NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
inwigilacja dzieci,
~~usia
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 18:54  
Cytuj
Nie mogę pojąć dlaczego panie nauczycielki z wypiekami na twarzach czekają na wypracowania uczniów o tym jak spędzili święta.Uważam,że to intymna sprawa każdej rodziny,niestety ciekawość pań jest niepohamowana.To samo dotyczy wakacji jeszcze się dobrze nie skończą,a już uczniowie muszą je dokładnie opisać,bo panie chcą zaspokoić swoją ciekawość.A co z tymi,którzy nie mają się czym pochwalić?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 18:54  
Cytuj

 
 
 
 
~~nauczycielka
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 19:01  
Cytuj
Naprwadę z wypiekami na twarzy czekam na wypracowania z wakacji i ze Świąt. I to na te najintymniejsze. Moja ciekawość jest niepohamowana. Mam ponad setkę uczniów. I każdy z nich tak samo mnie ciekawi. USIA - czy Ty jesteś normalna?

 
 
 
 
~~bos
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
Naprwadę z wypiekami na twarzy czekam na wypracowania z wakacji i ze Świąt. I to na te najintymniejsze. Moja ciekawość jest niepohamowana. Mam ponad setkę uczniów. I każdy z nich tak samo mnie ciekawi. USIA - czy Ty jesteś normalna?

to po co idiotko zadajesz takie pierd?

 
 
 
 
~~nauczuycielka
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 19:07  
Cytuj
Po to, żeby dzieci takich jak Ty skończyły lepiej niż ich rodzice. A przede wszystkim dlatego, że tego wymaga program nauczania wymyślony przez Ministerstwo. I nauczyciele nie mają na niego wpływu. Szkoda, że niektórzy nie pojmują tego.

 
 
 
 
~~bos
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 19:09  
Cytuj
takie betony jak ty nie mają polotu i na nic wpływu,a jeśli chcesz wiedzieć,to skończyłem lepiej niż ty

 
 
 
 
~~beton
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 19:23  
Cytuj
Skończyłeś lepiej? Gratuluję. Może jakiś nauczyciel nauczył Cię czegoś. Chociaż po Twoich wypowiedziach wątpię. Szkoda tylko Twoich Rodziców, że wychowali kogoś takiego. Pozdrawiam serdecznie.

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 19:45  
Cytuj
I to są nasi kochani nauczyciele którzy swoją nieudolność w przekazywaniu wiedzy zwalają na rodziców tych uczniów. Dziwie się że taka osoba jeszcze pracuje jako nauczyciel. Oczywiście są od tego wyjątki. I nauczycielu trochę nie etyczne obrażać czyichś rodziców (jest to brak sensownych argumentów) ale to chyba nauczyciel wykształcony powinien wiedzieć a nie my takie głąby których ty uczyłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 19:54  
Cytuj
Riku - przeczytałeś wszystkie posty? Przeczytaj jeszcze raz i pomyśl zanim coś napiszesz. Może warto też zaglądnąć do słownika (nie etyczne?)A może warto też wykazać się odrobiną szacunku i słowa Ty, Wy, a przede wszystkim Rodzice napisać z dużej litery?

 
 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
I to są nasi kochani nauczyciele którzy swoją nieudolność w przekazywaniu wiedzy zwalają na rodziców tych uczniów. Dziwie się że taka osoba jeszcze pracuje jako nauczyciel. Oczywiście są od tego wyjątki. I nauczycielu trochę nie etyczne obrażać czyichś rodziców (jest to brak sensownych argumentów) ale to chyba nauczyciel wykształcony powinien wiedzieć a nie my takie głąby których ty uczyłeś.

Oczywiście, obrażać rodziców uczniów to nieetyczne(nawiasem mówiąć "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie), ale obrażanie nauczycieli już jest etyczne? Hmm, cóż za podwójna moralność! Niedobrze się robi...

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Riku - przeczytałeś wszystkie posty? Przeczytaj jeszcze raz i pomyśl zanim coś napiszesz. Może warto też zaglądnąć do słownika (nie etyczne?)A może warto też wykazać się odrobiną szacunku i słowa Ty, Wy, a przede wszystkim Rodzice napisać z dużej litery?


Etyka zawodu nauczyciela dotyczy postawy nauczyciela, jego kultury, osobistej odpowiedzialności, wrażliwości, samokrytycyzmu, uczciwości, hierarchii wartości, światopoglądu, wiedzy i kompetencji.

Szanuje rodziców ale chcąc tak pisać można pod to podsunąć większość słów przykładowo pies mam z dużej litery pisać Pies bo kocham mojego psiaczka. To już szukanie dziury w całym.

CYTAT
Oczywiście, obrażać rodziców uczniów to nieetyczne(nawiasem mówiąć "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie), ale obrażanie nauczycieli już jest etyczne? Hmm, cóż za podwójna moralność! Niedobrze się robi...


mówiąć - piszemy mówiąc (jak już tak się chcesz czepiać wszystkiego zajmij się sobą) a tak na serio znalazłeś mój jeden błąd każdemu się może zdarzyć wiec tobie (literówka) umiech

Gdzie obraziłem nauczycieli szanuje ich zawód ale jak ktoś atakuje czyichś rodziców to już trochę nie ładnie.
"Oczywiście są od tego wyjątki." - tak napisałem
Znam porządnych nauczycieli i takim co bym złamanego grosza nie zapłacił nie można brać nauczycieli do jednego wora takie jest moje zdanie. A to co pisałem to się tylko odnosiło do tej osoby co się podaje za nauczyciela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 20:51  
Cytuj
riku, chwała Ci więc za to, że nie wrzucasz wszystkich do jednego wora. Pozdrawiam Cię cieplutko.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasa
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 20:55  
Cytuj
zadzwiiajace ... ze tak marne intelektualne osoby ... próbują uczyc innych. Poziom szkolnictwa podstawowegi, czy sredniego jest w znaczacej mierze ŻADEN.

Takie wypracowania zadaja, Ci ktorzy nie maja żadnego pomyslu na nic innego. Kpina. 75% "nauczycieli" szkolnictwa podst. i sredniego jest do "wywalenia".

 
 
 
 
~~usia
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 21:00  
Cytuj
Chodziło mi tylko o więcej tolerancji,nie wszycsy obchodzą Boże Narodzenie.A od nauczycieli chyba możemy wymagać otwartych umysłów?Co do wakacji zaś sama byłam świadkiem przepytyawania dzieci już 1-go września,jak je spędziły i żal mi było chłopca,który był tylko na ...jagodach.Nie wiedziałam,że to ministerstwo dyktuje stalowowolskim nauczycielom tematy wypracowań.Chyba paniom po niżańskim SN!

 
 
 
 
~~hmmm
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 21:27  
Cytuj
Poczytałem trochę w tym temacie i postanowiłem cos napisać.

Owszem sam nie lubiłem tego typu wypracowań i nigdy ale to nigdy nie napisałem prawdy, bo po co nauczycielowi wiedzieć co kto robi, jakie ma życie ?
Raz święta, wakacje były dobre, innym razem nieudane.

Sam kiedyś, jak chodziłem do szkoły zastanawiałem się nad tym.
Dlaczego akurat taki temat ? Naprawdę tego nie rozumiałem. Przecież można wymyślić wszystko. Poruszaliście temat wykształcenia itp. Jaki wpływ ma napisanie pracy o wątku z życia, a np. czymś wymyślonym ? Bo tego pojąć nie mogę.

 
 
 
 
~~mira m
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 21:35  
Cytuj
a dziecko ateistów ma zmyślać,że obchodziło Święta?

 
 
 
 
~~NAPINACZ
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 08:34  
Cytuj
CYTAT
a dziecko ateistów ma zmyślać,że obchodziło Święta?

skoro się wstydzi, że nie obchodziło niech zmyśla ;-)

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 14:33  
Cytuj
Ja bym bez zadnego skrepowania napisal, ze ominalem kolejki w kosciele i pojechalem na narty...

 
 
 
 
~~Andy
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
takie betony jak ty nie mają polotu i na nic wpływu,a jeśli chcesz wiedzieć,to skończyłem lepiej niż ty



Jako spawacz w HSW????sciana

 
 
 
 
~~!@#$%&^
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 15:13  
Cytuj
czy nie widzicie ironii w tym co pisala nauczycielka ? od razu bos przyszarzowal i gotowe :]
na temat to nie widze nic zlego w takich tematach ;]i tak 90% dzieciakow opowiada przez miesiac po wakacjach czy sylwestrze, ktory wiecej wypil ile razy i kto dalej rzygal ;] a tu nagle jest problem z napisaniem kilku zdan bez jaj ;]

 
 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 17:13  
Cytuj
Jako spawacz w HSW????sciana[/cytat]

Coś macie do spawaczy smiech2potluczony

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 19:51  
Cytuj
Jeśli ktoś ma jakiś problem z opisaniem np. minionych świąt to wystarczy zgłosić to nauczycielowi...i po sprawie:szok:nie wiem:szok:

 
 
 
 
~~kusy
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 19:53  
Cytuj
a po ch...to opisywać?

 
 
 
 
~~!@#$%&^
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 20:48  
Cytuj
po to zeby niektorzy literek nie zapomnieli ;]

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »