wspólnego z patriotyzmem? Post w temacie o kibicach to już totalna porażka. Przykro, że patrioci nie potrafią pisać po Polsku. Widocznie takich mamy patriotów.


przecież tam nie ma żadnego błędu stylistycznego a to dopiero są porażki...., może nie każdy ma odpowiednią wersję windos ? i z stąd ten brak ,,śćźęą" nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 10:49  
Cytuj
Jacy powstańcy :szok: ? Nie porównuj powstańców do współczesnych łysych nazioli mlotek

Czy ja twierdzę że łyse pały z ONR to przestępcy? To że coś tam palą to widać na filmiku.

Mam dla ciebie zadanie domowe - napisz wypracowanie na temat "Jak powinien objawiać się patriotyzm w czasie pokoju?"

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 11:23  
Cytuj
fractal a Ty nie porównuj "tamtych czasów" (jak sądzę utęsknionych) z ówczesnymi, gdy to Twoje ciepłe wspomnienia z sal szkolnych gdy byłeś katowany przed tablicą przez nauczycielkę 40cm-ową linijką po łapkach są już dawno nieaktualne...człowieku z czasów siermiężnych dyktand prace domową to zalecam Tobie - podstawowa matura z matematyki i fizyki - Good Luck !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 11:33  
Cytuj
Andrzejek, jeśli zamierzasz kogoś pouczać to najpierw sam powinieneś błyszczeć z danej dziedziny. Pomijam błędy w innych postach, tematach, ale tutaj napisałeś wyrażenie po polsku wielką literą. To jest błąd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
*Andrzejek
ty już nie masz czego się przyczepić, nie trzeba być mistrzem ortografii żeby być prawdziwym PATRIOTĄ..

a po za tym trzeba pogratulować naszym Kibicom STALÓWKI inicjatywy zorganizowania wyjazdu na manifestacje patriotyczną.



Nie trzeba być mistrzem ortografii ale należy znać swój język ojczysty. Szczególnie jak się epatuje takim patriotyzmem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 12:50  
Cytuj
Jak juz mowa na moj temat pisze z angielskiego laptopa , gdzie niemam polskich znakow .umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Jak juz mowa na moj temat pisze z angielskiego laptopa , gdzie niemam polskich znakow .umiech


tak jak napisałem wcześniej good , naprawdę nie ma się co czepiać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 14:37  
Cytuj
Andrzejek wrócił i oczywiście nie mógł sobie darować żeby komuś nie "dowalić".Jeszcze gdyby miał rację...Sam popełnia błędy bardziej rażące od braku polskich znaków ale to jest OK.
Najważniejsze że znów mógł okazać swoją "wyższość".
W jednym z postów napisał Jeziórko przez "u" albo tu (cytuję):
[/cytat]

Moja wypowiedź nie jest oznaką walki, nie dorabiaj ideologii. Ja po prosu nie chciał bym mieszkać w okolicach które wymieniłem. [/cytat]
Drzazgę w oku brata zauważyć a belki w swoim oku nie widzieć- to u Andrzejka norma...
Takich niestety mamy na tym portalu moderatorów...

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 14:45  
Cytuj
Gustaw wszystko ok. Tylko, że tu nie chodzi tylko o polskie znaki. Przeczytaj tekst w temacie o kibicach. Śmieszy mnie jak ktoś się nazywa wielkim patriotą, zaprasza na marsze i wiece, a nie potrafi 2 zdań bezbłędnie napisać. Nie chodzi tu o dowalenie komukolwiek. Po prostu śmieszy mnie patriota nie potrafiący pisać w swoim języku ojczystym.
Co do angielskiego laptopa. Można wgrać nakładkę na Windows i po sprawie, no ale po co? Po co używać polskich znaków to takie prostackie.
Lepiej dowalić moderatorowi, że miał czelność zwrócić uwagę. Patriotom uwagi się nie zwracaumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 15:35  
Cytuj
rozumiem ze czlowiek ktory skonczyl zawodowke w pizdzie mial nauke ogonkow i zostal np gornikiem, teraz jest powiedzmy na emeryturze, ma 65 lat nigdy nikomu nic nie ukradl, cale zycie ciezko pracowal, wie co jest dobre co zle, wie co dobre dla polski, w swoim przekonaniu jest patriota - a wg ciebie nie ma takiej opcji bo k...wa bledy robi ? :]

trzeba byc idiota by dogrywac jakis syf do oryginalnego windowsa tylko po to by miec ogonki jezeli nie sa potrzebne do wyzszych celow ;] spolszczajcie systemy, piszcie ogonki bo to przeciez takie lotne, osoba piszaca z ogonkami +30 kłi dostaje na starcie

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 17:16  
Cytuj
HEJ PATRYJJJJOCI ! może ktoś z was zauważył jak wygląda Polska flaga na Wikipedii ? Mam na myśli kolor ,,czerwony'' i nie chodzi tu o monitor bo tak samo od pewnego czasu jest w TV jak gadają ludzie z PO albo od Prezydenta. Wydaje mi się że jeszcze nie dawno była ,, bardziej czerwona '' neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 18:31  
Cytuj
Co do flagi to zwróć uwagę jak ją traktują wszelkiej maści protestujący lub broniący czegoś. Nie zależnie od opcji politycznej. Wypisują na fladze co chcą. Białą część naszej flagi traktuje się jak kartkę z notesu. Tak jak by każde białe miejsce nie tolerowało pustki. Musi być zapisane. Tacy to już są nasi kochani patrioci.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
Co do flagi to zwróć uwagę jak ją traktują wszelkiej maści protestujący lub broniący czegoś. Nie zależnie od opcji politycznej. Wypisują na fladze co chcą. Białą część naszej flagi traktuje się jak kartkę z notesu. Tak jak by każde białe miejsce nie tolerowało pustki. Musi być zapisane. Tacy to już są nasi kochani patrioci.


A Ty Andrzejek uważasz się za patriotę?Bo też nie potrafisz pisać bez błędów...umiech))

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
HEJ PATRYJJJJOCI ! może ktoś z was zauważył jak wygląda Polska flaga na Wikipedii ? Mam na myśli kolor ,,czerwony\'\' i nie chodzi tu o monitor bo tak samo od pewnego czasu jest w TV jak gadają ludzie z PO albo od Prezydenta. Wydaje mi się że jeszcze nie dawno była ,, bardziej czerwona \'\' neutralny


Patrząc z obrzydzeniem na to co robią z flagą "patrioci" tacy jak kibole czy sekciarze Kaczyńskiego próbujący dopchać się z powrotem do koryta na flagach, krzyżach i trumnach ta czerwień zaczyna mi przypominać świński róż...

@gustaw
Tu nikt się nie czepia autora tematu za błahe literówki tylko za rażące byki.
Takie, za które by dostał pałę w trzeciej klasie podstawówki.
Np. zdania zaczynamy wielką literą i kończymy zazwyczaj kropką. To takie trudne?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 19:35  
Cytuj
Dajcie spokój tym błędom ortograficznym. Internet to nie wypracowanie ani dyktando w podstawówce. Na forach nie musi być przestrzegana aż tak dokładnie poprawność ortograficzna ( duże litery, kropki, przecinki) możesz się czepiać autorów "newsów" gdy oni popełniają błędy ortograficzne, a nie zwykłych użytkowników forum.
*farctal
z obrzydzeniem to ja patrze na to jak jesteś zakochany w tym sepleniącym rudzielcu..
powiem ci jedno ......... się od KIBICÓW !!

//moderowano// bez takich mi tu. Andrzejek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 19:41  
Cytuj
CYTAT

powiem ci jedno ........ się od KIBICÓW !!


Po manierach poznasz człowieka...

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 19:42  
Cytuj
CYTAT

A Ty Andrzejek uważasz się za patriotę?Bo też nie potrafisz pisać bez błędów...umiech))


Nie za fanatyka.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Paź 2011r. 02:38  
Cytuj
No to jeszcze tylko ponad miesiac http://marszniepodleglosci.pl/ good a tu przeciwnicy http://www.youtu(...)H7GuVkos chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »