NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wózek dla dziecka,
Posty: 12
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 10:51  
Cytuj
Bardzo prosze o wasze opinie na temat wózków dla dzieci wielkofunkcyjnych. Jest tyle rodzajów, że można się pogubić. Jakie firmy polecacie?Chodzi mi o takie ze średniej półki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 10:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ich
ich
ich
Posty: 13
Dołączył: 3 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 17:51  
Cytuj
Ja mialam wozek wielofunkcyjny firmy Kunert. Bylam bardzo zadowolona ale musialam go sprzedac jak dziecko troche podroslo, bo mieszkamy na 3 pietrze a sama rama wozka wazyla 10 kg.
Aczkolwiek plusy:
-latwy z prowadzeniu
-duze pompowane kolka na amortyzatorach
-duzy i niezwykle pojemy koszyk pod wozkiem
- regulowana raczka do prowadzenia wozka
-przystepna cena
i wiele innych,
Natomiast sama gondola, i spacerowka plus siedzonko do samochodu byly obszerne, a co za tym idzie wygodne dla dziecka.

Teraz mam spacerowke Graco i nie moge tego samego powiedziec ani pochwalic, ale za to lekki.



Powodzenia w poszukiwaniachumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 17:55  
Cytuj
ja także miałam Kunert VIP dla niemowlaka super, ale dla starszego dziecka nie polecam, do tej pory żałuję że go kupiłam i tyle pieniędzy dałam :/

spacerówke mamy Coneco taka z rączkami na bok i jest super, zwinna i lekka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 21:53  
Cytuj
Ja od razu kupiłam spacerówkę firmy coneco raczka wózka przypomina rogi kozy bo jest lekka i rozkłada się na płasko co umożliwia włożenie torby z dzieckiem w środku a jak maluszek podrósł zamieniłam torbę na kołderkę.Wózek ten ma jednak wadę bo posiada bardzo małe kółka co uniemożliwia jazdę po dużym śniegu więc w czasie zimy na dalsze spacery niż kolo bloku to bym nie liczyła zaleta nie muszę kupować drugiego wózka bo mój 3 letni synek jeszcze śmiało się do niego mieści i cena tego wózka jest bardzo niska okolu 300-400zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 64
Dołączył: 1 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 21:57  
Cytuj
Ze średniej półki polecam również Kunert Silver, sama taki mam, jestem bardzo zadowolona, świetnie się prowadzi, ma szereg zalet, które ktoś już wymienił. Jeśli byłabyś zainteresowana, mogę Ci taki wózek sprowadzić w cenie niższej niż na allegro bezpośrednio od producenta (zajmujemy się z mężem handlem przez Internet), ewentualnie mogłabyś wcześniej zobaczyć nasz i zdecydować. Polecam też Hepciu LUX z Hepakosa.
Jeśli masz jakieś pytania to pisz na stokrotka_kb_(at)_o2.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »