NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Naprawa maszyny do szycia, - Łucznik
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 13:01  
Cytuj
Witam Wszystkich Forumowiczów.

Szukam osoby, zakładu w Stalowej Woli, który/która naprawiłby maszynę do szycia Łucznik. Rozsypało się stożkowe koło zębate z tworzywa, na wałku odpowiedzialnym za przesuwanie materiału.

Z góry dziękuję za pomoc.umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 13:01  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 14:04  
Cytuj
Jeśli maszyna jest stara to nie do końca się opłaca naprawa - same części wyniosą ok 50 zł. + naprawa.
Mi też się wytarły te koła zębate stożkowe z tworzywa sztucznego, problem w tym, że strasznie ciężko to wymontować i złożyć najczęściej zdarza się, że przy okazji trzeba jeszcze coś wymienić.
Ponadto większość części do maszyn jest właśnie z tego tworzywa sztucznego więc jak już się zaczyna sypać to powoli inne elementy też dadzą znać o sobie bo na pewno się już wysłużyły.
Ostatnio w promocji był niezły Singer model 2250 za 375 zł. więc stwierdziłam, że bardziej się opłaca kupić nową.
Jak już uda Ci się naprawić to daj znać ile Cię to dokładnie wyniosło. Moja póki co leży w szafie i czeka.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 14:12  
Cytuj
W bloku przy ul. Poniatowskiego 18 jest gość który naprawia maszyny do szycia (chyba nawet głównie Łuczniki). Ok. 2-3 lata temu korzystałem z jego usług i szczerze polecam. Nie pamiętam dokładnie która klatka, ale chyba jest tabliczka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2011r. 14:14  
Cytuj
Aha, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale miał też chyba do sprzedania używane modele łucznika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11976
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2011r. 09:47  
Cytuj
Dzięki serdeczne - wybiorę się tam. umiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »