NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Księżycowe Day Spa , czy był ktoś w tym księżycowym day spa gdzie to się wogóle mieści?
Posty: 6
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 08:36  
Cytuj
gdzie miesci sie kisiezycowe spa?ponoć można wykupic bony upominkowe dla bliskiej osoby nie wie ktoś ile to kosztuje?
dzieki pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 08:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 10:04  
Cytuj
Nie wiem gdzie to jest i nie obchodzi mnie to !
Zapchali mi całą skrzynkę pocztową wizytówkami - po takim marketingu wszedłem na stronke i co widzę ? - CENY Z KSIĘŻYCA - zrozumiałem nazwe.
Żona i jej koleżanki chodzą do SPA na wojska polskiego i na zabiegi kosmetyczne do Sary w Rozwadowie ...i jakoś jeszcze mam kase na koncie więc jest przystępnie...ale po wizycie w Księżycowym Day Spa wyczyściłoby mnie do reszty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 10:53  
Cytuj
dzieki wejde na stronke zobacze ceny mowisz,że polecasz to spa na wojska polskiego?pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2011r. 17:41  
Cytuj
Hej ;) ja mieszkam na osiedlu gdzie jest Day Spa i to jest na ul.Poniatowskigo 80 (koło Avantii) jeszcze tam niebyłam ale nie sądze żeby tam były jakies kosmiczne ceny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 10:12  
Cytuj
Znalazłem strone www.keizycowedayspa.pl. Według mnie ceny sa normalne, nie ma tam nic kosmicznego. Pytałem siostry, która chodzi do kosmetyczek i mówi, że ceny są ok. Byłem tam aby wykupić bon dla żony na prezent. Mają bardzo fajny wystrój, ale lokal jest słabo widoczny. Zobaczymy jak u nich z jakością po powrocie żony. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 10:49  
Cytuj
kuba20007 - popraw ten post wyżej bo poleci do kosza. Tego się nie da czytać.
Regulamin pkt. 6.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 11:59  
Cytuj
Ok prosze usunąc mojego posta nie mogę wejśc w ustawienia zmiany .pozdrawiama dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 12:54  
Cytuj
Ja poprawilamsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 14:00  
Cytuj
Dziekuje tylko jeszcze nazwę stronki źle wpisałem miało byc www.ksiezycowedayspa.pl jak zwykle zjadłem litery .Jeszcze raz dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2011r. 20:38  
Cytuj
Jaka strona taka firma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 19 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 08:07  
Cytuj
Byłam .Wystrój super.I to tyle co mogę powiedzieć dobrego o mojej wizycie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 08:20  
Cytuj
Już nie nabijaj komentów i nie rób nowych nicków żby tylko podtrzymać ten temat na forum - ponieważ to zwyczjanie smutne. Taka reklama raczej działa Ci na niekorzyść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 09:54  
Cytuj
kiciia a z jakich usług korzystałaś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
Hej ;) ja mieszkam na osiedlu gdzie jest Day Spa i to jest na ul.Poniatowskigo 80 (koło Avantii) jeszcze tam niebyłam ale nie sądze żeby tam były jakies kosmiczne ceny...


To ci rarytas skąd możesz wiedziec że ceny są nie kosmczne hahahaha dobre jestes lojalnym pracownikiem to i szefuncio musi zarobic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2011r. 21:57  
Cytuj
W tej firmie musi być bardzo tanio !!!
Nie stać ich na reklamę na stronie tylko pracownikom każą pisać na forum.
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2011r. 15:28  
Cytuj
JA TAM BYALM PARE RAZY I CENY MAJA NORMALNE TZ CENA DOBRA I WIE SIE ZA CO SIE PŁACI WSZYSTKIE USŁUGI NAJWYZSZEJ JAKOSCI NAJLEPIEJ WYKONANE A NAJBARDZIEJ JESTEM ZADOWOLONA Z PANI EWELINY FRYZJERKI ROBIŁAM U NIEJ METAMORFOZE I Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM TA PANIA EFEKT PRZESZEDŁ SAM SIEBIE A DODAM ZE JESTEM UPIERDLIWA KLIENTKA TZ WYMAGAJACA JEZELI CHODZI O WŁOSY TA PANI JEST TERAZ MOJA NAJLEPSZA FRYZJERKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MANICURE TEZ JEST JAK NAJSTARANNIEJ WYKONYWANY I MASECZKI ECH SZKODA GADAC TAM TRZEBA ISC!


//moderator
Popraw ten wpis na zgodny z regulaminem, bo poleci do kosza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2011r. 16:19  
Cytuj
w zwiazku z cała dyskusja na temat ksiezycowego wybrałem sie osobiście tam do fryzjera i na masaż i kupiłem dla żony bon upominkowy o ktory pisałem wcześnie.ja oceniam ksiezycowe w skali od 1 do 6 na 5 zawsze cos można zmienic i poprawic na lepsze.ceny sa całkiem normalne a nie jak z ksiezyca jak pisze tu osoba wcześniej.fajnie,że powstało coś takiegow stalowce jednym sie to bedzie podobac drugim nie ale ludzią nigdy nie dogodzi nikt nie musi przeciez tam chodzi fryzjerow i kosmetyczek jest w stalowej ponad 100 także wolny wybór.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:13  
Cytuj
panie kubo20007 zmienil by pan chociaz nick jak juz ma pan swoje chwalic hehe żenadazdegustowany


//moderowano
hehe, a Ty kolego, aż konto musiałeś zakładać by napisać takiego newsa ? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:14  
Cytuj
Cecinat orientujesz się jak stoi to Księżycowe Day Spa z klientelą ? Do mnie dochodza słuchy ,że felerna lokalizacja nie przyciaga im klientów i panuje tam zastój i nostalgia chytry a Pan Kuba robi kawał dobrej antyreklamy na SM ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:28  
Cytuj
witam jestem współwłascicelem spa pana ktoremu zaśmieciliśmy skrzynkę reklamą z góry przepraszam.ja nie mam potrzeby tworzenia nowych watkow nicków itp ponieważ mamy wykupiona reklame na stalowym miescie od dłuższego czasu.rownież dziekuje bardzo za wypowiedzi konkurencji miło,że interesujecie się panstwo namiumiechpozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 21:25  
Cytuj
Ja nie jestem z konkurencji i z tego co wiem - a mam dobre źródło to Pan Kuba K. nie posiada wspólników chytry
Antyreklamy tez nie potrzebuje robić, bo wtedy już nikt nie będzie tam zaglądał , ale życze powodzenia i równiez pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 17:46  
Cytuj
JerseyShore nie orientuje sie jak tam z klijentela nie moja okolica ale patrzac na ceny mysle ze bedzie im ciezko zobaczymy za rok dwa ale zycze powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:00  
Cytuj
Czy wy mam na mysli adminow tego czegos macie odrobine oleju w glowie. Za waszym przyzwoleniem lub biernoscia wynikaja z nieudolnosci ludzie ktorzy sa anonimowi wymieniaja na forum publicznym zdania (wyssane z plotek) na temat zasobnosci portfeli badz obrotow firm znanych z nazwy i wlascicieli znanych z nazwisk i imion. Ciekaw jestem czy widzac wpis o waszych dlugach lub rozliczeniach i klienteli puscilibyscie taki wpis? Mysle ze nie. Nie chce byc zlym prorokiem, ale jesli traficie na kretyna jak ci powyzej ktory napisze cos o powaznej firmie i bedzie to nieprawda mozecie sie nie pozbierac z kasa za odszkodowanie i to nie on tylko Wy jako administratorzy, poniewaz pewnych informacji nie wolno wam publikowac i nie wiem czy macie tego swiadomosc, bo po postach nt. pary ze stalowej woli....itd. mysle ze jestescie kompletnymi dyletantami i proponuje zmienic prawnika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
Czy wy mam na mysli adminow tego czegos macie odrobine oleju w glowie. Za waszym przyzwoleniem lub biernoscia wynikaja z nieudolnosci ludzie ktorzy sa anonimowi wymieniaja na forum publicznym zdania (wyssane z plotek) na temat zasobnosci portfeli badz obrotow firm znanych z nazwy i wlascicieli znanych z nazwisk i imion. Ciekaw jestem czy widzac wpis o waszych dlugach lub rozliczeniach i klienteli puscilibyscie taki wpis? Mysle ze nie. Nie chce byc zlym prorokiem, ale jesli traficie na kretyna jak ci powyzej ktory napisze cos o powaznej firmie i bedzie to nieprawda mozecie sie nie pozbierac z kasa za odszkodowanie i to nie on tylko Wy jako administratorzy, poniewaz pewnych informacji nie wolno wam publikowac i nie wiem czy macie tego swiadomosc, bo po postach nt. pary ze stalowej woli....itd. mysle ze jestescie kompletnymi dyletantami i proponuje zmienic prawnika.

Gdzie masz wymienionego kogos z imienia i nazwiska?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:34  
Cytuj
Babyboy: Kto napisał o jakiejś zasobności portfela lub długach ? - masz bujna wyobraźnie człowieku. Jest napisane imie które widnieje w nicku człowieka - kuba20007 - i stąd to się wzieło - ponieważ robi nieudolną reklame na SM. Jest tylko odniesienie co do "klienteli' - którą to można stwierdzić naocznie bez wnikania w jakiekolwiek szczegóły umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »