NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Rzecznik Praw Konsumenta,
Posty: 809
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 20:41  
Cytuj
Witam wszystkich. Szukam opini nt Rzecznika Praw Konsumenta w Stalowej Woli. Czy ktoś z Was załatwiał już przez niego jakieś sprawy? Jakie macie zwiazane z nim doświadczenia?Czy po prostu jest to konkretny człowiek ,czy szkoda czasu na wizytę? Zamierzam wdać się w spór sądowy z jednym z operatorów telefonicznych i potrzebuję fachowej opini i ewentualnej pomocy prawnej. Z góry dzięki za konstruktywne opinie. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 20:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 21:10  
Cytuj
Z tego co mi wiadomo- takiej osoby w Stalowym Mieście nie ma :( jest za to sztab radców prawnych, na poczet przyszłych oszczędności-celem zorganizowania kolejnej "imponującej"imprezy strzalka , tudzież pomnika lub cudnej rzeźby...
a tak serio to jestem ciekawa opinii o radcach,którzy przejęli obowiązki Rzecznika, bo sama mam sprawę do UOKiK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 22:12  
Cytuj
Korzystałem z porad Rzecznika - ale poprzedniego..... Bardzo pomógł. Stąd wniosek, że taka osoba jest potrzebna. Teraz jest jakaś dziwna sytuacja. Fila wiele już napsuł - a miał tylko zlikwidowac powiat....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »