NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
szukam dobrego okulisty,
~~Grzegorz
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 23:33  
Cytuj
Witam, muszę w niedługim czasie wybrać się do okulisty i tutaj moja prośba; jaki okulista w Stalowej Woli jest naprawdę godny polecenia i zna się na swojej specjalizacji ? Z góry dziękuję za wszelkie informacje

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 23:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 23:38  
Cytuj
dr Piotr Piłat, ja do nige w sumie od zawsze chodzę i bardzo sobie cenię...

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Grzegorz
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
dr Piotr Piłat, ja do nige w sumie od zawsze chodzę i bardzo sobie cenię...


w której przychodni on przyjmuje ?

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 11:21  
Cytuj
CYTAT

w której przychodni on przyjmuje ?

Znajduje się obok wejścia do Bajer Bar-u =) ponoć to średniak w swym zawodzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sonia
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 18:57  
Cytuj
Polecam p.dr Ulewicz,przyjmuje w środę w przychodni na ul.Staszica.Wspaniały specjalista.

 
 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 19:23  
Cytuj
Tak, pan Piłat jedynie robi dobre wrażenie. Umiejętnie podchodzi do klienta, jest przekonywujący... na tym kończą się jego kwalifikacje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 20:04  
Cytuj
Nie wiem, jaki jest pan Piłat, ale pani dr Elwira Piłat jest super. Przyjmuje w Medicum na KEN.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~flo
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem, jaki jest pan Piłat, ale pani dr Elwira Piłat jest super. Przyjmuje w Medicum na KEN.


Piotruś to bawidamek i nic poza tym,ale jego bratowa-Elwira jest bardzo ok.Polecam

 
 
 
 
~~byłapacjentka
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 22:31  
Cytuj
dr Ulewicz jest ordynatorem okulistyki i dobrą specjalistką.Dr Ulewicz też i przyjmuje w Domu Rzemiosła. Jest tam też(w szpitalu oczywiście) taka pani z Rudnika z niemieckim nazwiskiem też b. dobra, ale niestety zapomniałam jak to nazwisko brzmi.

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
dr Ulewicz jest ordynatorem okulistyki i dobrą specjalistką.Dr Ulewicz też i przyjmuje w Domu Rzemiosła. Jest tam też(w szpitalu oczywiście) taka pani z Rudnika z niemieckim nazwiskiem też b. dobra, ale niestety zapomniałam jak to nazwisko brzmi.

Nie Ulewicz przyjmuje w Domu Rzemiosła tylko pani dr Ujda

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 22:41  
Cytuj
Piłat jest w miare ok i podczas przyjmowania nie ma atmosfery wiecznego pospiechu jak u co niektorych (nie mowie ze wszyskich;)).

 
 
 
 
~~okular
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 15:24  
Cytuj
w Stalowej nie ma dobrego okulisty !!!

 
 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
Piłat jest w miare ok i podczas przyjmowania nie ma atmosfery wiecznego pospiechu jak u co niektorych (nie mowie ze wszyskich;)).


To jest właśnie sposób pana Piłata. Tak jak było napisane wcześniej - bawidamek, kreuje przyjemną i miła atmosferę. Sprawia w ten sposób wrażenie dobrego specjalisty. Jest dobrze do takiego chodzić bo jest po prostu miło i bez problemowo da się wszystko załatwić. Z większym problemem nie zdecydowałbym się na niego. Jednak żeby dostać receptę na nowe okulary dlaczego nie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 22:31  
Cytuj
kazdy okulista, który ma mozliwosc komputerowego zbadania wzroku jest dobry.cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 10:40  
Cytuj
Trochę odgrzewam temat.
Potrzeba mi okulisty w Stalowej Woli lub Nisku ale nie chcę prywatnie tylko z NFZ (po co płacić).
Trzeba mi zrobić gruntowne badanie ze wszystkim włącznie z ciśnieniem i dnem oka. Kogo polecacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 15:27  
Cytuj
no ja w ciągu dwóch miesięcy byłam u 2 okulistów by potwierdzić to co mi powiedzianojezyk Piłat jako pierwszy okulista powiedział że skoro pracuję przy kompie ok 8 godzin dziennie to powinnam mieć okulary a dr Stec że z taką wadą jak ja mam to masę ludzi jest i nie powinnam nosić okularówumiech ( w badaniu do medycyny pracy także miałąm napisane że w okularach mam pracować) powiedziałam sobie oki i nie wyrabiałam recepty:( po 2 tygodniach pożałowałam że jej posłuchałam (dr Stec oczywiście) :/ doszło do tego że normalnie po domu nie mogłam chodzić:( wiec czy aby napewno dr Piłat jest taki zły????????????????? nie sądzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 27 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
a dr Stec że z taką wadą jak ja mam to masę ludzi jest i nie powinnam nosić okularówumiech


Z każdą wadą, obojętnie jaką trzeba nosić okulary, albo go źle zrozumiałaś, albo rzeczywiście gościu się na fachu nie zna.

Take Up The Sword Of Justice
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 19:08  
Cytuj
Mylisz się. Do około 1,5 dpi. nie powinno się używać soczewek korygujących gdyż oko się "przyzwyczaja" do wspomagania i wada może się jedynie powiększać. Nosząc soczewki o mniejszej mocy niż potrzebujesz jest szansa na naturalną poprawę wzroku. To raczej nie tyczy się astygmatyków. Specjalistą nie jestem, więc o szczegóły pytaj okulistę.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 21:03  
Cytuj
no ja mam astygmatyzm i z tego co wyczytałam to powinnam nosić okulary i je noszejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 16:36  
Cytuj
Witam, podbijam temat. Poszukuję dobrego okulisty w stw. Kogo polecacie? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 10 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 19:07  
Cytuj
Polecam Annę Schossler. Przyjmuje w przychodni na edukacji Medyk 6.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem, jaki jest pan Piłat, ale pani dr Elwira Piłat jest super. Przyjmuje w Medicum na KEN.


Ja również (już od wielu lat) chodzę do pani dr Elwiry Piłat, którą cenię za profesjonalizam i podejście do pacjenta.
Zgadzam się z ziutą i polecam ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 6 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 10:32  
Cytuj
polecam Panią dr Piłat- jako jedyna dopatrzyła się w niebywale bystrym wzroku u mojego synka wady i dzięki niej już mając 7 lat nosi okularki wyleczy oczka i będzie ok ,natomiast mi także dopasowała noweo kulary jest świetna !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 10:44  
Cytuj
dziękuję za opinie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 12:13  
Cytuj
Ja od kilkunastu lat chodzę do doktor Alicji Zybury-Jurek, przyjmuje w szpitalu, a na wizytę czeka się około tygodnia, Pani doktor ma bardzo indywidualne i fachowe podejście do pacjenta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »