NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Kręgielnie w Stalowej Woli,
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 11:37  
Cytuj
Chciałbym zasięgnąć waszej opinii na temat kręgielni w Stalowej Woli. Do której warto się wybrać? Jakie mają ceny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 11:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 12:03  
Cytuj
Polecam kręgielnię "Zrywtor" w Rozwadowie ul. Targowa 5 (budynek restauracji "Przytulna"). Posiada 4 tory.
tel: 509 984 623 lub 509 984 624
Wiem, że kiedyś była też kręgielnia w klubie NNN ale nie wiem czy nadal tam funkcjonuje.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 12:08  
Cytuj
hej, jest kręgielnia w Rozwadowie tam gdzie restauracja Przytulna czy jakoś tak, za Planetą jakieś 300m- byłam raz i więcej nie pojadę;p było zimno jak w psiarni za przeproszeniem, ludzi zero i pani nam kazała buty ściągnąć i grać na bosaka :szok: serio
byłam jeszcze w NNN ale nie wiem czy to jeszcze jest otwarte bo coś mi się o uszy obiło że, jakiś remont miał być, i tam było w porządku;)
cena CHYBA 40zł/godz - ale to było rok temu, pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 12:21  
Cytuj
A jakie ceny w tym zrywtorze i czy można się czegoś napić np. kawa, sok itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 12:44  
Cytuj
Z kręgielniami niestety w Stalowej Woli kiepściutko.

Co do zrywtoru... byłem raz i również tam nie wrócę. Cena chyba 40zł czy jakoś tak... pomijając cenę... jasno, wszędzie lampy jak w świetlicy szkolnej, krzesełka i stoliki jak zaje**ne z klasy podstawowej, tor na którym grałem w miarę równy, ale sprzęt stary i kręgle się często "zawieszają", Pan przy "barze" sprzedawał tylko sprite, bo mu się cola skończyła. Do tego dzieciarnia, w tle jakaś łupanka i ogólnie tragedia.

Co do NNN... póki był otwarty było nawet ok. Tzn kręgle w miarę ok (50zł za godzinę), tylko prawy tor trochę krzywy... Minusy: lane piwo do niczego się nie nadaje, a butelkowe 8zł, ale jak ktoś przychodzi tylko pograć to nie ma problemu. Ogólnie to remont ma potrwać do grudnia i ponoć ma być wszystko przearanżowane, a tory mają być nowe. Tylko, że przy takim układzie nie liczył bym, że będzie taniej.

Ponoć w tym nowym centrum biznesowo-rozrywkowym co buduje Wtórstal ma być kręgielnia, ale to jeszcze kawał czasu zanim skończą.

I póki co to chyba by było na tyle jeśli chodzi o kręgielnie w Stalowej jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »