NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Nabłyszczanie włosów,
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 12:10  
Cytuj
Chciałam zapytać dziewczyny (bo myślę, że faceci raczej nie korzystają z tego;p) jakiego kosmetyku używacie do nabłyszczania włosów? Spray jakiś czy coś innego? Proszę o podanie nazwy kosmetyku, opinii o nim i ceny(tak mniej więcej;))

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 12:10  
Cytuj

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 14:14  
Cytuj
ja używam najzwyklejszego jedwabiu do włosów umiech z biosilk'a nie pamietam juz ile koszuje ale jest nie drogi (często jest na niego promocja w rossmanie) po wysuszeniu włosów kropla, dwie na dlonie wcieram i wcieram we włosy umiech tylko nie od nasady umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2011r. 13:26  
Cytuj
Powiem Ci, że włosy łanie się błyszczą po tym szamponie z Elseve do włosów farbowanych (czerwony) + odżywka. Jedwab z biosilku też jest niezły, 150ml na allegro kosztuje około 40zł z przesyłką (cena w Rossmannie: ~78zł), tylko cienkie włosy może obciążać, więc jeśli narzekasz na objętość swoich włosów to nie używaj go raczej. ;)
Warto też poszukać domowych sposobów na nabłyszczenie włosów, na różnych portalach dotyczących urody można znaleźć przepisy na maseczki. ;) itp ;)

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »