NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry mechanik do starego samochodu,
~~Gutek
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 04:14  
Cytuj
Poszukuję mechanika dobrego mechanik w Stalowej Woli lub okolicach. Przeczytałem cały wątek poświęcony mechanikom samochodowym w Stalowej, jednak informacji merytorycznych i opinii o warsztatach było tam stosunkowo niewiele, a jeśli sie pojawiały to dotyczyły raczej nowszych samochodów.
A ja poszukuję mechanika do 18-letniego Audi 80 B3.
Do wymiany mam pasek rozrządu i nagrzewnicę. Wiadomo, obie naprawy wymagają solidności i fachowości (rozrząd wiadomo, a w przypadku nagrzewnicy nie chciałbym kompletnej demolki wnętrza przez jakiegoś partacza umiech )
We wspomnianym już wątku polecano przede wszystkim mechanika z Niska (tego, przy wyjeździe w kierunku Zarzecza), mechanika z ul. Handlowej (o ile się nie mylę p. Adama) i mechanika ze Spacerowej.
Czy poza wspomnianymi powyżej, są jeszcze inni godni polecenia?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 04:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~Gutek
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 04:18  
Cytuj
Oczywiście pierwsze zdanie powinno brzmieć:
Poszukuję dobrego mechanika w Stalowej Woli lub okolicach.
Przepraszam za błąd umiech

 
 
 
 
~~GDA
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 10:42  
Cytuj
1. wystaczylo sie zarejestrować i móc edytować swoje posty ...

2. nie istnieje coś takiego jak dobry mechanik ... mechanik = gwałciciel mechaniki. A ktoś dobry nie będzie się nazywać "mechanik", tylko inżynier.

 
 
 
 
~~ojej
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
1. wystaczylo sie zarejestrować i móc edytować swoje posty ...

2. nie istnieje coś takiego jak dobry mechanik ... mechanik = gwałciciel mechaniki. A ktoś dobry nie będzie się nazywać \"mechanik\", tylko inżynier.


GDA-zmień płytę, bo ta już się wszystkim znudziła. Trzeci post i wszędzie się wtryniasz z tym gwałtem. Może ty jakiś sado-maso jesteś?? Lecz się mlotek bo widać,że czegoś ci brak

 
 
 
 
~~CAŁA PRAWDA
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Poszukuję mechanika dobrego mechanik w Stalowej Woli lub okolicach. Czy poza wspomnianymi powyżej, są jeszcze inni godni polecenia?


To masz problem chłopie z tym Audikiem.Jesli chodzi o wymiane rozrzadu to mozesz szukac taniego garazowca bo do tej operacji trzeba wyciagnac tylko wentylatory chłodnicy i juz jest dobry dostep jak ci garazowiec nie popieprzy znaków na rozrzadzie to sukces ,ale moze mu sie to uda.Natomiast jesli do wymiany nagrzewnicy trzeba sciagać deske rozdzielcza to kiepski warsztat połamie ci prawie połowe zaczepów ,satrzasków, uchwytów, kolków, spinek, plastików itd ,pomijam ze połowe srubek nie trafi na swoje miejsce instalacja elektryczna sie poplata a pózniej problemów kupa, ze cos nie działa w elektryce.I co wtedy?? Jedziesz do dobrego warsztatu, żeby to wszystko popoprawiali i naprawili Ty oczywiscie myslisz ze poprawka to drobiazg dla dobrego warsztatu !!!! a tu sie okazuje, Że taniej by cie wyszło zrobic to wszystko za jednym razem w dobrym warsztacie i nie tracisz czasu , PIENIEDZY!!!, a PRZEDE WSZYSTKIM MASZ TO DOBRZE ZROBIONE.Dlatego na tych forach przeklina sie dobre warsztaty bo one jedynie potrafią to dobrze robic i co za tym idzie liczą sobie za to(czasami mniej jak garazowiec tylko ty o tym nie wiesz). Ale jak juz pisałem trzeba sie samemu na tanich warsztatach przejechac zeby to zrozumiec!!!

 
 
 
 
~~GDA
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 12:25  
Cytuj
tylko jest problem - bo drogi to tylko nadzieja, że będzie lepiej - ale nie gwarancja.

jak chcesz miec zrobione dobrze - zrób to sam umiech

 
 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
tylko jest problem - bo drogi to tylko nadzieja, że będzie lepiej - ale nie gwarancja.

jak chcesz miec zrobione dobrze - zrób to sam umiech


Dobry warsztat wystawia pisemną gwarancje na swoja usługe ,a sa takie warsztaty w Stalowej Woli wiec nie ma problemu jesli cos bedzie nie tak zrobione za darmo to poprawia ,a jezeli nie potrafią to oddadzą pieniadze tylko prawda jest taka ,ze jezeli ktoś na pismie daje gwarancje to chyba oczywiste jest, ze bedzie chciał robotę zrobić jak najlepiej bo nie w jego interesie jest tracić czas na poprawki to jest przeciez czas i kasa czasami nie mała.Jak na to tak popatrzymy to jednak jest gwarancja bo albo bedziemy miec dobrze zrobione albo nie wydamy kasy tak powinno byc w kazdym warsztacie.A jest inaczej najpierw wydajemy MASE kasy W TANICH WARSZTATACH NIBY, A POZNIE JEDZE GOSĆ DO DOBREGO I BŁAGA O POMOC. NAJLEPIEJ ZA DARMO ZEBY POPRAWIALI BO PIENIAZKI SIĘ JUZ SKOŃCZYŁY!!!!

 
 
 
 
~~watazka
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 14:55  
Cytuj
Całą prawde to ja ci napisze wielki fachowcu - Nie ziej jadem na garazowców bo po twojej składni zdan widac ze jestes lepięga a fachowosc równa zeru.Tacy fachowcy kroją gosci w Poserwisie- jak hamulce robił to zapomniał zacisku przykrecic - ot to wszystko co wskutkach łaczy sie z utrata zycia! Najpierw sie naucz myc auta i pompowac koła a później mozesz zabierac głos na tym forum

 
 
 
 
~~kolega
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 16:45  
Cytuj
a ja polecam mechanika w tarnobrzegu przy drukarni mały zakładzik AUTO-SERVICE robi tam dwóch kolesi i moim zdaniem robią super to co mają do zrobienia kazdy zakup najdrobniejszej części konsultują z właścicielem przez tel.nic bez twojej wiedzy chyba mało już zostalo takich mechaników dla zainteresowanych moge podać numer na mejla pozdrawiam i polecam

 
 
 
 
~~Kamil
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
Całą prawde to ja ci napisze wielki fachowcu - Nie ziej jadem na garazowców bo po twojej składni zdan widac ze jestes lepięga a fachowosc równa zeru.Tacy fachowcy kroją gosci w Poserwisie- jak hamulce robił to zapomniał zacisku przykrecic - ot to wszystko co wskutkach łaczy sie z utrata zycia! Najpierw sie naucz myc auta i pompowac koła a później mozesz zabierac głos na tym forum



Mnie taki garazowy fachowiec koła nie dokrecił jak walnołem w kraweznik to mało głowy o szybe nie rozbiłem dobrze ze poduszka powietrzna nie odpaliła ot to wszystko.Teraz mam dobry warsztat i zyje spokojnie.A auto to mozesz sobie w myjni umyc,koła natomiast na stacji benzynowej napompowac za darmo ale taki wtazka jak ty pewnie tylko itelektualistą jest i o tym nie wie.

 
 
 
 
~~AUTO PROBLEM...
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 17:15  
Cytuj
uśmiech..potrzebuję kogoś, kto chce zarobić pare groszy, przy wymianie kilku części. Może byc "garażowcem" tylko by znał się na tym co robi. Dam zarobić, dla mnie może byc to uczeń z technikum, a nawet z tatą.. mnie wsjo radno, byle miał pojęcie o tym, co robi... CHĘTNYCH PROSZE O ODPISANIE, A PODAM GG...

 
 
 
 
~~gar pol ser aso
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
uśmiech..potrzebuję kogoś, kto chce zarobić pare groszy, przy wymianie kilku części. Może byc \"garażowcem\" tylko by znał się na tym co robi. Dam zarobić, dla mnie może byc to uczeń z technikum, a nawet z tatą.. mnie wsjo radno, byle miał pojęcie o tym, co robi... CHĘTNYCH PROSZE O ODPISANIE, A PODAM GG...


Juz ci podaje garazowców jedni sa na Skarpie na Poniatowskiego i jeszcze jest parę garazy na Spacerowej tata tez tam jestgood

 
 
 
 
~~Piotrek
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 21:11  
Cytuj
Wspaniali cicho robiący auta są w Nisku na ul. sandomierskiej i to wszystko. cool girl

 
 
 
 
~~KGB
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
Wspaniali cicho robiący auta są w Nisku na ul. sandomierskiej i to wszystko. cool girl


A ja myslałem ze tam działa Siedmiu WspanialychgoodJeden za wszystkich wszyscy za jednego.Garaż dobrze wytłumiony wiec jest cichutko i pociemku, nie pomyliłem się chyba ma byc na czarno i pewnie jest tanio jak ZUS-siku się nie płaci podaj dokładniejsze namiarki.FISKUSIK TEŻ BY TAM MOZE AUTKIEM SWOIM POJECHAL ODWIEDZIC.

 
 
 
 
~~Mariola
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 18:39  
Cytuj
Ja mam dobry warsztat autoryzowany na Bradwickiej ale nie podam danych bo w regulaminie forum jest napisane ze ........jak masz problem to tylko oni ci pomoga podaj GG TO CI PODAM.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 18:45  
Cytuj
Możesz podać namiary umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Karol
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 18:55  
Cytuj
Dobry mechanik jest za wiaduktem na ulicy Zurawiej (tak sie chyba nazywa ulica). To jest za ekonomikiem w Rozwadowie. ok

 
 
 
 
~~Mieciu
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
Dobry mechanik jest za wiaduktem na ulicy Zurawiej (tak sie chyba nazywa ulica). To jest za ekonomikiem w Rozwadowie. ok

TO JEST NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY MECHANIK DO STARSZYCH SAMOCHODÓW ALE JAK MASZ NOWSZY TO BOSCH SERVICE( WCALE NIE DTOZEJ)

 
 
 
 
~~Mirek
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
Ja mam dobry warsztat autoryzowany na Bradwickiej ale nie podam danych bo w regulaminie forum jest napisane ze ........jak masz problem to tylko oni ci pomoga podaj GG TO CI PODAM.

Gdzie na Brandwickiej jest autoryzowany warsztat??, chyba że na Brandwicy?

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 22:03  
Cytuj
A ja bym polecila warsztat na Swierkowej to jest jak jedziesz z Rozwadowa za przejazdem kolejowym ,zapytaj maja tam duzo roboty ale moze sie podejma tego.

 
 
 
 
~~flota
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 03:36  
Cytuj
ja polecam na gorce na domkach, gosc sie zna na zabytkach

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »