NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kto umie robić strony internetowe??,
Posty: 1
Dołączył: 5 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 13:11  
Cytuj
Szukam osoby, która robi ciekawe strony internetowe w przystępnych cenach. Fajnie jakby mogła także pochwalić się jakimiś projektami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 13:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 15:41  
Cytuj
ja mogę polecić:

---
młoda, konkretna, odpowiedzialna osoba, no i przystępne ceny - zawsze można się dogadać

//moderowano
autoreklama ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 15:53  
Cytuj
CYTAT
ja mogę polecić:

---

młoda, konkretna, odpowiedzialna osoba, no i przystępne ceny - zawsze można się dogadać


Może i młoda, może i konkretna, może i odpowiedzialna, na pewno tania... ale jak nie potrafi sama sobie zrobić strony, to co dopiero komuś. Ten adres i video promo to chyba jakiś żart.

Nie dość, że taka paździerz, to jeszcze sam zadaje pytanie i na nie odpowiada uskuteczniając autoreklamę? smiech2 Mistrzostwo świata. Proponuję panie moderatorze, aby ocenzurować ten link także w moim poście.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 6 Lut 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 20:30  
Cytuj
www.meritoo.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 16:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 19:41  
Cytuj
hahahah no1 i moderator, ale mnie rozśmieszyliście - MASAKRA!!

JAKA K***A autoreklama, je***cie się po czapie umiech

Żal dupę ściska, że ktoś nie podaje namiarów na Wasze projekty czy co?? bo nie rozumiem. Jak ktoś zareklamuje stronę np. pizzerii, klubu muzycznego czy co tam jeszcze to jest w porządku, a tu się burzycie i zaraz wielkie halo.

Ktoś prosi o namiar to podaję. To czy strona się podoba lub nie, to już nie Wasza w tym głowa. Portfolio jest, niech sobie każdy oceni - osoba zainteresowana stroną www.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 19:59  
Cytuj
wiad na prv

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 21:37  
Cytuj
Polecam TOPADMIN ze Stalowej Woli, reszte wyśle na priv.

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 00:19  
Cytuj
CYTAT
JAKA K***A autoreklama, je***cie się po czapie umiech

Żal dupę ściska, że ktoś nie podaje namiarów na Wasze projekty czy co?? bo nie rozumiem. Jak ktoś zareklamuje stronę np. pizzerii, klubu muzycznego czy co tam jeszcze to jest w porządku, a tu się burzycie i zaraz wielkie halo.

Ktoś prosi o namiar to podaję. To czy strona się podoba lub nie, to już nie Wasza w tym głowa. Portfolio jest, niech sobie każdy oceni - osoba zainteresowana stroną www.


Nikt nie podaje namiarów na moje projekty, bo nie tworzę stron internetowych. A strona, którą poleciłeś jest makabryczna. Albo słoń Ci na oko nadepnął, albo to Twoja strona - nie wiem i nie moja rzecz. A to czy strona się podoba czy nie - to również nasza głowa, bo każdy ma prawo ocenić i nic Ci do tego. Moim skromnym zdaniem - jak ktoś nie potrafi czegoś estetycznego zrobić dla siebie, to dla kogoś tym bardziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 12:31  
Cytuj
smieszą mnie te firemki, które w kontakcie maja podany adres: email? Stalowa Wola, a ulica gdzie? bezdomni?. Jak ktoś robi strony tak, że nie potrafi sie z tego utrzymac i opłacić składek - nie otwiera firmy więc to po co wyskakuje z wielce profesjonalna stroną internetową np Ci co w intro strony maja LOADNIG. No bez jaj. Wielcy informatycy, designerzy i przechwalacze. Osobiście moge na palcach jednej reki policzyc profesjonalne firmy w tym miescie do ktorych nie bala bym sie pojsc po w.w. usluge. Oni napewno nie musza sie reklamowac na tym portalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 12:35  
Cytuj
W Stalowej to akurat nikt nie zrobi dobrze ... Są wspomniani "freelancerzy" i ze 2 molochy co kroją klienta na dzień dobry. Dno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 14:16  
Cytuj
Freelancer - Definicja:
osoba pracująca z wolnej stopy, niezrzeszona.

W świetle polskiego prawa można podpisać umowę z osobą typu freelancer. Taki wykonawca na własny rachunek dba o swoje finanse, uwzględnia zarobki w rozliczeniu podatkowym, itp. Jeżeli więc działa zgodnie z prawem nie musi identyfikować się adresem e-mail i nie powinna mieć obaw aby rzetelnie wskazywać miejsce swojej pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
Freelancer - Definicja:
osoba pracująca z wolnej stopy, niezrzeszona.

W świetle polskiego prawa można podpisać umowę z osobą typu freelancer. Taki wykonawca na własny rachunek dba o swoje finanse, uwzględnia zarobki w rozliczeniu podatkowym, itp. Jeżeli więc działa zgodnie z prawem nie musi identyfikować się adresem e-mail i nie powinna mieć obaw aby rzetelnie wskazywać miejsce swojej pracy.


Zgadzam się, że takich "firm widmo" jest sporo i większość nie prezentuje żadnego poziomu, natomiast tutaj nie do końca się zgadzam. Nie każdy freelancer chce podawać swój adres prywatny (a większość freelancerów pracuje w domu - bo po co ma wynajmować lokal skoro nie musi) i to niekoniecznie dlatego, że łamie prawo i czegoś się obawia. Po prostu podawanie takich danych publicznie jak adres zamieszkania nie jest rozważnym posunięciem i pewnie nie tylko ja tak uważam. Tak samo jak posiadanie konta na naszej klasie ze swoimi danymi osobowymi. Z internetu korzystają różni (nie tylko zdrowi psychicznie) ludzie i należy o tym pamiętać, znam osobiście kilka przypadków wykorzystania informacji z nk w niekoniecznie miły dla właściciela sposób.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Freelancer - Definicja:
osoba pracująca z wolnej stopy, niezrzeszona.

W świetle polskiego prawa można podpisać umowę z osobą typu freelancer. Taki wykonawca na własny rachunek dba o swoje finanse, uwzględnia zarobki w rozliczeniu podatkowym, itp. Jeżeli więc działa zgodnie z prawem nie musi identyfikować się adresem e-mail i nie powinna mieć obaw aby rzetelnie wskazywać miejsce swojej pracy.


Zgadzam się, że takich \"firm widmo\" jest sporo i większość nie prezentuje żadnego poziomu, natomiast tutaj nie do końca się zgadzam. Nie każdy freelancer chce podawać swój adres prywatny (a większość freelancerów pracuje w domu - bo po co ma wynajmować lokal skoro nie musi) i to niekoniecznie dlatego, że łamie prawo i czegoś się obawia. Po prostu podawanie takich danych publicznie jak adres zamieszkania nie jest rozważnym posunięciem i pewnie nie tylko ja tak uważam. Tak samo jak posiadanie konta na naszej klasie ze swoimi danymi osobowymi. Z internetu korzystają różni (nie tylko zdrowi psychicznie) ludzie i należy o tym pamiętać, znam osobiście kilka przypadków wykorzystania informacji z nk w niekoniecznie miły dla właściciela sposób.

Pozdrawiam


No tak racja. Aczkolwiek ja nawiązałam do wypowiedzi rcdcd... który uważa, że tylko "freelancerzy" w tym mieście potrafią zrobić cokolwiek a reszta firm to naciągacze i dno. Sama korzystałam z usług takiej firmy w stalowej dla swojego salonu kosmetycznego i ku memu zdziwieniu dostałam lepsza ofertę niz od takiego "freelancera" z działu ogłoszenia. Co do podawania danych to słyszałam wiele razy o zepsutych nic nie wartych stronach, taki "student" jeden z drugim weźmie pieniądze, potem zmienia sobie numer telefonu i na tym się kończy. Nie można wszystkich wrzucać do "jednego wora" Podobnie sprawa się ma z innymi ludźmi oferującymi usługi np. mechanik samochodowy, agencja reklamy itp. Poza tym strony internetowe zazwyczaj wykonuje się dla firm. Firma, która dostanie rachunek lub fakturę wrzuci sobie to w koszty. Freelancer wystawi lub nie jakiś świstek, podpisze lub nie umowę i suma sumarum usługa tańsza ... ale wychodzi drożej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 18:14  
Cytuj
co nie zmienia faktu, że chcąc się skontaktować z jaką kolwiek firmą fajnie by było wiedzieć do kogo się pisze. zniechęca mnie sam adres e-mail w dziale kontakt. imię i nazwisko poprawiłoby znacznie wizerunek firmy.

zgadzam się, że adres nie jest konieczny.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:06  
Cytuj
Mi zrobił tanio i dobrze strone wraz z logo i drukami firmowymi gość z http://webart-promotion.tyrfing.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 21:23  
Cytuj
TOPADMIN.pl
Jego przykładowa stronka cool girl http://www.powerbalancepolska.pl/

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 22:34  
Cytuj
magiajakobsa

tytul watku mowi: kto umie robic strony internetowe!?

ponizej kod udowadniajacy ze nie umie top admin podajac swoj kiepski link jako przyklad i to do tego template

http://valid(...)&group=0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 10:14  
Cytuj
ja korzystałem z usług graficznych Roberta Rychlaka i jestem bardzo zadowolony.
(z góry zaznaczam że to nie jest żadna reklama)

Czas realizacji dla mnie też był ważny i tutaj jestem bardzo zadowolony z kontaktu od strony Roberta.

www.rychlak.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 13:04  
Cytuj
ok

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 13:24  
Cytuj
No jest taka firma co ma siedzibe, niewiadomo ilu pracownikow - co ma "3" w nazwie - ceny kosmos, czas oczekiwania taki ze masakra i kazda popraweczka pozniej to tez ceny kosmos.
Znajomym robia sklep internetowy juz ponad 6 miesiecy i dalej nie moge skonczyc.
Lepiej napewno skorzystac z pomocy wielu freelancerow niz takich firm.
Po za tym powiedzmy sobie szczerze, ze wielu freelancero robia ladniejsze stronki niz oni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
ponizej kod udowadniajacy ze nie umie...

byszek - akurat błędy, które pokazałeś niekoniecznie muszą wynikać ze złego wykonania strony. Ja tam widzę błędy związane głównie z facebookiem i trzy brakujące alty, więc się nawet nie ośmieszaj swoją wiedzą, czy też raczej jej brakiem. No chyba, że jesteś z konkurencji, to akurat zrozumiem Twoje żale ;) Wspomniany tu rychlak.pl ma też błędy http://validator.w3.org/check?uri=www.rychlak.pl&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0 a nikt nie mówi, że nie umie robić stron.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2011r. 22:24  
Cytuj
Sam robie strony www i powiem ze rychlak robi niezle strony... a W3C bym się nie przejmował (sprawdz duże portale)

a odonośnie tematu hobbistycznie robie stronki właśnie kończe 2 i będe mial troche wolnego czasu
http://warka.stalowa-wola.pl
http://sydneyklub.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 05:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ponizej kod udowadniajacy ze nie umie...

byszek - akurat błędy, które pokazałeś niekoniecznie muszą wynikać ze złego wykonania strony. Ja tam widzę błędy związane głównie z facebookiem i trzy brakujące alty, więc się nawet nie ośmieszaj swoją wiedzą, czy też raczej jej brakiem. No chyba, że jesteś z konkurencji, to akurat zrozumiem Twoje żale ;) Wspomniany tu rychlak.pl ma też błędy http://validator.w3.org/check?uri=www.rychlak.pl&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0 a nikt nie mówi, że nie umie robić stron.


nastepny przemądrzały nadymaniec. Gdzie według Ciebie osmieszam sie brakiem wiedzy. To ty sie osmieszasz brakiem wiedzy piszac o "altach" i facebooku. Reszty bledow (wiekszosci) juz Ci sie nie chcialo sprawdzic? Ja akurat nie przemadrzalem sie i slowa nie napisalem o tym co i jak powinien zrobic tylko podalem linka ze strona ma 14 bledow i to podstawowych, pewnie robiona na templatach joomla albo wordpress jak to robi wiekszosc zdolnych freelancerow u nas. Wiec nie dus sie chlopaku na przyszlosc tylko dlatego ze ktos skrytykowal ciebie albo twojego kolege. Tyle w temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »