NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Mieszkanie socjalne-pomóżcie,
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 18:00  
Cytuj
Czy ktoś się orientuje jakie dokumenty trzeba złożyć na mieszkanie socjalne i gdzie to się składa?
Szukam jakiś konkretnych informacji w internecie ale nic nie znalazłam.
Pomożcie
wielkie dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 18:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 18:28  
Cytuj
Ręce opadają. Rusz tyłek i idź do urzędu miasta. Tam się wszystkiego dowiesz.
Jak chcesz mieszkanie za darmoszkę to choć wysil się i idź do UM. Wykonaj minimum pracy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Ręce opadają. Rusz tyłek i idź do urzędu miasta. Tam się wszystkiego dowiesz.
Jak chcesz mieszkanie za darmoszkę to choć wysil się i idź do UM. Wykonaj minimum pracy.
Ok! moderatorku! Ale jak masz udzielać takich porad bezradnym ludziom w potrzebie to się nie wysilaj!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
Ok! moderatorku! Ale jak masz udzielać takich porad bezradnym ludziom w potrzebie to się nie wysilaj!!!!!!!!!


A ty użytkowniczku jak jesteś taki zatroskany to leć do UM sprawdź co i jak. Wypisz tu wszystko. Spełnisz się jako dobry samarytanin. A gość niech dalej siedzi na necie i czeka aż mu manna z nieba spadnie.

Jakim bezradnym? Nie napisał, że jest inwalidą i nie może się dostać do UM. Niech włoży w to darmowe mieszkanie minimum wysiłku i sam przejdzie się do Urzędu Miasta. Konto na SM potrafił założyć to taki totalnie lewy chyba nie jest.
To szczyt nieróbstwa. Może jeszcze za niego wnioski wypełnić?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2011r. 23:56  
Cytuj
Andrzeju, ręce opadają. Coraz więcej takich przypadków się obserwuje, jeden chce mieszkanie wywalczyć na forum, inna ma iść na rozmowe o pracę ale nie wie gdzie jest Kwiatkowskiego, a kolejny biedny nie wie gdzie kupić hantle w Stalowej. I wszyscy narzekają że jest chujnia bo zarabiają 1000 zł. Z takim podejściem i wiedzą o życiu... powinni dostac 1. grupę inwalidzką. Bezradni KJM raz, dwa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 07:44  
Cytuj
Ludziska idą na łatwiznę i są skłonni nawet żebrać, żeby tylko czasem nie wziąść się za robotę.
Sam nie posiadam jeszcze do tej pory mieszkania tylko wynajmuję.
Rozglądam się cały czas za lepszą pracą nawet cięższą ale lepiej płatną bo chcę mieć własne mieszkanie.
Od razu mówię, zę nie pochodzę ze Stalowej i żadne układy mi nie pomagają, na dodatek 2 dzieci na utrzymaniu.
Najbardziej w życiu pomaga mi optymizm i myślenie w kategoriach wzrostu i rozwoju a nie czekania na zapomogę lub jakąś darmochę od państwa.
Chociaż podchodząc do siebie krytycznie mogę stwierdzić, że powinienem starać sie jeszzcze bardziej.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 08:10  
Cytuj
(cytat)A ty użytkowniczku jak jesteś taki zatroskany to leć do UM sprawdź co i jak. Wypisz tu wszystko. Spełnisz się jako dobry samarytanin. A gość niech dalej siedzi na necie i czeka aż mu manna z nieba spadnie.

Jakim bezradnym? Nie napisał, że jest inwalidą i nie może się dostać do UM. Niech włoży w to darmowe mieszkanie minimum wysiłku i sam przejdzie się do Urzędu Miasta. Konto na SM potrafił założyć to taki totalnie lewy chyba nie jest.
To szczyt nieróbstwa. Może jeszcze za niego wnioski wypełnić?[/cytat]
Moderatorku nie każdy jest tak ,,rozgarnięty" jak Ty! wystarczyło napisać że należy udać się do urzędu miasta do Wydziału Lokalowego i tam udzielą niezbędnych informacji!!!!!!! Czy to takie trudne dla Ciebie?!Ja w przeciwieństwie do Ciebie moderatorku jestem człowiekiem a nie chłopskim filozofem i jeśli ktoś prosi o pomoc to staram się pomóc a nie filozofuje!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 11:37  
Cytuj
Post nie na temat. Regulamin punkt 4, podpunkt c. Moderował Jacek

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 12:34  
Cytuj
To chyba naturalne, że mieszkanie socjalne dostaje się od miasta. To gdzie te dokumenty należy składać?
A skoro od miasta to chyba tam można się dowiedzieć jakie dokumenty trzeba złożyć.
Jak nitex69 nie wie takich rzeczy to faktycznie może źle go potraktowałem. Przepraszam. Powinienem być bardziej tolerancyjny dla rozgarniętych inaczej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
To chyba naturalne, że mieszkanie socjalne dostaje się od miasta. To gdzie te dokumenty należy składać?
A skoro od miasta to chyba tam można się dowiedzieć jakie dokumenty trzeba złożyć.
Jak nitex69 nie wie takich rzeczy to faktycznie może źle go potraktowałem. Przepraszam. Powinienem być bardziej tolerancyjny dla rozgarniętych inaczej.
Nie bardziej tolerancyjny a bardziej ludzki!!!!!!!! Skąd pan wie czy nie jest to np.osoba na wózku inwalidzkim która nie może samodzielnie się poruszać?! A może jest to osoba która od urodzenia nie jest w pełni sprawna umysłowo?!Czy takie osoby należy deptać tak jak pan to uczynił w swojej wypowiedzi?!Jestem prawie pewien że po takiej pańskiej wypowiedzi ta osoba już o nic nie poprosi na tym forum!!!!!!!!!!!!! ODROBINA KULTURY I SZACUNKU DLA DRUGIEJ OSOBY JESZCZE NIKOMU NIE ZASZKODZIŁA I PANU PEWNIE TEŻ NIE ZASZKODZI!!ps.Czy ta sugestia z pana strony o tym ze nitex69 jest pana zdaniem ,,rozgarniety inaczej" przystoi osobie moderatora?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
Nie bardziej tolerancyjny a bardziej ludzki!!!!!!!! Skąd pan wie czy nie jest to np.osoba na wózku inwalidzkim która nie może samodzielnie się poruszać?! A może jest to osoba która od urodzenia nie jest w pełni sprawna umysłowo?!Czy takie osoby należy deptać tak jak pan to uczynił w swojej wypowiedzi?!Jestem prawie pewien że po takiej pańskiej wypowiedzi ta osoba już o nic nie poprosi na tym forum!!!!!!!!!!!!! ODROBINA KULTURY I SZACUNKU DLA DRUGIEJ OSOBY JESZCZE NIKOMU NIE ZASZKODZIŁA I PANU PEWNIE TEŻ NIE ZASZKODZI!!ps.Czy ta sugestia z pana strony o tym ze nitex69 jest pana zdaniem ,,rozgarniety inaczej" przystoi osobie moderatora?!


Więcej wykrzykników!!!! Więcej!!! Bo może ktoś przeoczy post!!!! CAPS ATTACK!!!!

Abstrahując od formy, a skupiając się na treści: owszem, kultura na forum być powinna, ale nie ma to nic wspólnego ze zwróceniem uwagi komuś, kto nie stara się nawet myśleć, tylko zamieszcza bezsensowny post na forum. Co ma do rzeczy to, czy ktoś jeździ na wózku inwalidzkim? To Ty takim ludziom ubliżasz, skoro myślisz, że nie potrafią oni używać rozumu. Odpowiedź na pytanie zadanie w tym temacie jest oczywiste dla każdej dorosłej osoby, a jak ktoś ma problem z dotarciem do Urzędu Miasta, to już inny problem i w inny sposób powinien takiej pomocy szukać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 15:52  
Cytuj
Więcej wykrzykników!!!! Więcej!!! Bo może ktoś przeoczy post!!!! CAPS ATTACK!!!!

Abstrahując od formy, a skupiając się na treści: owszem, kultura na forum być powinna, ale nie ma to nic wspólnego ze zwróceniem uwagi komuś, kto nie stara się nawet myśleć, tylko zamieszcza bezsensowny post na forum. Co ma do rzeczy to, czy ktoś jeździ na wózku inwalidzkim? To Ty takim ludziom ubliżasz, skoro myślisz, że nie potrafią oni używać rozumu. Odpowiedź na pytanie zadanie w tym temacie jest oczywiste dla każdej dorosłej osoby, a jak ktoś ma problem z dotarciem do Urzędu Miasta, to już inny problem i w inny sposób powinien takiej pomocy szukać.[/cytat]


Jak co to ma do rzeczy czy ktoś jest sprawny fizycznie czy jezdzi np na wózku?! Wez mnie człowieku nie osłabiaj i nie filozofuj!Jak nie masz nic do powiedzenia tej osobie to się nie odzywaj.Nie życzę nikomu zle ale tobie i moderatorkowi życzę abyście np. usiedli na wózku albo aby was dopadła jakaś przypadłość psychiczna.Jeśli tak się stanie to może wtedy będziecie mieli inne podejście do takich spraw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
Jak co to ma do rzeczy czy ktoś jest sprawny fizycznie czy jezdzi np na wózku?! Wez mnie człowieku nie osłabiaj i nie filozofuj!Jak nie masz nic do powiedzenia tej osobie to się nie odzywaj.Ne życzę nikomu zle ale tobie i moderatorkowi życzę abyście np. usiedli na wózku albo aby was dopadła jakaś przypadłość psychiczna.Jeśli tak się stanie to może wtedy będziecie mieli inne podejście do takich spraw.


Nie będziesz mi pisał co mam robić, a czego nie. "Nie życzę nikomu źle, ale..." - Ty masz gościu coś z głową. A siedzenie na wózku tak jak wspominałem nie ma nic do rzeczy w tym temacie, bo taki problem nie wpływa na to, czy ktoś myśli czy nie. Jak wspomniał Andrzejek: minimum wysiłku za darmowe mieszkanie. Każdy wie, gdzie jest Urząd Miasta. Pomoc pomocą, ale oczywiste pytania zaśmiecają tylko forum. To tak jakby ktoś się spytał, gdzie może zrobić zakupy w Stalowej Woli - każdy wie, że w sklepie. Myśl trochę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 16:00  
Cytuj
A gdzie nitex69 napisał, że jest na wózku? Napisał, że nie ma pojęcia co i jak z mieszkaniem socjalnym. Chce ale nie wie od kogo, no bo gdyby wiedział od kogo to by się tam udał. To oznacza dla mnie, że jest rozgarnięty inaczej.

A tak na marginesie nie unoś się tak i nie atakuj caps lockiem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 16:11  
Cytuj
Nigdzie nie napisała że jest na wózku ani nigdzie też nie napisała że nie jest niesprawna umysłowo. Niemniej jednak zadała pytanie na które kultura nakazuje albo rzeczowo odpowiedzieć albo nie zabierać głosu.A tak na marginesie to czy my już przeszliśmy na ty bo nie moge przpomniec sobie takiego faktu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 22 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 16:17  
Cytuj
98792 szkoda Ci dyskutować z wszechwiedzącymi(szczególnie moderator Andrzejek),oni wiedzą gdzie i jak się załatwia wszystkie sprawy na świecie,więc nie rozumieją,że ktoś chce się o coś zapytać.Mi się wydaje ,że to forum właśnie po to jest.Czytałem dużo głupsze tematy i nikomu to nie przeszkadzało,bo udział w głupiej dyskusji to szczyt tego forum i moderatora Andrzejka,a doradzić niestety nie każdy potrafi.Ktoś tu na tym forum napisał"Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"Bardzo pasuje do tego forum i StalowegoMiasta
PS
Pewnie Andrzejek usuniesz niewygodny post jak to masz w zwyczaju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
98792 szkoda Ci dyskutować z wszechwiedzącymi(szczególnie moderator Andrzejek),oni wiedzą gdzie i jak się załatwia wszystkie sprawy na świecie,więc nie rozumieją,że ktoś chce się o coś zapytać.Mi się wydaje ,że to forum właśnie po to jest.Czytałem dużo głupsze tematy i nikomu to nie przeszkadzało,bo udział w głupiej dyskusji to szczyt tego forum i moderatora Andrzejka,a doradzić niestety nie każdy potrafi.Ktoś tu na tym forum napisał\"Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem\"Bardzo pasuje do tego forum i StalowegoMiasta
PS
Pewnie Andrzejek usuniesz niewygodny post jak to masz w zwyczaju.


Podzielam Twoją opinię. Niemniej jednak nie godzę się na takie traktowanie ludzi.Jeśli moderatorzy uważają że wszyscy piszący na tym forum to idioci i chorzy psychicznie to niech napiszą to wprost i zakładam że już nikt wiecej o nic na tym forum nie zapyta. Ja nie jestem małolatem który nie wie o czym pisze i ktorego można zbyć tupnięciem nogą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 404
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 16:32  
Cytuj
[cytat

Nie będziesz mi pisał co mam robić, a czego nie. \"Nie życzę nikomu źle, ale...\" - Ty masz gościu coś z głową. A siedzenie na wózku tak jak wspominałem nie ma nic do rzeczy w tym temacie, bo taki problem nie wpływa na to, czy ktoś myśli czy nie. Jak wspomniał Andrzejek: minimum wysiłku za darmowe mieszkanie. Każdy wie, gdzie jest Urząd Miasta. Pomoc pomocą, ale oczywiste pytania zaśmiecają tylko forum. To tak jakby ktoś się spytał, gdzie może zrobić zakupy w Stalowej Woli - każdy wie, że w sklepie. Myśl trochę.[/cytat]



Twoja wypowiedz to dopiero zasmieca forum! A na dodatek świadczy o Twoim dobrym wychowaniu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2011r. 16:35  
Cytuj
Wszystkie te nasze wpisy zaśmiecają tylko forum, temat zamykam bo już nic nowego nie wniesie do tematu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »