NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
POLICJA- pieszy patrol !!!, Miłe zaskoczenie:)))
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 23:21  
Cytuj
Stojąc na przystanku ok. godz 22.00 natknąłem się na pieszy patrol. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim. Nie ukrywam że pewniej czuł bym się "na mieście" widząc takie właśnie patrole. Brawa dla komendanta!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 23:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 23:27  
Cytuj
Musieli okrutnie czyms podpasc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 23:36  
Cytuj
Ja mam inne zdanie, przez to że tak sądzisz wogóle nie widać Policji na ulicy. Wystarczy polecieć lub pojechać do Anglii- tam chodzą pieszo i wcale i w zaden sposób nie umniejsza to pozycji Policji, tylko my zaściankowi z podkarpacia możemy tak mysleć że coś "przeskrobali". Ja też wolałbym gdyby chodzili!!!

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2011r. 23:41  
Cytuj
Wystarczy pojechać do Warszawy. Nie trzeba nigdzie lecieć. Nikt nie twierdzi, że to w czymś ubliża, co nie zmienia faktu, że pieszych patroli w STW nie uświadczysz. Komentarz Mariusza77 zabawny umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 19 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 00:23  
Cytuj
A ja myślę, że to jest ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 00:48  
Cytuj
No oczywiscie ze ok. Komendant jest git!!! Panie komendancie, wiecej takich patroli. My czujemy sie bezpieczniej!!!

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lch
lch
lch
Posty: 94
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd: zza kabla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 01:03  
Cytuj
Kajetan
To było może koło górki Rozwadowskiej ?
Smiagałem właśnie tamtą trasą i widziałem aż sie zdziwiłem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 02:22  
Cytuj
Dupaaaaaa.Żaden z dowcipów mnie nie rozśmieszył:( Ja myslę że Policja powinna mieć takie patrole częściej. Gratuluję Komendantowi, oby tak dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 07:26  
Cytuj
Chwalicie komendanta,a mnie się wydaje,że piesze patrole są za pieniądze urzędu miasta po zlikwidowanej straży.Sądzę,że większa zasługa pieszych patroli leży po stronie prezydenta niż komendanta.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
Chwalicie komendanta,a mnie się wydaje,że piesze patrole są za pieniądze urzędu miasta po zlikwidowanej straży.Sądzę,że większa zasługa pieszych patroli leży po stronie prezydenta niż komendanta.


A gdzie Ty wcześniej straż miejską w mieście widziałaś? Bo odkąd zyje na oczy ich nie widziałem, więc nie bredź że zastępują straż miejską, bo tejże nie ma z 8 lat!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Chwalicie komendanta,a mnie się wydaje,że piesze patrole są za pieniądze urzędu miasta po zlikwidowanej straży.Sądzę,że większa zasługa pieszych patroli leży po stronie prezydenta niż komendanta.


A gdzie Ty wcześniej straż miejską w mieście widziałaś? Bo odkąd zyje na oczy ich nie widziałem, więc nie bredź że zastępują straż miejską, bo tejże nie ma z 8 lat!!!


A ja myślę, że adam1 ma rację. Trudno mówić tu o zasługach prezydenta, bo przcież zlikwidował Straż Miejską. Z drugiej strony ludzie mają jednak chyba większy respekt przed policjantem niż strażnikiem miejskim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 11:13  
Cytuj
ludzie nie maja żadnego respektu przed policjantem, z prostego powodu. Mianowicie funkcjonariusz praktycznie nie ma żadnych uprawnień zażegnujących niebezpieczeństwo . Każdy chyba pamięta informacje o pobiciu policjantów i bezkarności napastników umiech

warszawa to szara, smutna jak pi**a betonu stolica i może jest tam więcej policji na patrolu , dlaczego ? bo zabiera się środki finanse ze wszystkich komisariatów . Później się je dzieli . Kolejni rządzący usilnie chcą zrobić z warszawy miasto europejskie , o stolicy nie ma nawet mowy , póki co , nie ma mowy ,żeby się to udało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 13:20  
Cytuj
w Anglii czesto policjanci poruszaja sie na rowerach . w Polsce policjant przy rozpoczeciu pracy sprawdza ,ktory samochod ma najwiecejw baku. neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 13:26  
Cytuj
Nastezji ..ja nie miałem na mysli tego ze pieszy patrol jest czyms gorszym i umniejsza ich pozycje . Po prostu nasze lenie są nie ruchawe i ciezko ich uswiadczyc na ulicach miasta naszego . W przeciwienstwie do wiekszych miast . A skoro u nas nie ma strazy miejskiej to patrolowanie piesze miasta przechodzi automatycznie na policje .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
A gdzie Ty wcześniej straż miejską w mieście widziałaś? Bo odkąd zyje na oczy ich nie widziałem, więc nie bredź że zastępują straż miejską, bo tejże nie ma z 8 lat!!!


Więc tym lepiej,że ją Szlęzak rozwiązał.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A gdzie Ty wcześniej straż miejską w mieście widziałaś? Bo odkąd zyje na oczy ich nie widziałem, więc nie bredź że zastępują straż miejską, bo tejże nie ma z 8 lat!!!


Więc tym lepiej,że ją Szlęzak rozwiązał.


I ja tak myślę ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 19:00  
Cytuj
w każdym większym mieście są patrole piesze, w Krakowie np. spotykałam dość często i to nie tylko w okolicach rynku. a w takim Lublinie aż się od nich roi (a przynajmniej roiło, tak z 6 lat temu, nie wiem jak teraz) - spotykałam ich niemal na każdym kroku.
w stalowej faktycznie jeszcze nigdy nie widziałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »