NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
studio dorota,
Posty: 64
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2011r. 23:27  
Cytuj
Witam
Czy któraś z pań korzystała z usług salonu "Studio Dorota"?
jak przedstawiają się ceny i jakość usług? Na stronie wszystko ładnie wygląda, tylko cennika nie ma, a interesują mnie paznokcie akryloweumiech
proszę o pomoc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2011r. 23:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2011r. 15:31  
Cytuj
IDZ DO KSIEZYCOWEGO DAY SPA TAM CI ZROBIA NAJ NAJ NAJLEPIEJ !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2011r. 15:49  
Cytuj
"IDZ DO KSIEZYCOWEGO DAY SPA TAM CI ZROBIA NAJ NAJ NAJLEPIEJ ! "

Po 1 przestań spamować z capsem, każdy umie czytać. Po 2 nie reklamuj tego badziewia w topicu na temat innego studia urody. Ktoś się pyta o Studio Dorota, więc chce się dowiedzieć jak tam jest. Nie ma to jak nieudolne PR.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2011r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
\\\"IDZ DO KSIEZYCOWEGO DAY SPA TAM CI ZROBIA NAJ NAJ NAJLEPIEJ ! \\\"

Po 1 przestań spamować z capsem, każdy umie czytać. Po 2 nie reklamuj tego badziewia w topicu na temat innego studia urody. Ktoś się pyta o Studio Dorota, więc chce się dowiedzieć jak tam jest. Nie ma to jak nieudolne PR.
PO CO SIE WTRACASZ ? BYLES LUB BYŁAS TAM? A JA BEDE SOBIE ROBIC CO CHCE SPASMOWAC CZY NIE TO JEST MOJA SPRAWA JA CI SIE NIE WTRACAM CO MASZ DZIS W GARY WŁOZYC!



caps jest niby dla wszystkich tylko czemu w tematach day spa trzeba dużymi- reklama? Co do studia DOROTA mogę powiedzieć co nieco bo zona korzysta i nie zamierza zmieniać, raz dobrze zrobione pazurki, dwa dobre lakiery ( i co tam innego się używa) i nowy sprzęt. Reklamy tej Pani raczej nie trzeba robić bo na ta chwila ma bardzo dużo klientek wiec to mówi samo za siebie a chyba w tym day spa jakaś kicha ze wszędzie tak wychwalasz i musisz reklamę robić. A co do cen najlepiej zadzwonić - przy czym ceny co do jakości są ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »