NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam perfumerii,
Posty: 5
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 09:27  
Cytuj
Szukam dobrej perfumerii/drogerii, gdzie mógłbym kupić dobre perfumy. Polecajcie konkrety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 09:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 09:33  
Cytuj
może chcesz kupic "yves givenchy" albo "armani diamonds" damskie obie 50ml, po 120zł oryginalne nowe (folia)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 12 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 12:31  
Cytuj
W drogerii Natura w galerii City Park lub Rossman.

Slyszałam tez o drogerii " U Dariusza" obok hali targowej oraz i perfumerii VIP na ul. Staszica niedaleko nowego kosciola.

Ale zawsze najwiekszy wybór moim zdaniem to City Park.


Zawsze pozostaje tez serwis allegrojezyk

jezyk

zarumienionygood

Jaki dzień w moim szyciu był najpiękniejszy?? To nie był dzień, to była noc.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 12:37  
Cytuj
Ja polecam perfumerię "U Dariusza" obok hali targowej. Ceny dużo niższe niż gdzie indziej, można sobie zamówić perfumy jeśli akurat nie ma w sklepie i pan bez problemu przywiezie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 12:54  
Cytuj
Nic nadzwyczajnego...., sądzę,że w Vip prefumeri też można zamówić perfumy na życzenie klienta , a Pani potrafi fajnie doradzić i pomóc w doborze odpowiedniej perfumy.Zdaje się,że perfumy to jej pasja,bo może o nich dużo mówić, a co najważniejsze, wie co mówi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 17 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 17:49  
Cytuj
Zdecydowanie najwiekszy wybór
VIP PERFUMERIA obok kina Ballada
polecam sprawdzić osobiście. Jest to przedewszystkim gustownie i ze smakiem uządzona perfumeria a nie drogeria gdzie jest szwarc mydło i powidło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 18:54  
Cytuj
"U Dariusza" jak dla mnie ceny troszkę wywindowane i w porównaniu z "VIP Perfumeria" wypada bardzo blado. Tak pod względem cenowym,zasobowym, jak i wiedzy o zapachach. Do tego miły pan twierdzi że jak czegoś nie ma w sklepie to może to zamówić...Ale potencjalny klient sklepu jeżeli może pozwolić sobie na czekanie to zawsze sam może o ile zna zapach zamówić sobie np. na perfumeria.pl i cena wiele niższa. Więc reasumując w Stalowej Woli "VIP Perfumeria" jeżeli masz czas i typ to internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 21:01  
Cytuj
Byłam ostatnio koło kina ballady w tej perfumerii. Ładnie urządzona, miła pani tylko bardzo szkoda że nie posiadała żadnych testerów perfum które chciałam sprawdzić.
Jak kupić nową perfumę nawet nie znając jej zapachu ? wygląd flakonika mnie nie przekonuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 08:18  
Cytuj
Nie kupiłbym już żadnej "wody" w perfumerii gdzie nie mają testerów by móc popsikać na listek - i to jest porównywalne do Allegro.
Nawet jeżeli masz już swój typ a kupisz na Allegro bądż właśnie w takiej perfumerii za o wiele mniej niż w rzeczywistości - to musisz liczyć się z tym ,że to będzie szajs - lekko odbiegające od oryginału nuty zapachowe, mniej świeża, zapach będzie szybciej przemijał - mówie z doświadczenie, ponieważ kiedyś tak robiłem wiele razy i za każdym razem żałowałem zdegustowany
Dlatego polecam wybrać sie do Rzeszowa - Douglas , Sephora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 08:52  
Cytuj
Mocne słowa,lecz to nie jest jednak porównywalne z allegro!!!!
Kupiłam w Vip już ok.10-12 perfum i NIGDY, ale to prze - NIGDY nie "trafiłam" na podróbkę :szok: , która to miałaby szybko wywietrzeć, czy też odbiegać od nie wiem czego.
Jersey-sądzę,że poniosła Cię lekko fantazja, a właścicielka mogłaby dochodzić swych praw, gdyż została najnormalniej w świecie pomówiona, co jest przykre. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 10:00  
Cytuj
nonsens: Nie poniosła mnie żadna fantazja i wiem o czym piszę - wynika z tego jasno i logicznie ,że to moją własna i rzetelna opinia wyrobiona na przestrzeni czasu, podparta doświadczeniem w kupnie znacznie większej ilości perfum niż tylko 12 uśmiech
Kupowałem je w STW jak i na Allegro i żadna nie była tak trwała jak perfumy znajomych zakupione w bardziej renomowanych drogeriach - gdy zacząłem je sam tam nabywać moje zadowolenie z nich wzrosło tak jak i ich cena.
Strikte co do samego zapachu to dzielą sie one na wersje europejskie i amerykańskie - pierwsze psika sie na ciało (i zapach zawsze będzie indywidualnym) a drugi psika się na odzież i zawsze pachnie tak samo.

Ps. Gdzie widzisz coś o podróbkach ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 10:46  
Cytuj
[cytat] to musisz liczyć się z tym ,że to będzie szajs - lekko odbiegające od oryginału nuty zapachowe"

Tu widzę wpis o podróbkach.
Kolego, w samej perfumeri Vip zakupiłam ok.12 szt, a nie przez całe życie, czytaj ze zrozumieniem zaklopotany

Jeśl;i widzisz,że zapachy u znajomych są intensywniejsze niż u Ciebie, to jest tak oczywista oczywistość, jak to , że w przeciągu paru godzin pójdziesz do toalety za potrzebą.
Dzięki Bogu człowiek przyzwyczaja się szybko do używanego zapachu-uwierz mi, jak by było inaczej- długo byś ze sobą nie wytrzymał.

Apropo, ile perfum zakupiłeś w samej perfumerii Vip, a tym samym ile było "szajsem" ?- taka moja babska,wredna ciekawość sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 11:34  
Cytuj
Tobie polecam czytanie ze zrozumieniem:
Szajs nie oznacza podróbki - wchodzisz do markowego sklepu bierzesz rzecz z wieszaka i mówisz - szajs - masz na myśli jedną konkretna rzecz która wg Ciebie takowa jest.

Ameryki to Ty nie odkryłaś - "człowiek przyzwyczaja się do zapachu" - ale czy ja wypowiedziałem sie w takim kontekście ? - NIE.
Napisałem ,że perfumy znajomych (zakupione w renomowanych drogeriach są lepsze)...nic nie pisałem o porównaniu w wąchaniu perfum na sobie i na nich - ROZUMIESZ ? - chodziło mi o ludzi którzy to wypowiadali się, że nie czuja na mnie konkretnego zapachu mimo iż perfumowałem sie nim dosłownie 10 min temu...a co innego było z perfumami z innych drogerii - kolokwialnie Ci to wyłożyłem.

Ps: "a właścicielka mogłaby dochodzić swych praw, gdyż została najnormalniej w świecie pomówiona, co jest przykre"
Wyjaśnij mi to bo strasznie mnie to bawi good - nie wypowiedziałem się na temat perfumerii VIP ani na temat tej Pani - więc piszesz BZDURY !

Wydaje mi się ,że sama siebie reklamujesz - jako tą "Panią która tam pracuje zna się na perfumach, to jej pasja i wie co mówi"...piękna reklamaok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 13:18  
Cytuj
Rozbawiłeś mnie totalnie.Kto przeczytałby Twój wpis - zrozumiałby go tak jak ja.
"..nie wypowiedziałem się na temat perfumerii VIP ani na temat tej Pani - więc piszesz BZDURY !.."
Masz konkretnie zacytowane:
.." Nie kupiłbym już żadnej "wody" w perfumerii gdzie nie mają testerów.." a tyczyło się to w/w drogerii post przed Tobą.
Więc stad moje przypuszczenia.
Dla mnie szajs oznacza towar w CCC i dyskoncie, a nie w sklepie,gdzie są towary z wyższej półki.
Nigdy nie zdarzyło mi się kupić szajsu w porządnym sklepie, a w Biedronce, a i owszem.

Ps. znajdź ciekawy temat, w których brałam udział (bardzo łatwo to znaleźć) i gdzie podpisałam sie z imienia i nazwiska.
Sprawdź potem personalia właścicielki perfumerii i będziesz Sherlokiem .Mała podpowiedź, PUDŁO - nie jestem właścicielką :szok:
Dobrego Dnia,detektywie sciana
Jak nie znajdziesz-powiedz, podeślę link.

I jeszcze drugie P.S : już wsiadam w auto i pędzę do Rzeszowa,po perfumę... (nie każdy ma czas i auto na gaz ) zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 18:02  
Cytuj
Wyraziłem swoją opinię i opisałem zwięźle o swoim doświadzceniu z zakupem perfum - może ktoś woli uczyć się na cudzych niż na swoich błędach.
Nic w temacie nie widze ,że facet nie ma czasu i auta na gaz - to tylko Twoje banialuki bo jeżeli ktoś będzie chiał sobie stwarzac problemy ,że za daleko lub kosztowna podróż to jego indywidualna sprawa.
Poleciłem Douglasa i Sephore bo tam w odróznieniu do perfumerii VIP może sobie sprawdzić zapachy przez testery i jak juz nadmieniłem - personalnie dla mnie ten wybór jest pewniejszy - jako ,że kupowałem perfumy w stalowowolkich drogeriach jak i na allegro i jeszcze mi sie nie zdażyło bym był z nich zadowolony.
Wątek dla mnie został wyczerpany - nie mam ochoty czytac Twoich idiotycznych "kontrargumentów" które adekwatnie pasują do Twojego nicka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 22:21  
Cytuj
Widzę,że nadal nie rozumiesz co czytasz,baaa a nawet chyba tego co piszesz.Ja kupując tam - korzystałam z testerów,ty uparłeś sie ,że nie ma,choć nawet tam nie byłeś.Cóż.
Koniec tematu,detektywie.Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 11:22  
Cytuj
Dziękuję wszystkim za uwagi i podpowiedzi. Po wizytach w poleconych przez Was perfumeriach chyba zdecyduję się na czarnego Davidoffa Cool Water. Oby trafić na oryginał - bo w obietnice nie wierzę jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »