NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Grupa inwalidzka-stopien lekki, Ma ktos?
Posty: 17
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 13:18  
Cytuj
Jakie korzysci ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 13:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 15:53  
Cytuj
hhhmmm....tez mam i tez nie do końca wiem.z tego co się orientuje, to moge np. na miejscu dla niepelnosprawnych parkowac, ale do tego potrzebna jest specjalna legitymacja której wyrobienie kosztuje chyba 80zł, bo z sama decyzją o przyznaniu orzeczenia to nie można,więc bez sensu...a poza tym, to chyba w tej chwili juz żadnych ulg, ani u pracodawcy ani gdzie indziej...chyba ze ktos jest lepiej doinformowany to chętnie się tez dowiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 17:02  
Cytuj
Tak w skrócie to prawie nic. Jak szukasz pracy jako bez robotny to wszędzie w zakładzie pracy chronionej wybiorą kogoś ze stopniem umiarkowanym ze względu na lepsze dofinansowanie. Parkowanie w miejscu dla nie pełnosprawnych wymaga dodatkowych uprawnień które się wyrabia na podstawie orzeczenia ale chyba tylko stopień umiarkowany ale dokładnie nie jestem pewien.

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
hhhmmm....tez mam i tez nie do końca wiem.z tego co się orientuje, to moge np. na miejscu dla niepelnosprawnych parkowac, ale do tego potrzebna jest specjalna legitymacja której wyrobienie kosztuje chyba 80zł, bo z sama decyzją o przyznaniu orzeczenia to nie można,więc bez sensu...a poza tym, to chyba w tej chwili juz żadnych ulg, ani u pracodawcy ani gdzie indziej...chyba ze ktos jest lepiej doinformowany to chętnie się tez dowiem.


Jakie 80 zl?????????? jak nie jestes pewna to nie pisz glupot karta parkingowa bo o niej mowa kosztuje 25 zl komu przysluguje mozesz poczytac na http://www.niepe(...)e/x/3549

a jakie kozysci masz z tytulu niepelnosprawnosci to musisz poszukac dalej na stronie........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 18:33  
Cytuj
napisałam "chyba 80zł"...z tego so sie orientuje...

więc moze jeszcze zacznij sypac epitetami pod moim adresem, skoro az takie głupoty wypisuję....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »