NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 6 »
Meble na zamówienie, Proszę o opinie
Posty: 41
Dołączył: 7 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 10:01  
Cytuj
W niedalekiej przyszłości zamierzam sobie sprawić nowe meble z szafą przesuwną do pokoju. Jest sporo firm w Stalowej i okolicach, trudno jednak wybrać bez wcześniejszych doświadczeń. Byłbym wdzięczny za wiarygodne opinie. Chodzi mi głównie o jakość (materiały, solidność, trwałość, precyzja wykonania), ale inne parametry, jak cena i odpowiednia współpraca z klientem również są ważne.

1. Meb-Drew, Centrum, Niezłomnych
2. Halmar
3. Meble na zamówienie na I p. Centrum 4
4. Hit-meble koło Centrum 4
5. Markomeble, Spacerowa, koło elektrowni
6. Eurocraft, Chmielna
7. Adero, Ogrodowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 10:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 12:56  
Cytuj
Co do mebli na zamówienia z I piętra Centrum 4 - zamawiałem tam szafki podwieszane do łazienki. Jakość średnia a podejście do klienta ... czekałem na szafki 3-4 tygodnie. Pojechałem na umówiony dzień a Pani mnie poinformowała że niestety pracownicy którzy mieli to dla mnie zrobić poszli na urlop i szafki nie zostały wykonane. Ostatecznie odbiór przesunięty był o kolejny tydzień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 7 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 13:19  
Cytuj
Dzięki, Czestmir. Przydatna opinia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 13:26  
Cytuj
No to ja dorzuce sie na temat Niezłomnych. Idziesz do nich- robią projekt, ale uwaga, jeżeli Ci sie projekt nie spodoba i stweridzisz ze rezygnujesz z ich usług i tak musisz za niego zapłacic. Projekt dorzucaja gratis dopiero po zdecydowaniu się na usługę. Niby 100 zł, ale po co płacić skoro można znaleźc firme, która nie dolicza tego typu "haraczy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 7 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 13:33  
Cytuj
Nie za bardzo sobie wyobrażam taką sytuację że po zrobieniu projektu rezygnuję z usługi. Ja już swój projekt mam rozrysowany na kartce. Ichni projekt do niczego mi nie jest potrzebny. Poza tym mam nadzieję że przed przystąpieniem do właściwych prac przyjadą do mnie i pomierzą co trzeba. Tak przynajmniej niektóre firmy się reklamują: "wycena i pomiar u klienta - gratis".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 13:54  
Cytuj
Witam.
Polecam firme Meb-Drew z czystym sumieniem - bo to najlepsza firma w okolicy.
Najlepsza jakosc, w miare szybkie terminy realizacji i rzetelnosc - jest ustalony termin to meble sa gotowe na ten dzien lub wczesniej, a nie jak w niektorych firmach - ciagle przekladanie bo tego brakuje bo, to nie zrobione, bo ekipa monterska chora itp.

To nie jest jakas pseudo firemka co robi meble w garazu - tylko firma posiadajaca wysokiej jakosci zaplecze (maszyny, materialy, akcesoria, sprzet AGD i roznego typu bajery).

Ja za meble u nich zaplacilam z agd 9,5 tys., a mam znajomych co robili tam meble z najwyzszej polki za kwoty kilkukrotnie wieksze.

Jesli chodzi o pomiar to oczywiscie ze go wykonuja przed wykonaniem projektu.
I wtedy tez mowia orientacyjna cene - chociaz na nia moze wplynac wiele rzeczy.
A razem z projektem dostajemy dokladna wycene i wtedy mozemy sobie pewne elementy pozmieniac - i albo cena nam sie zmniejszy albo zwiekszy.

Swoje meble mam juz prawie 4 lata i wszystko sprawnie dziala, nie ma luzow, nic sie nie popsulo i dalej pieknie wyglada.
Tak jak ze wszystkim to i w tym wypadku trzeba powiedziec ze jakość troche kosztuje (za nim trafilam do tej firmy z polecenia znajomych to robilam oczywiscie rozeznanie po innych firmach - co prawda roznice w cenie nie sa znowu bardzo wyzsze - ale jakosc itp.).

Do Rhotax.
Nie wazne ze masz swoj projekt - bo oni i tak wykonaja sami (oczywiscie jak chcesz to wg. twojego projektu) i wtedy pokaza ci takze wizualizacje twojej kuchni - a tego to zapewne nie masz zrobionego.
Wizualizacja to super sprawa - bo widzisz praktycznie dokladne meble jakie beda wykonane a nie kreski narysowane na kartce umiech

Do Panna_Pina.
Jak ci sie jeden projekt nie spodoba to ci go zmodyfikuja tak ze bedziesz zadowolona - i tak jak pisalam wyzej ze to nie jest sam projekt ale takze wizualizacja oraz kosztorys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 7 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 14:15  
Cytuj
Dzięki, Julio, za wyczerpującą odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 14:34  
Cytuj
CYTAT

Do Panna_Pina.
Jak ci sie jeden projekt nie spodoba to ci go zmodyfikuja tak ze bedziesz zadowolona - i tak jak pisalam wyzej ze to nie jest sam projekt ale takze wizualizacja oraz kosztorys.


No ok, ale założmy ze zamowiłam coś (np. drzwi) i projekt wykonany przez Meb-Drew mnie nie zadowala nawet po modyfikacjach po prostu nie chcę ich uslug bo nie sa w stanie ich wykonać- wtedy wg ich regulaminu muszę ponieść koszty, o ile dobrze pamietam było to cos ok 100zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
oki
oki
oki
Posty: 31
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 14:57  
Cytuj
Polecam Pana Krzysztofa Suduł z Agatówki.
Przyjeżdża mierzy, robi, modyfikuje, montuje.
Zamawiałem u niego ostatnio meble kuchenne (robi też inne), zrobił co chciałem, w terminie za przyzwoite pieniądze. Za takie same meble w Meb-Drew zawołał o 2000zł więcej a w HIT Meble na Alejach chciał 3000zł więcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 29 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 15:33  
Cytuj
Polecam też tych chłopaków:

http://meblestw.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 16:11  
Cytuj
ja Ci mogę jedynie co to odradzić przesuwane drzwi... o matko masakra, mam taką szafę i za każdym razem ją wyklinam, ile to razy sobie przycięłam paluchy to nie da się już policzyć i po 7 latach mam zamiar przerobić drzwi na normalnie otwierane, zastanów się jeszcze raz;) pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 16:21  
Cytuj
a czy któraś z tych firm zrobi mi meble do łazienki?
chodzi mi o szafki pod umywalki

bo wiadomo, że to musi być zrobione z odpowiedniego materiału, żeby się pod wpływem wilgoci nie rozchodziło ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 18:11  
Cytuj
CYTAT

No ok, ale założmy ze zamowiłam coś (np. drzwi) i projekt wykonany przez Meb-Drew mnie nie zadowala nawet po modyfikacjach po prostu nie chcę ich uslug bo nie sa w stanie ich wykonać- wtedy wg ich regulaminu muszę ponieść koszty, o ile dobrze pamietam było to cos ok 100zł.


Projektow drzwi to chyba nie robia - bo w sumie co tu projektowac umiech

Wierz mi ale moim znajomi co u nich robili to naprawde wymagajace osoby (i bardzo zamozne) i jakos wybrali tam meble.

Tak jak pisalam - najpierw jest pomiar, pozniej omowienie twoich oczekiwan i sugestii i wtedy dopiero powstaje projekt i wizualizacja.
Nie ma bardzo mozliwosci zebys otrzymala projekt ktory ci sie nie spodoba - bo najpierw otrzymujesz projekt wstepny ktory mozesz nawet calkowicie zmodyfikowac.

A dlaczego pobieraja za to oplate ? - chyba dlatego zeby dziennie nie mieli po 20 zlecen na wykonanie projektow i wizualizacji (ktore zajmuja troche czasu) - a klient nie przyjdzie nawet zobaczyc projektu.
To jest swego rodzaju zabezpieczenie - ze ktos co zlecil im dobrych pare godzin pracy rzeczywiscie jest zainteresowany zamowieniem mebli.

Nie chce mowic ze inne firmy sa be - ale wiele kuchni innych firm pzegladnelam i jednak wybralam te z Meb-Drewu.

PS. Pamietajcie tez ze duzo na cene wplywaja wszelkiego typu niby duperele ale w rzeywistosci super rzeczy - jak porzadne zawiasy, a nie jakie zwykle przy ktroych po jakims czasie drzwiczki do szafek beda krzywo umocowane, szyny do szuflad, dociskacze do szuflad, pakiet tzw. cicha kuchnia itp.

Wiec nie raz z pozoru cos tansze nie jest do konca tansze - u gory napisalam na co zwrocic m.in uwage procz materialow i frontow kupujac meble.
Mozna tez tam liczyc na super ceny AGD (kuchenki, piekarnika, mikrofalii itp.) ja kupilam je tam w cenie znacznie nizszej niz marketach z AGD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 19:40  
Cytuj
a ja polecam Grzegorza LAWERA z DĄBRÓWKI koło Ulanowa szbko solidnie i niezbyt drogo .MNIE ZOBIŁ JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 20:02  
Cytuj
ja nie polecam mebli na wymiar rozwadowski drew-meble z niska -zdzierca jak żaden

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 20:31  
Cytuj
CYTAT

No ok, ale założmy ze zamowiłam coś (np. drzwi) i projekt wykonany przez Meb-Drew mnie nie zadowala nawet po modyfikacjach po prostu nie chcę ich uslug bo nie sa w stanie ich wykonać- wtedy wg ich regulaminu muszę ponieść koszty, o ile dobrze pamietam było to cos ok 100zł.


]
CYTAT
Projektow drzwi to chyba nie robia - bo w sumie co tu projektowac umiech

Wierz mi ale moim znajomi co u nich robili to naprawde wymagajace osoby (i bardzo zamozne) i jakos wybrali tam meble.

Tak jak pisalam - najpierw jest pomiar, pozniej omowienie twoich oczekiwan i sugestii i wtedy dopiero powstaje projekt i wizualizacja.
Nie ma bardzo mozliwosci zebys otrzymala projekt ktory ci sie nie spodoba - bo najpierw otrzymujesz projekt wstepny ktory mozesz nawet calkowicie zmodyfikowac.

A dlaczego pobieraja za to oplate ? - chyba dlatego zeby dziennie nie mieli po 20 zlecen na wykonanie projektow i wizualizacji (ktore zajmuja troche czasu) - a klient nie przyjdzie nawet zobaczyc projektu.
To jest swego rodzaju zabezpieczenie - ze ktos co zlecil im dobrych pare godzin pracy rzeczywiscie jest zainteresowany zamowieniem mebli.

Nie chce mowic ze inne firmy sa be - ale wiele kuchni innych firm pzegladnelam i jednak wybralam te z Meb-Drewu.

PS. Pamietajcie tez ze duzo na cene wplywaja wszelkiego typu niby duperele ale w rzeywistosci super rzeczy - jak porzadne zawiasy, a nie jakie zwykle przy ktroych po jakims czasie drzwiczki do szafek beda krzywo umocowane, szyny do szuflad, dociskacze do szuflad, pakiet tzw. cicha kuchnia itp.

Wiec nie raz z pozoru cos tansze nie jest do konca tansze - u gory napisalam na co zwrocic m.in uwage procz materialow i frontow kupujac meble.
Mozna tez tam liczyc na super ceny AGD (kuchenki, piekarnika, mikrofalii itp.) ja kupilam je tam w cenie znacznie nizszej niz marketach z AGD.


Ej sory- ale jestes alfa i omega? A moze ja wlasnie jestem jeszcze bardziej wymagajacym klientem niż Twoi znajomi. Skad niby wiesz jakie ja sobie zyczylam drzwi. Wiec mowie: moje drzwi wymagaly projektu bo miały to byc drzwi do malego mieszkania, które nie beda zajmowaly miejsca, a dodatkowo po otwarciu mają się wsuwać za szafę, którą też chcialam zamówić. I co? Takie drzwi nie wymagaja projektu? Dodtakowo piszesz, ze meb-drew pobiera oplate za wizualizacje itd i ze jak moglby nie pobierac skoro mialby wtedy 20 takich pseudo zlecen dziennie. Jakos ja znalazlam firme, ktora nie pobrala tejze oplaty dlatego o tym wspominam. Mowisz, ze nie ma mozliwosci aby ich projekt mi sie nie spodobał- a jedna firma nie potrafila tych drzwi dla mnie wykonac bo po prostu nie rozumieli i ich projekt,. a wlasciwie rozwiazanie kompletnie nie przypadlo mi do gustu i im podziekowalam.

PS. zeby bylo jasne chcialam wtedy umeblowac u nich 3 pokoje wlasnie na zamowienie, ale przez ten projekt podziekowalam. Bo dlaczego mam placic za cos co mi sie byc moze w ogole nie spodoba?

CYTAT
ja nie polecam mebli na wymiar rozwadowski drew-meble z niska -zdzierca jak żaden


Zdzierca jak zdzierca- on sie ceni bo jest porzadny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2011r. 21:42  
Cytuj
Po pierwsze - opisalam swoje doswiadczenia z firmami meblowymi zeby pomoc i zalozycielowi tematu i innym osobom.

Po drugie - wy moderatorzy itp. macie pretensje do roznych pismakow z tego forum ze sie nie potrafia zachowac a jak sie ty sama zachowujesze ?!

Po trzecie - mowisz ze moze jestes jeszcze bardziej wymagajacym klientem niz moi znajomi - nie wydaje mi sie - bo jak ci sie tak rozchodzi o 100 zl (ktorych tak naprawde gdy zamowisz meble to nie stracisz) tzn ze chyba nie stac cie na jakies lepsze meble i po prostu nie rob afer tylko zamow sobie meble "na rynku".

Nie mowie ze nie mozna znalezc firmy ktora robi projekty za free - zapewne to firmy ktore od niedawno istnieja na rynku i za wszelka cene walcza o klienta zeby "przetrwac".
A Meb-Drew istnieje na rynku kilkanascie lat i ma renome bo robi meble najwyzszej jakosci i ma duzo klientow wlasnie z polecen.

A Rozwadowski to obilo mi sie o uszy ze pracowal w Meb-Drewie i tam sie uczyl robic meble.

PS. Zlec jakiemus architektowi projekt domu - i powiem ci ze czy ci sie projekt spodoba czy nie to musisz za niego zaplacic, a za nim zacznie projektowac to musisz wplacic zaliczke (oczywiscie architekt naniesie nam poprawki wg. naszego upodobani), a projekt indywidualny troche kosztuje - wiecej niz meble.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2011r. 07:56  
Cytuj
Jak chcesz to Ci wskażę i pokażę jak mi facet zrobił meble. Przede wszystkim nadzwyczaj solidne. Szybko i dość tanio. Facet ma wiele pomysłów. Wszyscy są zachwyceni. Jeśli zechcesz skorzystać z rady,daj mi znać na forum.

anna12
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2011r. 07:58  
Cytuj
CYTAT
Polecam Pana Krzysztofa Suduł z Agatówki.
Przyjeżdża mierzy, robi, modyfikuje, montuje.
Zamawiałem u niego ostatnio meble kuchenne (robi też inne), zrobił co chciałem, w terminie za przyzwoite pieniądze. Za takie same meble w Meb-Drew zawołał o 2000zł więcej a w HIT Meble na Alejach chciał 3000zł więcej.


Mam nadzieje ze Ci te mebelki posłużą jak najdłużej bezawaryjnie bo watpie ze pan Krzysio daje gwarancje na meble jak klepie je gdzies ze "szwagrem" w garazu. Nie mowie ze meble masz źle zrobione, ale nie porównuj "garazowców" co robia meble dorywczo czesto bez dzialalnosci do firm co maja zaklady produkcyjne z pelnym zapleczem ludzi i maszyn. Wcale Ci sie nie dziwie ze zaplaciles 2 cz 3 tys mniej. Jakby Ci firma nie musiala wystawiac FV to bys pewnie tam tez tyle zaplacil(a). Co do jakosci to juz kiedys pisalem o MebDrewie ze ceny maja jakie maja ale wykonanie mebli jest jak spod igly i najwazniejsze ze masz gwarancje !!! Co do innych firm co mozna polecic to Hit Meble ale chyba sa drozsi niz MebDrew. Zreszta tez tak jest podane 1000 zł Up :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 7 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2011r. 08:38  
Cytuj
Dziękuję wszystkim za opinie. Planuję zakup za kilka tygodni, więc jakby ktoś miał coś do dodania to proszę pisać. Może na temat innych firm. Zresztą ten wątek przyda się zapewne również innym.

Aniu, oczywiście bardzo chętnie bym zobaczył Twoje meble umiech Zobaczyć znaczy dużo więcej niż wierzyć na słowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2011r. 08:56  
Cytuj
podaj mi swój e-mail,to się dogadamy. Co do szafy,to gdy poleciłam tego stolarza mojej przyjaciółce-zrobił coś zupełnie nowatorskiego. Jesteśmy i zachwycone i zdumione funkcjonalnością.

anna12
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 41
Dołączył: 7 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2011r. 09:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2011r. 09:40  
Cytuj
tylko ze rozwadowski zatrudnia kilku pracownikow ktorzy odwalaja cala robote codziennie po godzinach od 6 do przynajmniej 18 nie mowiac o kazdej sobocie, ludzie robia ponad 60h tygodniowo i dostaja 1300 zl na reke z wielka laska
wiec czy jest sens ladowac mu kieszenie ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Paź 2011r. 09:45  
Cytuj
panna pina
ceni sie?-porzadny to on jest jesli chodzi o to jak dorobic sie na ludzkiej biedzie
za co w tak krotkim czasie wybudowal sobie taki zamek ??? z trzema garazami???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2011r. 09:47  
Cytuj
fajny klimat , porównywanie firm które nawet nie mają własnej strony , nie wystawiają faktur , nie dają gwarancji , istnieją od dwóch lat na rynku .... wszystko jest zależne jaki segment mebli Cię interesuje. Jak chcesz mieć solidne i pewne to szukaj firmy która ma ekspozycję , istnieje przynajmniej 15 lat i ma PRAWDZIWE doświadczenie . Jak nie ma to znaczenia to kupuj meble robione w szopie... Jakość = cena . Loganem też można jeździć i twierdzić że to takie samo auto jak mercedes umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »