NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Meble na zamówienie, Proszę o opinie
Posty: 10
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 17:35  
Cytuj
//moderowano
nie na temat. Przypominam rozmawiamy o meblach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 17:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 21:32  
Cytuj
SM

Dlaczego przykład wulkanizatorów. Jeżeli masz uwagi to wymieniaj z nazwy. Od 22 lat nie miałem takiej sytuacji. Ostano na forum coraz więcej o nie dokręconych kołach. Panowie jedzie tam gdzie robią to dobrze a nie zapłacić chcecie 30 pln-ów i oczekujecie usługi jak w ASO za 150 PLN. Już się wyłączam, przepraszam że nie na temat.

poz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 21:40  
Cytuj
Bo to przykład najprostszy i w dodatku wyjątkowo na czasie.

CYTAT
Od 22 lat nie miałem takiej sytuacji.

Znaczy od 22 lat dokręcasz znaną Ci wartością momentu ? Gdzie ? Jeszcze nie mam zmienionych opon na zimowe - chętnie podjadę jezyk
Szukam w Stalowej od lat takich miejsc i póki co jedynie we vianorze na przemysłowej widziałem klucz dynamometryczny w użyciu.

CYTAT
Panowie jedzie tam gdzie robią to dobrze a nie zapłacić chcecie 30 pln-ów i oczekujecie usługi jak w ASO za 150 PLN.

Nie oczekuję kawy, gazetki i klimatyzowanego pomieszczenia dla gości. Liczę na wykonanie usługi, która nie będzie stanowić zagrożenia dla życia i zdrowia. Tak wiele ?

P.S.
Interesują mnie ciężarki klejone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 21:48  
Cytuj
Też VIANOR ale odział w Nisku. Jest sieć 40 serwisów w Polsce i ponad 800 na świecie.Kluczem dynamometrycznym, jeśli tylko będziesz chciał dokręcimy. Alu kolego lojalnie uprzedzam u nas w serwisie 15" i większe za 30 pln za komplet nie zmienisz.

poz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Kluczem dynamometrycznym, jeśli tylko będziesz chciał dokręcimy.


Dobre. A 95% klientów nie wie co to klucz dynamometryczny (bo i nie musi ...) to dawaj pneumatykiem ile wlezie (czyt. ile śruba wytrzyma) potluczony

To tak jak by prosić pielęgniarkę o użycie igły jednorazowej ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 22:23  
Cytuj
Odpowiem Ci na forum choć wolałbym taką pogawędkę odbyć u nas w serwisie przy kawce.

Widocznie masz pieniążki. Przy twoim samochodzie musi pracować 2 osoby przez 25 min /felgi alu/ + 5 min klucz dynamometryczny. Jesli prowadziłeś kiedyś firmę lub to robisz to dobrze wiesz że utrzymanie dwóch fachowców z stażem 15 letnim i obciążeniach podatkowych 82% to koszt od 25 pln brutto/godz. To znaczy że sam koszt pracy przy Twoim samochodzie to 25 pln. Dodaj do tego koszt materiałów /ja stosuje wyłącznie UE, zaręczam nie odpadną/ dodaj do tego koszty energii, amortyzacji itp Jeżeli każdemu klientowi bez pytania chciałbym robić taką usługę i bez ustnej informacji pompować azotem, każdą krzywą felgę prostować itd a po usłudze poinformować 150 PLN płatne gotówką lub kartą jak Panu wygodniej, jak długo na takim Niżańskim lub Stalowowolskim rynku bym pojechał?

Standard na tym rynku to 35 pln i następny. I tak jestem o dwa tempa do przodu. Przyjedz a [przekonasz się sam.

poz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli każdemu klientowi bez pytania chciałbym robić taką usługę ...


Dokręcenie kół to nie jest dodatkowa usługa, to nie jest ekstra czynność ...

Rozbrajająca szczerość Twojej wypowiedzi. Ujęta w Kodeksie Karnym. "Kto naraża życie lub zdrowie ...."

CYTAT
5 min klucz dynamometryczny.

Chyba łącznie z jego znalezieniem i nauką obsługi - jeśli trafi się klient który zażąda dokręcenia kół.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2011r. 17:26  
Cytuj
Mi, podobają się ostatnio bardzo meble młodzierzowe. Widziałem cos ciekawego na plakacie na podskarpowej - takie łóżko z przekładaną częścią gąbki w taki sposób, że z płaskiego robi się świetny półleżący "fotel".

Bardzo sprytne i pomysłowe.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:13  
Cytuj
Skoro mowa o Panu Marku z firmy MK Studio to i ja napiszę kilka słów. Pana Marka meble pierwszy raz widziałam u koleżanki, bardzo spodobało mi się wykonanie, stwierdziłam że też skorzystam. Zadzwoniłam, umówiłam się, przyjechał Pan Marek na pomiar, bez żadnych problemów, doradził, podpowiedział, zaproponował rozwiązania, wizualizację zrobił na poczekaniu, powiedział jak naprawić błędy wcześniejszych fachowców, nawet przyjechał narysować na ścianie jak mają być płytki ułożone prawidłowo, jednym słowem profesjonalna obsługa. Podczas montażu mebli (3 dni bo nie mała kuchnia) również byłam pod wrażeniem, wszystkiego Pan Marek dopilnował, nawet jak coś było nie dokończne przez innych sam wziął i poprawił, byłam naprawdę mile zaskoczona. Tylko na uchwyty musiałam czekać ale to dlatego że się sama nie mogłam zdecydować jakie wybrać. Cała kuchnia jest bardzo dobrze wykonana, nie miałam się do czego doczepic, nawet mąż który pracuje w jakości nie mógł niczego znaleść. Także sama się przekonałam na własnej skórze, dlatego jest to dla mnie najlepsza opinia, jestem zadowolona w 100 %, polecam Pana Marka i będę polecać bo naprawde stara się jak może i robi to naprawdę dobrze! Mam zamiar jeszcze zamówić szafę u Pana Marka i meble do łazienki. Moja babcia też ma kuchnię zrobioną przez Pana Marka i nic nie ma do zarzucenia. Także Panie Marku oby tak dalej !! Życzę wsztstkiego dobrego i wymagających klientów bo napewno ze wszystkim da sobie Pan radę umiech a że czasami się nie można skontaktować z Panem Markiem cóż bywa, trzeba dzwonić jeszcze raz, chłopak jest zapracowany, ma dużo na głowie, ale nie można mu zarzucic że źle wykonuje swoją prace i źle robi meble, żeby wszyscy fachowcy byli tacy jak Pan Marek to życie byłoby cudowne umiech Samo to że robił meble do szpitala w Nisku, kto nie wierzy niech sam pójdzie i zobaczy, jakby coś źle zrobił to wyrzuciliby go od razu a umeblował prawie całe nowe skrzydło w szpitalu. Reasumując dodam zeby sobie na jego stronę popatrzeć, jest galeria z jego zrobionymi meblami.

P.S. chciałabym wkleić zdjęcia ale proszę o podpowiedź jak to zrobić bo coś mi nie wychodzi ;) z góry dziękuję za pomoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 16:50  
Cytuj
Wychodzę z założenia, że każda firma musi posiadać również zadowolonych klientów, bowiem w innym wypadku splajtowałaby bardzo szybko. Sztuką jest utrzmać zawsze wysoki poziom swoich usług.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 18:06  
Cytuj
Żenujące. Ile jeszcze kont założysz sobie ? Czasem naprawdę warto się przyznać do porażki. Przeprosić, a nie robić z ludzi idiotów i zakładać nowe konta i piać jak jest super i fajnie.

Apel do moderatorów - powinniście usuwać takie wpisy.

Ten człowiek nie dość, że spartaczył robotę, to jeszcze robi nas w (*&^&*. :szok:

Apel do moderatorów - powinniście usuwać takie wpisy.

CYTAT
Reasumując dodam zeby sobie na jego stronę popatrzeć, jest galeria z jego zrobionymi meblami.

W każdym swoim poście o tym piszesz. Podpisujesz się tym jak krwią.
A co by miał na tej stronie pokazać ? Swoje partactwo. Naprawdę, tu nie ma idiotów ! :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 18:09  
Cytuj
CYTAT
Skoro mowa o Panu Marku z firmy MK Studio to i ja napiszę kilka słów. Pana Marka meble pierwszy raz widziałam u koleżanki, bardzo spodobało mi się wykonanie, stwierdziłam że też skorzystam. Zadzwoniłam, umówiłam się, przyjechał Pan Marek na pomiar, bez żadnych problemów, doradził, podpowiedział, zaproponował rozwiązania, wizualizację zrobił na poczekaniu, powiedział jak naprawić błędy wcześniejszych fachowców, nawet przyjechał narysować na ścianie jak mają być płytki ułożone prawidłowo, jednym słowem profesjonalna obsługa. Podczas montażu mebli (3 dni bo nie mała kuchnia) również byłam pod wrażeniem, wszystkiego Pan Marek dopilnował, nawet jak coś było nie dokończne przez innych sam wziął i poprawił, byłam naprawdę mile zaskoczona. Tylko na uchwyty musiałam czekać ale to dlatego że się sama nie mogłam zdecydować jakie wybrać. Cała kuchnia jest bardzo dobrze wykonana, nie miałam się do czego doczepic, nawet mąż który pracuje w jakości nie mógł niczego znaleść. Także sama się przekonałam na własnej skórze, dlatego jest to dla mnie najlepsza opinia, jestem zadowolona w 100 %, polecam Pana Marka i będę polecać bo naprawde stara się jak może i robi to naprawdę dobrze! Mam zamiar jeszcze zamówić szafę u Pana Marka i meble do łazienki. Moja babcia też ma kuchnię zrobioną przez Pana Marka i nic nie ma do zarzucenia. Także Panie Marku oby tak dalej !! Życzę wsztstkiego dobrego i wymagających klientów bo napewno ze wszystkim da sobie Pan radę umiech a że czasami się nie można skontaktować z Panem Markiem cóż bywa, trzeba dzwonić jeszcze raz, chłopak jest zapracowany, ma dużo na głowie, ale nie można mu zarzucic że źle wykonuje swoją prace i źle robi meble, żeby wszyscy fachowcy byli tacy jak Pan Marek to życie byłoby cudowne umiech Samo to że robił meble do szpitala w Nisku, kto nie wierzy niech sam pójdzie i zobaczy, jakby coś źle zrobił to wyrzuciliby go od razu a umeblował prawie całe nowe skrzydło w szpitalu. Reasumując dodam zeby sobie na jego stronę popatrzeć, jest galeria z jego zrobionymi meblami.

P.S. chciałabym wkleić zdjęcia ale proszę o podpowiedź jak to zrobić bo coś mi nie wychodzi ;) z góry dziękuję za pomoc


Ktos tu próbuje się ratowac - dosyc nieudolnie chytry
Ale pokaz te zdjęcia - chetnie je zobacze - wejdz sobie w forum na temat gdzie masz to opisane lub poprostu wklej link ze stonki na ktorym masz zapisane zdjęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 18:09  
Cytuj
Niech może sm sprawdzi, czy ten wpis pochwalny, nie ma przypadkiem takiego samego numeru IP jak "simba", Jestem tego bardzo ciekaw, bo jeżeli to takie nieuczciwe zagranie.... to już by było żenujące.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 21:35  
Cytuj
Odnośnie źle wkręconych konfirmatów niby nie są w linii. Panie SM zapraszam do próby czy Pan to zrobi lepiej. pracuje w tej branży od pięciu lat. I jeśli to można ręcznie zrobić lepiej to będzie Pan gigant jeśli mi Pan nawierci w linii co do setnych milimetra identycznie 10 otworów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 21:48  
Cytuj
Jeżeli ktoś z was chce sobie zrobic meble na wymiar i mieć pelna satysfakcje z wykonanej roboty to pisac na PW - dam namiary na czlowieka z Rzeczycy - nie jest tani ale jak mi odstawił kuchnie to przez tydzień do niej wchodziłem pod wrażeniem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
Odnośnie źle wkręconych konfirmatów niby nie są w linii. Panie SM zapraszam do próby czy Pan to zrobi lepiej. pracuje w tej branży od pięciu lat. I jeśli to można ręcznie zrobić lepiej to będzie Pan gigant jeśli mi Pan nawierci w linii co do setnych milimetra identycznie 10 otworów


Kolejne nowe konto ? Które to już ?
Ja mebli nie robię. Jednak od kogoś kto je robi wymagam profesjonalizmu. Proste ?

Tam nie ma różnicy setnych części mm - tam jest różnica dziesiątych części centymetra.

Ręcznie ? To ja dziękuję za profesjonalistę, co będzie ręcznie na oko wiercił otwory potluczony Tak to mogę sobie sam powiercić. good

O wzornikach ktoś słyszał ?

10 otworów w linii, ręcznie na oko - toż to zakrawa o gwałcicielstwo. Skąd tak idiotyczny pomysł ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 17:32  
Cytuj
"Zadzwoniłam, umówiłam się, przyjechał Pan Marek na pomiar, bez żadnych problemów" -to ja coś dodam od siebie

Mojej rodzince nie tylko pomiar zrobił umiech
ciekawe czy w ogóle ma tego świadomość on albo jego żona bo szwagierka po robocie jaką jej zrobił (teraz mam na myśli sypialnie ale juz meble) nie chciałe mieć z tym krętaczem nic do czynienia. z terminowością zamówień, zdolnościami ten człowiek ma poważny problem. Wiem z dobrych źródeł że nie tylko taki z resztą.

Stanowczo tego z MK Studio odradzam, nawet jeżeli są i przypadki ze dobrze wykonał zlecenie. I najgorszemu się to czasem zdarza ale to nie toto-lotek zeby trafiać! Jak zajmuje się meblami winien to robic wg. sztuki, fachu jaki posiada- o ile posiada bo to co zobaczyłam raczej o tym nie świadczy umiech

żeby nie było wątpliwości! Nie mogłam się powstrzymać czytając jak się ten człowiek wybiela więc założyłam specjalnie konto. Jak znajdę więcej czasu może bardziej się zacznę udzielać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 17:58  
Cytuj
Jak ktos cale zycie w ruinie mieszkal i pral recznie, a gotowal na piecu kaflowym to teraz nawet spie.... lona kuchnia dla niego bedzie rarytasem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 00:12  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli ktoś z was chce sobie zrobic meble na wymiar i mieć pelna satysfakcje z wykonanej roboty to pisac na PW - dam namiary na czlowieka z Rzeczycy - nie jest tani


Ale drogi też nie jest.
O ile myślimy o tym samym.
Za kuchenne - mniej więcej 900 zł za m.
I to na cito, bo mi się spieszyło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 07:10  
Cytuj
Co do spierniczonych mebli to nawet IKEA nie ma idealnie zrobionych mebli.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 00:37  
Cytuj
//moderowano
Wystarczy tych nowo założonych kont i obrony partactwa. Tego nie da się obronić
potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 03:00  
Cytuj


I było by prosto cool girl
I mobilnie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 10:02  
Cytuj
SM , jesteś niesamowity wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia . Konfirmaty wiercone od szablonu ?,co ty piszesz ?, brak profesjonalizmu bo nie wierci otworów od wzorników? jakich wzorników ? w której firmie "profesjonalej"wiercą od wzornika- oczywiście nie znasz się na tym ( jak wcześniej napisałeś)więc nie wypowiadaj się na tematy które są dla ciebie zupełnie nieznane.Dla Twojej informacji taki sposób wiercenia jest przyjęty ogólnie w produkcji mebli.Zaskoczony ?, tak właśnie jest tak są skręcane meble te za 5000 PLN, i te za 20 000€.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 10:42  
Cytuj
SM, nie usuwaj postów które nie są dla Ciebie wygodne ( krytykujące ), bo może się okazać ze wyrzucone posty są napisane przez człowieka który u Was zostawia spore pieniądze formie reklam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2011r. 10:57  
Cytuj
rcdcd, proponuję kurs Niemieckiego, Przyrząd który "zareklamowałeś ( reklama oczywiście nie ten dział) służy do wiercenia pod kołki. Kołek a konfirmat to co innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »