NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Meble na zamówienie, Proszę o opinie
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:02  
Cytuj
CYTAT
...Meble pokazane na zdjeciu wyglądaja w taki sposób ponieważ nie są dokończone...


No to stary, ja do Ciebie więcej pytań nie mam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:32  
Cytuj
Meble nie są dokończone z winy klienta. Dodatkowo nie odbiera telefonów. Naraził firme na straty, ponieważ część zamówienia jest już zrealizowana a materiał na pozostałą część jest gotowy do montażu. Szafki na zdjęciach rzeczywiście są uszkodzone, bo klient zażyczył sobie wcisnąc je na siłę między krzywe ściany - KLIENT NASZ PAN. Problem tkwi w tym, ze zleceniodawca nie jest klientem i nijak nie można sie z tymi ludźmi dogadać.
Jeżeli jednak klient miałby odwagę napisać na forum swoją wersje dlaczego nie są dokończone zapraszamy. Ta sprawa ma jeszcze ciekawszy przebieg, niż mogłoby sie wydawać. Ale juz wkrótce zostanie rozwiązana przez kompetentne instytucje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:43  
Cytuj
Wpadła Simba i się broni jak umie.
Sytuacja identyczna jak w kilku innych wątkach.
"Ja go znam - ale to nie ja". Odwagi trochę. potluczony

CYTAT
nijak nie można sie z tymi ludźmi dogadać.

Bo ta robota nie polega na gadaniu.

CYTAT
Szafki na zdjęciach rzeczywiście są uszkodzone, bo klient zażyczył sobie wcisnąc je na siłę między krzywe ściany - KLIENT NASZ PAN.


A co, konfirmaty też się wkręciły nie osiowo, ze względu na ściany ? Co by pasowały do nich potluczony ?

CYTAT
Powiem tylko, że Marek wykonał setki kuchni i innych mebli np. szaf, projektował układ pokoi, łazienek


To tak jak z wulkanizatorami. Setki, tysiące zmian kół - a 90% nie potrafi koła dokręcić.
Generalnie robota jest tym lepiej wykonana, im klient się mniej zna i ma mniejsze wymagania potluczony

P.S.
CYTAT
. A nawet jeżeli rzeczywiście jest to jego wina, to uwierz, ze na te setki kuchni, które wykonał może góra dziesięc było problematycznych.

To mamy 11 meble do kolekcji nie udanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 00:58  
Cytuj
Zadaj sobie pytanie dlaczego tak jestumiech
Wiesz sam, ze tu nie chodzi o meble. Na własne życzenie nie pozwoliłeś ich dokończyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 01:01  
Cytuj
Zrób zdjęcie kuchni, która była wykonywana U Ciebie dwa lata temu przez Mk Studio. Chyba, ze jest tak beznadziejna, ze wstydzisz się jej pokazać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 01:10  
Cytuj
//moderowano
reklama to nie tutaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 01:20  
Cytuj
Halo, halo ... nikt u mnie mebli nie robił ...

Wracając do tematu.
- opcja "Zmień" jest znana ? Następnym razem wywalę do kosza posty pisane pod sobą.
- reklama to nie tutaj.

Zadałem konkretne pytane o konfirmaty, pokazane na zdjęciach. Krzywo są wkręcone czy nie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
W niedalekiej przyszłości zamierzam sobie sprawić nowe meble z szafą przesuwną do pokoju. Jest sporo firm w Stalowej i okolicach, trudno jednak wybrać bez wcześniejszych doświadczeń. Byłbym wdzięczny za wiarygodne opinie. Chodzi mi głównie o jakość (materiały, solidność, trwałość, precyzja wykonania), ale inne parametry, jak cena i odpowiednia współpraca z klientem również są ważne.

1. Meb-Drew, Centrum, Niezłomnych
2. Halmar
3. Meble na zamówienie na I p. Centrum 4
4. Hit-meble koło Centrum 4
5. Markomeble, Spacerowa, koło elektrowni
6. Eurocraft, Chmielna
7. Adero, Ogrodowa


Hehe moze lista firm wykonujaca meble na zamowienie powinna wygladać teraz tak:

1. MK Meble
........
........
długo, długo nic...
........
........
xxx1. Meb-Drew, Centrum, Niezłomnych
xxx2. Halmar
xxx3. Meble na zamówienie na I p. Centrum 4
xxx4. Hit-meble koło Centrum 4
xxx5. Markomeble, Spacerowa, koło elektrowni
xxx6. Eurocraft, Chmielna
xxx7. Adero, Ogrodowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 09:12  
Cytuj
No nieźle pojechali. Amotorszczyzna straszna. Może mają za dużo zamówień i zlewają klientów ?

CYTAT
Naraził firme na straty, ponieważ część zamówienia jest już zrealizowana a materiał na pozostałą część jest gotowy do montażu.

Tak zrobiona jak i ta szafka ? :szok:

Ja w tym roku zamówiłem bramę. Byłem bezczelny, ale jak po 2 tygodniach od umówionego terminu jej nie było - zamówiłem gdzie indziej jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Meble nie są dokończone z winy klienta. Dodatkowo nie odbiera telefonów. Naraził firme na straty, ponieważ część zamówienia jest już zrealizowana a materiał na pozostałą część jest gotowy do montażu. Szafki na zdjęciach rzeczywiście są uszkodzone, bo klient zażyczył sobie wcisnąc je na siłę między krzywe ściany - KLIENT NASZ PAN. Problem tkwi w tym, ze zleceniodawca nie jest klientem i nijak nie można sie z tymi ludźmi dogadać.
Jeżeli jednak klient miałby odwagę napisać na forum swoją wersje dlaczego nie są dokończone zapraszamy. Ta sprawa ma jeszcze ciekawszy przebieg, niż mogłoby sie wydawać. Ale juz wkrótce zostanie rozwiązana przez kompetentne instytucje.


Ktoś tu raczy żartować "telefony nie są odbierane"! A kto i kiedy dzwonił w sprawie dokończenia mebli? Termin na dokończenie wg. zawartej umowy był juz ponad miesiąc temu. To Wy nie macie zwyczaju odbierać telefonów, podobnie jak wysłanych listów poleconych z natychmiastowym wezwaniem do wykonania zamówionej i zaliczkowanej usługi. Zawsze też, jeżeli tak ostro się pracuje, można później oddzwonić. Ja nie ukrywam numeru w przeciwieństwie do Was. Wiecznie czekał też nie będe na mieszkaniu, bo nawet jak się umówicie, nie potraficie dotrzymać słowa. Od tego jest wspomniany telefon ale ile można kłamać...

"klient zażyczył sobie wcisnąć..." - kolejny irytujący żart! A co to jest koncert życzeń? Zamawiam "fachowców", przedstawiam +- jak to widzę, i to w ich gestii leży opracowanie takiego sposobu montażu, projektu, by nie było koniecznym użycie młotka.

"Ta sprawa ma jeszcze ciekawszy przebieg, niż mogłoby sie wydawać. Ale juz wkrótce zostanie rozwiązana przez kompetentne instytucje." Co Wy mi imputujecie? To są bezpodstawne oskarżenia i na to tez jest odpowiedni paragraf.

Powiem tak, jak się robote dobrze robi i nie zlewa klientów, odbiera telefony, nie uchybia naznaczonemu w umowie terminowi wykonania- problemu nie ma. Ot cała prawda, która pewnie boli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 11:10  
Cytuj
Nawiążę jeszcze do samej firmy i "tylu zadowolonych klientów"

Proponuję zgłębić temat:

http://www.nisko(...)-15.html

Nie ma skutków bez przyczyny. Skoro ludzie pisza takie rzeczy, cos w tym musi być. Forum m.in właśnie do tego służy, by pokazywać takich nieuczciwych rzemiesników, ku przestrodze innych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:41  
Cytuj
:szok:strach sie bać. ktos sie zdenerwował. ciekawe dlaczego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:56  
Cytuj
simba z łaski swojej nie rozsyłaj pogróżek gdzie popadnie co? A jak juz się pomylisz, to z łaski swojej może byś przeprosiła.

Jeśli nie potrafisz rzeczowo bronić jakości usług swojej firmy - to twój problem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 19:44  
Cytuj
simba, to kolejny żart? Chyba nie myślisz, że coś takiego jest mnie w stanie zdenerwować?

Od niesłownych partaczy, krętaczy są inni. Można powiedzieć, z tego żyją umiech

Mnie wystarczy jak to inni widzą, będą ostrzeżeni. Do grona "tak zadowolonych z usług klientów" już ich pewnie nie zaliczysz. Chyba, że to będzie kolejna instytucja, jakiś urząd- tam może się da takie "rzemiosło uprawiać". Na prywatnym rynku b.szybko zginiesz. To tylko podkarpacie nie zapominaj umiech Do usłyszenia na rynku rzeszowskim, doszły mnie słuchy, że "firma się znosi" umiech

PS.
Nie rozumiem dlaczego odbierasz to tak osobiście. Przecież nie jesteś, jak sam piszesz Markiem B.- właścicielem MK studio umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
:szok:strach sie bać. ktos sie zdenerwował. ciekawe dlaczego?


Strach to bierze jak się takie partactwo ogląda. Tym bardziej wykonane z rąk w których co niektórzy pokładają pewną jakość. Przepraszam - POKŁADALI. Bo już nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 20:15  
Cytuj
Kto jeszcze z was dostał dziwną informację na PW od tej osoby?, - ja dostałem - zaadresowaną do innego forumowicza. O co tej osobie chodzi?

simba jeśli jest tak cudownie - to prosimy o wpisy osób zadowolonych z usług.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 21:01  
Cytuj
chętnie poczytam, prześlij to bardzo proszę umiech

Przychylę się też do sugestii mirka777

na audyt prawie 2 mln odsłon, może ktoś inne opinie wyrazi umiech
Usmiechnę się też chyba do "boga" tego portalu, by zmienił nazwe tematu.
Zawsze to wygooglować bedzie łatwiej. Tyle się przecież płaci za dobre pozycjonowanie a kryzys idzie, brak ramzesa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 21:39  
Cytuj
Przesłane na PW.

Do jakiej mojej sugestii zamierzacie się przychylić?

No te odsłony - to raczej z konkursu wynikają. Skończy się konkurs, skończą się odsłony... umiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 22:19  
Cytuj
Bardzo ciekawe wywody gratuluje państwu wyobraźni,
zachwyca mnie wiedza i znajomość tematu specjalistów. Dla mnie człowiek odnoszący się do niby tych magicznie uszkodzonych mebli to doprawdy wynalazek. Krótko: te meble to staroć epokowy... jeszcze rysy na podłodze przez przesuwanie --- proszę, kto wybiera taką okleinę-sino koperkowy róż nie mogę , ja już w bazie materiałów od wieków jej nie mam, jak bym miał taką kuchnie też bym się produkował na forach-wybacz ale napisz do mnie to naskrobie Ci coś ładnego.
Nie mogę się doczekać komentarzy ze to niby obrońcą jestem albo córką sołtysa zakochaną w nim po uszy hi itp itd- polecam jakieś tabletki na rozwolnienie, może wam ciśnienie zejdzie.
Poważnie się zastanawiam dać robotę temu Panu i to grubą zobacze jak wyceni i dam znać, bo trafiłem na waszą grupę terapełtyczną właśnie szukając informacji na jego temat
PS Jako ze opiniuje wykonywane projekty dla unijnych instytucji widziałem już kiedyś szpital w Nisku, polecam zobaczyć "specjaliści" stalowi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 23:18  
Cytuj
To może i ja wypowiem się na temat firmy pana Marka B. MKstudio.
Gość ma przede wszystkim łeb do tego co robi i wyobraźnię, potrafi pomóc, doradzić. Znajomi do dziś pytają kto robił u nas meble bo kuchnia wyszła bardzo fajnie. Robota,którą wykonał w szpitalu w Nisku też jest godna podziwu. Mają dużo zleceń zapewne, dlatego może czasem nie zawsze udaje się wszystko oddać w terminie. Ale z ludźmi trzeba umieć się dogadać, a nie od razu niepotrzebne nerwy. Tyle ode mnie. Na ich stronie internetowej można zobaczyć galerię, zdjęcia kuchni i nie tylko, które wykonał pan Marek B.
Firmę MKstudio POLECAM ponieważ nie mam żadnych zastrzeżeń do mebli które wykonali. pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 07:38  
Cytuj
"Prawdziwe piękno rodzi się w bólach"
Pozdrawiam

MK Studio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 08:08  
Cytuj
No to i ja swoją opinię dołożę. Szanowny pan Mareczek to lawirant, krętacz, okradał swojego poprzedniego pracodawcę. Dlatego wyleciał z hukiem i musiał założyć swoją firmę. Wisi mi trochę kasy, oddać nie ma zamiaru, pewnie nie ma z czego, więc zleceń nie może mieć zbyt wiele. Ostatnio przy jakiejś rozmowie ze znajomymi padł temat dłużników i .... uśmiech szeroki pojawił się na twarzy moich rozmówców i pytanie "Tobie też?". Telefonów faktycznie nie odbiera, nie oddzwania. Pisania pierdół, że siedzi na drabinie, to mógłby sobie już zaoszczędzić.
Ogólnie to jest to człowiek niegodny zaufania, nie powierzyłbym mu żadnego zlecenia, nawet na budę dla psa. Jest tyle innych, normalnych firm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
izy
izy
izy
Posty: 3
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 09:10  
Cytuj
"KLIENT NASZ PAN" - wykonawca, który kieruje się tą zasadą to "marzenie" umiech Zawsze można go poprosić także o ugotowanie obiadu w miedzy czasie, lub wykonywanie zlecenia w latexowych stringach. Zrobi wszystko, poniewaz renoma jego firmy nie ma dla niego znaczenia (nawet meble uszkodzi), a ponadto używanie mózgu jest dosyć męczące ;)

"piękno rodzi się w bólach" - ciekawe motto dla tego typu firmy, proponuje umiescic to na wizytówkach. Klienci "gwarantowani" ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 11:27  
Cytuj
Kolega projattant, załóż se chłopie jeszcze 30 kont i pisz, jak jest super ...
Aż razi jak wychwalasz codziennie z nowo założonego konta !!
O czym Ty w ogóle piszesz tak poza tym ? Mówimy o partactwie, a Ty kolor okleiny komentujesz ?!

Dostałeś zdjęcia, skomentuj te konfirmaty. Pod wpływem je wkręcałeś ?!

CYTAT
"Prawdziwe piękno rodzi się w bólach"
Pozdrawiam

Ale masz dużo do powiedzenia potluczony ok
Języka w gębie zabrakło, to dał cytat good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 16:28  
Cytuj
Nowe konta faktycznie sie mnożą, tylko adresy IP wiecznie te same umiech śmieszne to ale niestety prawdziwe

A co to za WIELKI "projektant-opiniotwórca" się też znalazł?
z UE hehe, proszę Was, proszę!

Jak w swojej pracy/dzialalnosci tak "opiniujesz" rzetelnie, bezstronnie, fachowo- dluższej kariery nie wróżę umiech
Prawdą jest, że nie jestem wróżbitą - ale ogolnie i tak mam pewnie rację umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »