NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Niezapominajka - Zaklików,
Posty: 10
Dołączył: 25 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 20:59  
Cytuj
hej, chciałam zapytać o opinie na temat restauracji "Niezapominajka" w Zaklikowie??? czy może miał ktoś tam wesele??? jak jedzonko? obsługa itd?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 20:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2011r. 23:11  
Cytuj
Byłem kiedyś tam na weselu i powiem że jedzonko pierwsza klasa, w żadnym innym lokalu nie było tyle pyszności co tam, obsługa zasuwa na wysokich obrotach co troche zmieniają talerze na nowe, sprzątają na bieżąco tak że jest spoko. Jedynym minusem jest brak porządnego kibla.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 08:03  
Cytuj
Witam
Zgadzam się w stu procentach z zamieszczoną opinią . Ten lokal polecam i jeszcze raz polecam . Dziewczyny z obsługi bardzo miłe , o wszystko co poprosimy to szybciutko przyniosą , na stole cały czas czyściutko , posprzątane , a jedzonko pierwsza klasa . W innym lokalu ( nie chcę robić anty-reklamy , ale mogę podać w którym ), gdy poprosiłem o coś do picia , to doleciało mnie , że nie jestem pępkiem świata ... pozostawiam to bez komentarza . W Niezapominajce na taka prośbę ,zobaczyłem śliczny uśmiech obsługi i odpowiedź , że za chwilkę przyniesie .
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 14:39  
Cytuj
wojtulek40
rób !!!
co by ktoś do Ciebie nie dołączył , bo beda dwa pępki świata, a tu juz nasze życie sie może pop.....
i zapanuje chaos jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »