NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Nergal- co myślicie?,
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 00:32  
Cytuj
Moim zdaniem uwaga koncentruje się nie tam, gdzie jej potrzeba. Nergal siedzi sobie w jury, ocenia wokalistów, uśmiecha się, w żadnym z odcinków nie użył chyba nawet wulgaryzmu, jakoś żadnego negatywnego przekazu się tam nie dopatrzyłam. Jestem wierzącą katoliczką, jego demonstracyjne darcie Biblii mnie nie ruszyło - przekazuje tym sobie co tam chce na scenie, ja się za takie pierdoły nie unoszę. Na inny programach lecą za to takie programy, że ogląda się je jak Animal Planet. W TOP MODEL jawnie traktuje się głupiutkie i zaściankowe dziewuchy jak towar, obraża się je, obmacuje. Jakoś nie słyszałam, żeby Kościół przeciwko temu protestował (!), a to takim badziewiem powinni się zająć, bo to robi ludziom wodę z mózgu i tym czuję się obrażona, że w dobrym czasie wieczorem takie coś dzieje dzieje się w TV.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 00:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 01:58  
Cytuj
CYTAT
Nędzny satanista reklamujący koncenrn medyczny DKMS. Gdyby podarł koran, albo torę już by siedział w więzieniu lub wąchał kwiatki od spodu......

Obrazek

taki z niego satanista jak ze mnie ksiadz :] btw co ty masz do dkms ? :](az sie boje pytac) ze troche to kosztuje ? a co sie dziwic ? widziales roznice(rozumiem ze porownujemy do lokalnych) przy ubezpieczeniach w razie niepowodzenia(zabezpieczenia dawcow) czy warunki w jakich procedura ma miejsce ? jakis czas temu byla znaczaca, a cena jaka ktos ma zaplacic jest chyba niewielka za uratowanie zycia :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 20:46  
Cytuj
Na temat DKMS pisałem już wiele - żerują na ludzkim nieszczęściu jak mało kto i wykorzystują ludzką chęć pomocy, do zarabiania .....

Poszukaj - poczytaj......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 21:16  
Cytuj
nikt nie jest idealny :] kazda fundacja zarabia

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »