NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Krawcowa - tania i dobra,
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 20:33  
Cytuj
Witam
Szukam dobrej i taniej krawcowej , może ktoś zna jakąś panią która robi przeróbki krawieckie (niekoniecznie zakład krawiecki) chodzi o płaszcz zimowy (skrócić i zwęzić )Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 20:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 21:37  
Cytuj
jest taka jedna pani mieszka kolo NNN PIERWSZY BLOK OD DOMKOW JEDNORODZINNYCH TAKI CHYBA JEST CZERWONY ten blok mieszka w pierwszej klatce od NNN chyba pod 53 lub 55 drugie pietro na lewo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Paź 2011r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
jest taka jedna pani mieszka kolo NNN PIERWSZY BLOK OD DOMKOW JEDNORODZINNYCH TAKI CHYBA JEST CZERWONY ten blok mieszka w pierwszej klatce od NNN chyba pod 53 lub 55 drugie pietro na lewo



Ciezko skojarzyc kolor bloku ale latwo pamieta sie nr mieszkania i kierunek drogi na klatce to ciekawe.

Jezeli chodzi o krawcowa to bardzo dobra jest p. Zajac z Jezowego, albo p. Barbara S. z TBG.

Ale czy sa tanie to nie wiem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 15 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 08:41  
Cytuj
polem krawca w st.woli naprzeciwko katedry w niebieskich domkach
dobry, niedrogi i robi przeróbki odzieży grubszej tj. płaszcze
polecam

margo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 09:07  
Cytuj
a ma ktos jakies namiary np: telefon żeby się umówić ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 12:02  
Cytuj
Polecam punkt "Usługi krawieckie", który znajduje się od strony torów kolejowych w budynku gdzie jest salon sukien ślubnych, wchodzi się po schodkach to jest zaraz obok sklepu z bronią. Tam są dwie panie, ja robiłam przeróbki u tej wyższej pani z kręconymi włosami i byłam bardzo zadowolona umiech A co do ceny też byłam bardzo miło zaskoczona umiech

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 22:10  
Cytuj
Hej - zdecydowanie na Poniatowskiego,gdzie solarium na pietrze rewelacyjnie!!! Dziewczyna ma naprawdę pojęcie o tym co robi, przede wszystkim dokładnie, super wykończenie co dla mnie ma ogromne znaczenie!!! Wcześniej robiłam przeróbki koło Biedronki - może taniej ale co z tego jak kilka razy trzeba poprawiać tę samą rzecz. W tym saloniku Babeczka szczerze powie czy się opłaca czy nie przerabiać daną odzież. Zwężałam spodnie jeansowe, skracałam płaszcz, spódnicę a nawet szyłam poszewki na jaśki umiech Ceny chyba takie jak wszędzie- może o parę groszy więcej niż w pobliżu - ale wolę dopłacić i mam porządnie zrobione

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 22:37  
Cytuj
witam, jak ktoś wspomniał już wyżej najlepszy i naprawdę tani jest krawiec koło konkatedry (obok baru Jocker), p. Jeż, nr tel. 844-59-72 adres Al. Jana Pawła II 13C

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 23:28  
Cytuj
CYTAT
witam, jak ktoś wspomniał już wyżej najlepszy i naprawdę tani jest krawiec koło konkatedry (obok baru Jocker), p. Jeż, nr tel. 844-59-72 adres Al. Jana Pawła II 13C



Może tani, ale ile razy do niego trzeba chodzić z jedną rzeczą, nie wiem czy On to szyje czy ktoś inny ale czasem ręce opadają !!! kiedyś jak u niego szyłam był rewelacyjny - płaszcze, skóry -100% jakości - teraz wszystko na jeden fason ... brak wyobraźni, polotu - krawiec dla starych babek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2011r. 00:09  
Cytuj
a kogo polecilibyście(tu szczególnie panie)jeżeli chodzi o uszycie ze swojego projektu suknię ślubną(nie chodzi mi o jakąs ,,beze"ale o delikatną,zwiewną sukienkę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 20:48  
Cytuj
Szczerze powiedziawszy odradzam szycia sukni ślubnej - umiejętność dobrego uszycia to nie wszystko - ważne są też tkaniny z jakich ma być wykonana a z tym będzie bardzo ciężko. Dobre koronki, satyny są drogie i musiałabyś zwiedzić kawał Polski żeby kupić coś ciekawego więc radziłabym poszukać kreacji w sklepie a jak coś nie będzie do końca pasowało to zawsze można drobną przeróbkę wykonać u krawcowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2012r. 00:03  
Cytuj
CYTAT
jest taka jedna pani mieszka kolo NNN PIERWSZY BLOK OD DOMKOW JEDNORODZINNYCH TAKI CHYBA JEST CZERWONY ten blok mieszka w pierwszej klatce od NNN chyba pod 53 lub 55 drugie pietro na lewo



Polecam.Korzystałem kilka razy, za obcięcie spodni i wszycie zamka bierze grosze umiech jesli ktos nie wierzy, koniec jezyka za przewodnika, zapytać zadzwonic ile weżmie ludzka rzecz, a robi naprawde dobrze.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 09:19  
Cytuj
ja chodzę do krawcowej na popiełuszki w Pasmanterii schodzi się schodkami.jest dobra i niedroga, czasem trzeba dłużej poczekać bo ma naprawdę dużo szycia, ale warto bo ma sie to co chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
ja chodzę do krawcowej na popiełuszki w Pasmanterii schodzi się schodkami.jest dobra i niedroga, czasem trzeba dłużej poczekać bo ma naprawdę dużo szycia, ale warto bo ma sie to co chce.



http://stalo(...)d=675640
http://stalo(...)d=711600

W trzech tematach piszesz o tym samym. Tymbardziej, że dopiero dzisiaj dołączyłaś na forum i masz już 3 posty, 3 posty reklamujące to samo. Poczułem nietakt czytać 3 razy to samo i 3 razy bez sensową spamującą reklame a co za tym idzie ? Moim zdaniem: jak ktoś na siłę reklamuję dany towar, usługe, zakład wydaję mi sie nic nie warty zakład badz usługa bo jezeli nie ma klientów innych tylko ty jedna 3 razy opisujaca to znaczy sie nie ma ludzi ktorzy tam chodza.
WIELKI MINUS DLA KRAWCOWEJ Z PASMATERII.


Osobiście polecam Salonik krawiecki "Navel" na Poniatowskiego na przeciwko solarium pacifik. Ceny nie są wygórowane a robota naprawde bardzo dobra umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
ja chodzę do krawcowej na popiełuszki w Pasmanterii schodzi się schodkami.jest dobra i niedroga, czasem trzeba dłużej poczekać bo ma naprawdę dużo szycia, ale warto bo ma sie to co chce.


Pewnie, i w 3 tematach to piszesz? Miej pewność, że już nikt tam nie pójdzie umiech

A najlepsza krawcowa, jak dla mnie, to na Siedlanowskiego ( w budynku biblioteki). Szyła mi suknie i mogę powiedzieć, że na prawdę jest ok.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 11:27  
Cytuj
Polecam salonik krawiecki NAVEL na Poniatowskiego 8 - korzystam z ich usług i jestem zadowolona. Wcześniej korzystałam z usług zakładu krawieckiego przy Al. Jana Pawła (koło Jokera), ale jakość szycia zdecydowanie się obniżyła

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 11:29  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Do działu reklama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »