NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Potrzebna krew BrH+ - pilne, dla 3-letniej dziewczynki
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 13:09  
Cytuj
czyli chcac oddac na ta dziewczynke trzeba jechac do lodzi? dobrze rozumiem,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 13:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 13:41  
Cytuj
http://forum.krewniacy.com/viewtopic.php?t=5139

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 15:38  
Cytuj
ja również mam krew Brh + w razie potrzeby służę z pomocą!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 16:13  
Cytuj
równiez mam te grupe krwi która potrzeba B Rh + dołaczam sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 17:36  
Cytuj
równiez posiadam tę grupę krwi, w nastepnym tyg. oddam krew

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
czyli chcac oddac na ta dziewczynke trzeba jechac do lodzi? dobrze rozumiem,



z tego co wiem to nie, podajesz imie i nazwisko osoby na ktora chcesz oddac krew . Sam bede oddawal krew z Opola bo akurat tam siedze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 19:46  
Cytuj
Idziecie jutro faktycznie większą grupą oddać krew? to może ja też się dołączę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 20:41  
Cytuj
To jak panowie i panie jutro 7 spotykamy się w szpitalu???aby ratować ole?? Ja będę napewno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 20:46  
Cytuj
To juz sam nie wiem jak jest z oddawaniem krwi dla kogos tak mi powiedzal taki gruby lekarz co tam siedzi i decyduje czy mozesz oddac krew czy nie .

Jutro niech ktos napisze jak odda krew jak jemu poszlo z ta kwestia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 21:48  
Cytuj
Powinno się dać oddać. W Stalowej może robią problemy, bo tak im się podoba (może za dużo roboty z tym). Albo należą do innego systemu, ale w to wątpię. Może jutro jak pójdziecie niech wam powiedzą jaki jest powód odmowy.
Albo niech hahaha zadzwoni do RCKiK w Rzeszowie, albo do jakiejś organizacji typu krewniacy i zapyta jak to w końcu jest.

Tutaj więcej na ten temat http://forum(...)011e1df2

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2011r. 22:38  
Cytuj
//moderowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 06:47  
Cytuj
Nie śpimy tylko gonimy do szpitala

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 07:55  
Cytuj
Bylem oddałem bez jakiś najmniejszych problemow mila obsługa mile Panie chętnie porozmawiają aż chce się wracać i 2 raz oddać no ale już nie można umiech)) wiec ruszać cztery litery i oddawać !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 10:35  
Cytuj
Krew tez oddalem bez najmniejszych problelow tylko chodzi o kwestie oddawania dla kogos jak Ci z tym poszlo?

Pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 11:32  
Cytuj
To jak? Udało wam się? A jeśli się udało to czy macie zaświadczenia, że oddaliście dla tej osoby?

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 13:11  
Cytuj
Jak najbardziej się udało tam w punkcie krwiodawctwa wiedzieli że dzisiaj będzie większą ilość ludzi u nich dla tej dziewczynki i lekarz powiedział że jak odda parę osób to wystawi zaświadczenie wspólne a nie każdemu z osobna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 17:31  
Cytuj
Jak ma się sprawa z badaniami,tzn.ile trzeba czekać na wyniki,żeby oddać krew? Bo przecież nie przyjdę z deklaracją oddania krwi,tylko moja krew musi być przebadana,prawda? Nigdy nie oddawałam, ale chciałabym pomóc tej niuni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 18:02  
Cytuj
bez względu na to czy oddajesz pierwszy czy piętnasty raz, i tak za każdym razem Twoja krew jest badana, bo przecież podczas przerwy między oddawaniem dużo rzeczy mogło Ci się przytrafić.
Więc śmiało możesz gonić jutro. mi tydzień temu udało się wszystko załatwić w mniej niż 15 minut.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Jak ma się sprawa z badaniami,tzn.ile trzeba czekać na wyniki,żeby oddać krew? Bo przecież nie przyjdę z deklaracją oddania krwi,tylko moja krew musi być przebadana,prawda? Nigdy nie oddawałam, ale chciałabym pomóc tej niuni.


Na "dzień dobry" to badają tylko czy masz odpowiednią ilość hemoglobiny żeby w ogóle oddać, trzeba mieć minimum 12,5. Jak tyle masz to ci pobierają 450 ml i dopiero w Rzeszowie badają pod kątem chorób zakaźnych, jak jest ok to idzie do potrzebujących a jak coś jest nie tak to dostajesz od nich list, że coś jest nie tak i trzeba się dokładnie przyglądnąć swojemu zdrowiu. A poza tym to jeszcze trzeba spełnić "kilka" warunków ale to się wypełnia taką jak by ankietę i oświadczenie. Kobiety nie mogą być w ciąży, chyba karmić i bodajże 5-7 dni przed i po miesiączce. Jak coś pokręciłam to mnie proszę poprawić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 18:12  
Cytuj
Z ankietą, to wiem,bo już przeczytałam,o dyskwalifikacji także, badania miałam robione na własną rękę 2 tyg.temu i mam wyniki tych badań, ale pewnie i tak będą robić jeszcze raz...
Przejdę się do krwiodawstwa jutro,tak czy siak, krew jest potrzebna,więc nawet jeśli badania potrwają jakiś czas, to jak oddam krew , to i tak się przyda.
Dzięki za info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 18:12  
Cytuj
nonsens poza tym co już zostało napisane Twoja krew nie trafia do wybranego potrzebującego, bo najpierw muszą ją przebadać, podawana jest krew innej osoby, a Twoją tak naprawdę dostanie ktoś inny. Można by powiedzieć, że krew za krew.

Jak ktoś idzie pierwszy raz niech się zapozna np. z tą stroną http://krwio(...)ac-krew/ żeby wiedzieć jak się przygotować.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 18:18  
Cytuj
No tak, bo ja mam inną grupę krwi, ale jak się mówi,że dla tej osoby, to mała dostanie krew w pierwszej kolejności.Ps. HGB 13,6

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 14:19  
Cytuj
Witam Serdecznie Wszystkich Ludzi Dobrego Serca ,
Ponieważ wystąpiły pewne nieporozumienia związane z ogłoszona przeze mnie akcja proszę o uważne przeczytanie poniższej informacji:

Żeby fizycznie krew trafiła do Oli ( przypominam potrzebujemy krew typu BRh+, ale każda inna grupa jest drogocenna !!!) potencjalni dawcy muszą ja oddać w Łodzi, za dojazd szpital nie zwraca pieniędzy. W każdym innym ośrodku krwiodawstwa na ternie całej Polski można oddać krew na konto Oli i dostanie się w zamian pisemne zaświadczenie ( jeśli trzeba ,proszę o nie prosić !!!!). Proszę podać poniższe dane przy wypisie zaświadczenia:
Aleksandra Chełstowska , 7 oddział onkologii i hematologii dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr.4 im. Marii Konopnickiej , Łódź.
Następnie owe zaświadczenie należy wysłać pocztą pod adres rodziców Oleńki:
Michał Chełstowski, ul. Bydgoska 19, 96-300 Żyrardów,
woj. mazowieckie.

Dzięki temu zaświadczeniu,ojciec dziecka będzie mógł pobrać właściwą grupę krwi dla Oleńki z banku krwi w Łodzi w chwili potrzeby, ale nie będzie to państwa krew tylko innych krwiodawców.
Jeśli chodzi o osoby chętne do oddania krwi w stalowowolskim ośrodku krwiodawstwa na ul. Staszica 4 to codziennie około 5 maksymalnie 10 osób może ją oddać.

Akcje zbiórki krwi dla Oleńki rozszerzam z dniem dzisiejszym na teren Łodzi. Jeśli macie państwo znajomych w tym rejonie PROSZĘ wspomnijcie im o tym słówkiem ….

Z całego serca dziękuję !!!!!
umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:07  
Cytuj
Witam Serdecznie Wszystkich Ludzi Dobrego Serca ,
Ponieważ wystąpiły pewne nieporozumienia związane z ogłoszona przeze mnie akcja proszę o uważne przeczytanie poniższej informacji:

Żeby fizycznie krew trafiła do Oli ( przypominam potrzebujemy krew typu BRh+, ale każda inna grupa jest drogocenna !!!) potencjalni dawcy muszą ja oddać w Łodzi, za dojazd szpital nie zwraca pieniędzy. W każdym innym ośrodku krwiodawstwa na ternie całej Polski można oddać krew na konto Oli i dostanie się w zamian pisemne zaświadczenie ( jeśli trzeba ,proszę o nie prosić !!!!). Proszę podać poniższe dane przy wypisie zaświadczenia:
Aleksandra Chełstowska , 7 oddział onkologii i hematologii dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr.4 im. Marii Konopnickiej , Łódź.
Następnie owe zaświadczenie należy wysłać pocztą pod adres rodziców Oleńki:
Michał Chełstowski, ul. Bydgoska 19, 96-300 Żyrardów,
woj. mazowieckie.
Dzięki temu zaświadczeniu,ojciec dziecka będzie mógł pobrać właściwą grupę krwi dla Oleńki z banku krwi w Łodzi w chwili potrzeby, ale nie będzie to państwa krew tylko innych krwiodawców.
Jeśli chodzi o osoby chętne do oddania krwi w stalowowolskim ośrodku krwiodawstwa na ul. Staszica 4 to codziennie około 5 maksymalnie 10 osób może ją oddać.

Akcje zbiórki krwi dla Oleńki rozszerzam z dniem dzisiejszym na teren Łodzi. Jeśli macie państwo znajomych w tym rejonie PROSZĘ wspomnijcie im o tym słówkiem ….

Z całego serca dziękuję !!!!!
dobrze rozumiem, [/cytat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 16:08  
Cytuj
Witam Serdecznie Wszystkich Ludzi Dobrego Serca ,
Ponieważ wystąpiły pewne nieporozumienia związane z ogłoszona przeze mnie akcja proszę o uważne przeczytanie poniższej informacji:

Żeby fizycznie krew trafiła do Oli ( przypominam potrzebujemy krew typu BRh+, ale każda inna grupa jest drogocenna !!!) potencjalni dawcy muszą ja oddać w Łodzi, za dojazd szpital nie zwraca pieniędzy. W każdym innym ośrodku krwiodawstwa na ternie całej Polski można oddać krew na konto Oli i dostanie się w zamian pisemne zaświadczenie ( jeśli trzeba ,proszę o nie prosić !!!!). Proszę podać poniższe dane przy wypisie zaświadczenia:
Aleksandra Chełstowska , 7 oddział onkologii i hematologii dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr.4 im. Marii Konopnickiej , Łódź.
Następnie owe zaświadczenie należy wysłać pocztą pod adres rodziców Oleńki:
Michał Chełstowski, ul. Bydgoska 19, 96-300 Żyrardów,
woj. mazowieckie.
Dzięki temu zaświadczeniu,ojciec dziecka będzie mógł pobrać właściwą grupę krwi dla Oleńki z banku krwi w Łodzi w chwili potrzeby, ale nie będzie to państwa krew tylko innych krwiodawców.
Jeśli chodzi o osoby chętne do oddania krwi w stalowowolskim ośrodku krwiodawstwa na ul. Staszica 4 to codziennie około 5 maksymalnie 10 osób może ją oddać.

Akcje zbiórki krwi dla Oleńki rozszerzam z dniem dzisiejszym na teren Łodzi. Jeśli macie państwo znajomych w tym rejonie PROSZĘ wspomnijcie im o tym słówkiem ….

Z całego serca dziękuję !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »