NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy STALOWA jest gotowa na coś TAKIEGO ??,
Posty: 2
Dołączył: 27 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 23:15  
Cytuj
W Stanach Zjednoczonych funkcjonuje taka strona, na której ludzie chcący wyjść np. do kina, na piwo lub dyskotekę, a nie mogą tego zrobić ze znajomymi, umawiają się z osobami, które chcą zrobić to samo i mają ten sam "problem".

Jak myślicie czy coś takiego przyjęłoby się u nas w kraju, albo w samej Stalowej ?? Oczywiście wszystko bez jakichkolwiek zobowiązań. Czyli ja chce wyjść ale nie mam z kim, Ty chcesz wyjść ale nie masz z kim, więc wyjdźmy razem. Każdy z pewnością miał ochotę gdzieś wyjść a np. Piotrek nie mógł bo coś tam, Anka zajmowała się dziećmi siostry, a Wojtek szedł do roboty na drugą zmianę. No i Ty siedziałaś/łeś wkurzona/ny w domu.

Proszę o sensowne odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 23:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2011r. 23:18  
Cytuj
Jak najbardziej TAK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 12:16  
Cytuj
Myślę, że tak.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 12:56  
Cytuj
Super pomysł- jestem jak najbardziej za umiech

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 13:12  
Cytuj
Proponuję zamieścić kilka postów na forum. Typu: w czwartek chcę wyjść do kina na .... . Czy ktoś jest chętny? Albo w sobotę w Planecie czy gdziekolwiek indziej? I zobaczyć jaki jest odzew.

Ale:
- kiedyś była stronka dla wielbicieli trunków wszelakich, bodajże chlanie.net i padła
- czaty i portale społecznościowe częściowo załatwiają takie problemy
- liczba postów w tym temacie nie powala, nawet jeśli chętnych jest ze 100 osób to dochodzą problemy z ustaleniem daty spotkania, miejsca gdzie chcesz pójść i wreszcie pytanie czy chcesz iść z tą konkretną osobą co znacznie ogranicza wybór.

Moim zdaniem SW jest za mała na taką stronę, a Polska? Strony, które bez dużych inwestycji odniosły sukces można policzyć na palcach 1 ręki. A pozostałe powstały 100 lat temu lub wydały kilkaset tysięcy na reklamę.

Najlepiej zrób taką stronę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 13:19  
Cytuj
Pomysł ciekawy, ale jako nowy, osobny serwis raczej będzie ciężko.

Jak przedmówca zauważył - taka inicjatywa ma większy sens na facebooku czy nk, spróbuj tam stworzyć grupy w stylu 'znudzeni w stalowej' czy coś takiego.

Z całkiem nową stroną ciężko się wypromować i trafić do ludzi, a na serwisach społecznościowych możesz zapraszać konkretnych ludzi ze Stalowej i okolic.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 14:41  
Cytuj
Nie interesowałem się tym wcześniej, więc nie wiem czy stronka traktująca o tym temacie istnieje, ale pewnie zdałaby egzamin. Jeśli chodzi o Stalową, to jednak za mała lokalizacja, padłaby prędzej czy później.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 15:09  
Cytuj
czym to ma sie roznic od portali randkowych ktorych setki ? ok jest, lapie ja ale to polska, gdzie jak mowisz na przystanku czesc, jak sie masz to pytaja o ch...j ci chodzi i czy w ryj bys nie chcial :] nieznajomy facet z nieznajomym facetem bardzo nie pojdzie, kolege do wodki w pierszym barze znajdzie, kobieta - facet - portal randkowy, predzej kobieta - kobieta, zawsze wspolnych luznych tematow wiecej maja, to dziecko to rodzina.
jakis czas temu patrzylem na to chwile, takie portale byly, spotkajmy sie, dolacz czy jakos tak, nieglupie byly ale nie zdaly egzaminu nie ma po nich sladu, w polsce nie zdaje to egzaminu, sympatia miala imprezy bez podzialu na plec mozna wlasnie bylo zapelniac kalendarz - zrezygnowali, teraz fejsbog -> grupa -> post na tablicy

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2011r. 15:16  
Cytuj
wszystkie plagiaty pomyslow Amerykanow odniosly sukces w Polsce , zaczynajac od gg do zakupow grupowych. Musialbys skutecznie wypromowac strone na portalu spolecznosciowym. Szanse na sukces wynosza jakies 50 % procent, po prostu Polska nie jest na to gotowa , moze za kilkadziesiat lat sie zmieni a moze i nie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 22:30  
Cytuj
A może wymyślmy coś swojego aby ktoś na nas się wzorował?? bo tylko ciągle od kogoś mamy pomysły ...........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 22:42  
Cytuj
Patrz Esperanto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »