NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
upierdliwe dymy z działek ,
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 13:25  
Cytuj
Mieszkam na skarpie /za Ochronką/ z widokiem na małe "oczko" i niestety na działki. Jak przyjdzie weekend to z powodu gryzących dymów znad działek trzeba się z domu wyprowadzać. Oni imprezują a tu nie możesz okna otworzyć.Może ktoś zna sposób jak temu zaradzić, bo wezwania policji nic nie dają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 13:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 13:32  
Cytuj
spokojnie sezon grillowy się kończy umiech uwierz ja mam gorzej.. mieszkam na oś. Flisaków w bloku który jest przed ścierzką która powadzi na most... gówniarzeria robi sobie grille na ławkach pali ogniska w donicach na kwiaty, śpiewy najczęściej "cztery osiemnastki" i notorycznie "sto lat" policja przyjedzie spisze a oni dalej swoje.. więc jak się tam ciesze ,że przyszła jesień i wieczorami jest baaardzo zimno umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 13:43  
Cytuj
A tu niestety się dopiero zacznie bo będzie wypalanie odpadów na jesieni i smród do grudnia. Uwierz mi że gdyby elektrownia tak dymiła to by ją ochrona środowiska zamknęła dawno. Jak słyszę że ogrody działkowe to zielone płuca miasta to mi się chce wyć. Przecież oni powinni się jakimiś ekranami odgrodzić od miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 14:22  
Cytuj
PeIHa- błagam, ŚCIEŻKĄ.

Ludzie, to jest miasto. Nie liczmy na świeże powietrze. To zaczyna robić się śmieszne, że ludzie narzekają na korki uliczne, hałas itp itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 16:10  
Cytuj
faktycznie ścieżką.. rzeczą ludzką jest pomyłka. potluczony

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2011r. 20:42  
Cytuj
Jak komuś przeszkadza - niech się przeprowadzi na wieś. Widział ktoś z was działki w Rzeszowie? - syf, malaria, brud. W Stalowej Woli - działki są po prostu zadbane. Coś trzeba z liśćmi robić. Można w kompostownik, ale nie każdy go ma. Poza tym, chwasty należy palić, inaczej ich nasiona rozsieją się z rozrzuconą na wiosnę zawartością kompostownika.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 19:46  
Cytuj
Ja mam działkę blisko małego oczka. Dwa lata temu wycięto wysoki żywopłot z mirabelek, który chronił działki przed kurzem i spalinami a mieszkańców skarpy przed dymem. Bez porozumienia z kimkolwiek wycięto kilkudziesięcioletnie drzewa a jak trochę odrosły to przed paroma dniami znów wycięto. Ja protestowałam ale oni tam w zarządzie ogrodu mają ekologię gdzieś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 09:18  
Cytuj
Może w końcu zniwelują te ogródki i puszczą drogę, będzie święty spokój i swobodny objazd Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 10:35  
Cytuj
Samael81 żal Ci,że nie masz działki?To chyba jedyna rozrywka w tym mieście.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 11:35  
Cytuj
Ja bym Ci poradził przeprowadzić się w okolice Aluteca albo innego alu-felga. Tam nie palą liści umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 12:07  
Cytuj
Dokładnie, przeprowadź się na Grabskiego, koło Uniwheels i Wtórsteelu żaden działkowicz ci nie nasmrodzi palonymi liśćmi smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 01:58  
Cytuj
Powinni zakazać palenia liści...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 11:17  
Cytuj
Powinni zakazać wszystkiego.

zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Myślę ze w tym kraju juz wystarczy zakazów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 19:41  
Cytuj
Do Elizabet: Znajdź sobie inny problem skoro tak bardzo się nudzisz i zostaw działkowców w spokoju. Sam 4 dzień z rzędu palę na działce liście i gałęzie, super ognisko, dym leci aż do nieba i jeszcze jakoś żyję i mam się bardzo dobrze...Pozdrawiam i zapraszam na spacer na działki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2011r. 06:56  
Cytuj
Dokładnie - działka to mozliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku. Palenie liści nie jest niczym złym. Komuś najwyraźniej wszystko przeszkadza.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Paź 2011r. 09:11  
Cytuj
Rzeczywiście-działki dają możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu,wśród otaczających kłebów dymu.
Zdarza się,że przy spokojnej ,bezwietrznej pogodzie,wszystko to wygląda tak cudownie,jak pożar hurtowni opon.
Niekiedy takiego działkowicza w autobusie można wyczuć,bo wali od niego dymem na kilometr.
No ale nie ma to jak wypoczynek na"łonie natury"i to uczucie bycia lekko podwędzonym.Nirvana.
Niech inni też czują ...

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »