NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ciuchlandy, PYTANIE
Posty: 4
Dołączył: 24 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 22:47  
Cytuj
Witam. Chciałabym uzyskać jak najwięcej opinii dotyczących sprzedaży w sklepach z odzieżą używaną. Czy wolicie kupować odzież wycenioną, czy na wagę? Proszę o poważne odpowiedzi. Dziękuję.



//moderowano tytuł - nie piszemy capsem - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 22:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 00:06  
Cytuj
Na kilo-metry sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 10:25  
Cytuj
Jeśli chodzi o mnie, to preferuję ubrania wycenione. Może bierze się to stąd, że nie trafiłam jeszcze ani razu na coś godnego uwagi wśród ubrań sprzedawanych na wagę. Przy czym za swetry nie płacę więcej niż 10zł, za bluzki 8zł a za sukienki 14zł umiech

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 20:46  
Cytuj
umiech dziękuję za odpowiedzi. Są godne uwagi. Nie ukrywam, że czekam na więcej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 21:53  
Cytuj
polecam ciuchland nad biodronką . może niektóre ceny są wygórowane ale ciuchy są naprawde dobrej jakości. chodziłam po różnych ciuchlandach i w tym znalazłam najlepsze ciuchy, mało zniszczone a czesto trafiały się nowe z metką. polecam.
PS. wole ciuchy wycenione bo te na wage to nic specjalnego. chyba ze to są posciel , ręczniki , serwetki itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 02:12  
Cytuj
Najlepszy ze sklepów, które odwiedziłam to taki na Siedlanowskiego w tym pawilonie co poczta. Niestety już go nie ma. Każdy sklep w tym lokalu znika szybko. Ubrania czyste itd., wycenione i takie wolę oczywiście. Ceny były fajne, bardzo przystępne, poza tym promocje 50%, potem za 2 zł i za 1zł. Wszystko ładnie powieszone na wieszaczkach, posegregowane, nie śmierdziało, a to się ceni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 08:31  
Cytuj
ja wole wycenione, te na wagę najczęściej nie są godne uwagi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 12 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 18:04  
Cytuj
JA PROPONUJE RZECZY WYCENIONE , A TO DLATEGO ŻEBY HANDLARY NIE MOGŁY OD RANA WYBIERAĆ CO LEPSZE ,TRZYMAĆ W WORKACH NA OCZACH PAŃ EKSPEDIENTEK DO GODZINY 15TEJ I KUPIĆ ZA 2ZŁ [SKLEP NA PONIATOWSKIEGO OBOK POCZTY]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »