NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
kurs na prawo jazdy,
~~Moni
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 16:17  
Cytuj
Jezdzic umiem, teorie znam ... szukam najtanszego (nie koniecznie najlepszego) kursu na prawo jazdy w Stalowej Woli. (Rotrans 1290, LOK 1160) jest gdzies taniej ?

Z gory dzieki za odpowiedzi ... pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 16:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 15:58  
Cytuj
zapytaj w automobilklubie - na przeciwko Michalitów na Ofiar Katynia, jak zdawałem to tam było najtaniej. Tak na marginesie odradzam jako instruktora P. Olszewskiego (robi wałki).
powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Moni
ff
Wysłany: 10 Sty 2009r. 21:48  
Cytuj
Dziekuje za podpowiedz... jednak wyglada na to, ze ponizej 1100zl nigdzie kursu nie zrobie.

 
 
 
 
~~~xyz~
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 11:32  
Cytuj
ja odradzam mechanika.....
kompletny brak wiedzy .... uczyć powinno się niektórych instruktorów tam pracujących a szczególności Panią Kasie wykrzyknikzaklopotany
osobiście polecam każdą inna szkołę bo na gorszą nie traficie jaką jest mechanik.......

 
 
 
 
~~Ada
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 13:08  
Cytuj
Ja mam wielka prosbe do osob, ktore robily ostatnio prawo jazdy, kogo polecacie jako instruktora (ktory cierpliwie nauczy jezdzic autem totalnego laika). Nie wazne jaka szkola jazdy, chodzi mi odpowiednia osobe.

Bede wdzieczna o namiary (nr tel.) do konkretnego czlowieka.

Z gory dziekuje!

 
 
 
 
~~Ja rst
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 13:24  
Cytuj
W Motosie skracają godziny jazdy,Loku -też nie polecam.

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 14:10  
Cytuj
Nie polecam automobilklubu córka musiała zmienić na inną firmę bo instruktor z zielonego peugota mocno naciągał godziny i nawet nie myślał po nią przyjechać ani odwieźć a pysk też miał nie wyparzony i po 10-ciu (naprawdę po 6-ciu)przeniosła się do Zaklikowa chyba MOTO REX lub REX na pewno to tylko Zaklików.26-01-2009 EGZAMINok

 
 
 
 
~~okiej
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 14:22  
Cytuj
Polecam Pana Tadzia Dubela z MOTOSU

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
Ja mam wielka prosbe do osob, ktore robily ostatnio prawo jazdy, kogo polecacie jako instruktora (ktory cierpliwie nauczy jezdzic autem totalnego laika). Nie wazne jaka szkola jazdy, chodzi mi odpowiednia osobe.

Bede wdzieczna o namiary (nr tel.) do konkretnego czlowieka.

Z gory dziekuje!


Zdecydowanie p. Kutyła z Rotransu. Zrobiłem w 08 A i B za pierwszym razem.
Polecałem już wielu znajomym i wszyscy są zadowoleni.good

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stwa
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 14:56  
Cytuj
ja polecam motoart u michalitów od strony kancelariigood

 
 
 
 
~~drozd44
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 15:28  
Cytuj
W MOTOSIE polecam K.Grdenia i K.Gnasia goodgoodgood

 
 
 
 
~~suczysko
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 16:14  
Cytuj
K.Gnaśgood

 
 
 
 
~~znawca
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 18:37  
Cytuj
moni posluchaj

MECHANIK DO DUPY!!!!!!!!! zreszta plac manewrowy i "ich" siedziba mowia same za siebie "jakis kurnik", z wykladami i jazda nie lapiej [ w dodatku naciagaja godz] polecam MOTO ART mam A,B,C i jestem zadowolony w dodatku nie drogi. Szafraniec Piotr o ile sie nie myle godny polecenia [kiedys robil w MOTOSIEzapytanie] A i MOTO ART jest na ofiar katynia, przy kosciele.

 
 
 
 
~~mała
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
moni posluchaj

MECHANIK DO DUPY!!!!!!!!! zreszta plac manewrowy i \"ich\" siedziba mowia same za siebie \"jakis kurnik\", z wykladami i jazda nie lapiej [ w dodatku naciagaja godz] polecam MOTO ART mam A,B,C i jestem zadowolony w dodatku nie drogi. Szafraniec Piotr o ile sie nie myle godny polecenia [kiedys robil w MOTOSIEzapytanie] A i MOTO ART jest na ofiar katynia, przy kosciele.
ja robiłam w mechaniku w 04r i zdałam za pierwszym razem nawet dodatkowe godziny jazdy dostałam za darmo polecam tą firme i instruktora p.kucperaok

 
 
 
 
~~Krzysiek
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:46  
Cytuj
Ja polecam MOTOS, a w szczególności pana W.Cieśle. Zdałem za pierwszym , bez żadnych problemów. Istruktor nie okrada z godzin, miły, sympatyczny i zawsze wszystko wytłumaczy. Kurs w MOTOSie kosztuje 1250zł z badaniami, i nie załatwicie taniej. Różnica w cenie wynosi +/- 50 zł. Teraz zamierzam robić u tego instruktora prawko na kat. C.
Wie może ktoś ile kosztuje prawko na kat. C ?

 
 
 
 
~~kajus
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
Polecam Pana Tadzia Dubela z MOTOSU


Aha
Jeżdziłem z Panem Tadziem... I zdałem za pierwszym razem.

 
 
 
 
~~lancer
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 15:23  
Cytuj
A co takiego chcecie od MECHANIKA przecież zdawalność maja dobrąok

 
 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 15:33  
Cytuj
moja znajoma jezdziła w MOTOSIE i instrukor w czasie kursu był bardzo bierny (tzn mowił jedynie gdzie ma skrecic a czasem nic nie mowił)a jak ona prosiła go o jakies wskazowki lub wieksze zaangażowanie to dawał jej jednoznacznie do zrozumienia ze cos za cos - jednym słowem zboczeniec!

Nazwiska Gościa nie znam ale uważajcie tam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polecam Pana Tadzia Dubela z MOTOSU


Aha
Jeżdziłem z Panem Tadziem... I zdałem za pierwszym razem.


Ja też jeśdziłam z Panem Tadziem i też zdałam za pierwszym razemumiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~SaMsU^
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 16:39  
Cytuj
[cytat]moni posluchaj

MECHANIK DO DUPY!!!!!!!!! zreszta plac manewrowy i \"ich\" siedziba mowia same za siebie \"jakis kurnik\", z wykladami i jazda nie lapiej [ w dodatku naciagaja godz] polecam MOTO ART mam A,B,C i jestem zadowolony w dodatku nie drogi. Szafraniec Piotr o ile sie nie myle godny polecenia [kiedys robil w MOTOSIEzapytanie] A i MOTO ART jest na ofiar katynia, przy kosciele.

Siedziba i plac o niczym nie swiadczy liczy sie atmosfera i podejscie do ludzi.(Jeszcze sie taki nie urodzil zeby wszystkim dogodził)Ja sam robiłem prawko w Mechaniku i nie narzekalem, wszytko zalezy od nas samych.
NIKT NIE JEZDZI IDEALNIEok

 
 
 
 
~~stwa
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 20:19  
Cytuj
kazdy idzie do rotransu albo motosu bo to sa znane osrodki ale to nie znaczy ze sa dobre juz rozne opinie slyszalam na ich temat polecam MOTO ART nikt nigdy nie narzekal a instruktorzy sa bardzo mili i wyrozumniali szczeggolnie polecam Pana Smolińskiego Marka jest rewelacyjny. A to czy ktos zdaje za pierwszym razem czy nie to nie jest wina osrodka ani instruktora tylko osoby zdającej czy sie stresuje czy nie i czy ma wogole talent do jazdy. Instruktor zrobi wszystko co moze a to od Ciebie zalezy czy zdasz.Jeszcze raz polecam MOTO ARTgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 31 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 20:26  
Cytuj
Ja polecam Pana Piotra Szafrańca. Przygotowywal mnie do egzaminu jak jeszcze pracowal w Motosie. Przygotowal mnie bardzo dobrze, bo zdalem prawko za pierwszym razem umiechok

Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Sto
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:44  
Cytuj
A robil ktos prawko u:
Guzek Wiktor Nauka Jazdy, Wałowa 1 / 31

 
 
 
 
~~kris
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 22:24  
Cytuj
polecam auto moto szkołeumiech profesjonalne podejście do sprawy szybko sprawnie i przyjemnie umiechair kiss

 
 
 
 
~~miśka
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Jezdzic umiem, teorie znam ... szukam najtanszego (nie koniecznie najlepszego) kursu na prawo jazdy w Stalowej Woli. (Rotrans 1290, LOK 1160) jest gdzies taniej ?

Z gory dzieki za odpowiedzi ... pozdrawiam


Polecam Automobilcklub bo ja i 5 osób z mojej grupy zdało za pierwszym razem. Pan Olszewski jest wymagający a to jak widać procentuje. Pozdro

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »