NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
kurs na prawo jazdy,
~~ozek
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 10:34  
Cytuj
CYTAT
kazdy idzie do rotransu albo motosu bo to sa znane osrodki ale to nie znaczy ze sa dobre juz rozne opinie slyszalam na ich temat polecam MOTO ART nikt nigdy nie narzekal a instruktorzy sa bardzo mili i wyrozumniali szczeggolnie polecam Pana Smolińskiego Marka jest rewelacyjny. A to czy ktos zdaje za pierwszym razem czy nie to nie jest wina osrodka ani instruktora tylko osoby zdającej czy sie stresuje czy nie i czy ma wogole talent do jazdy. Instruktor zrobi wszystko co moze a to od Ciebie zalezy czy zdasz.Jeszcze raz polecam MOTO ARTgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood


Za mądrze napisałeś i czuć że sam siebie reklamujesz

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 10:34  
Cytuj

 
 
 
 
~~czesiek
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
zapytaj w automobilklubie - na przeciwko Michalitów na Ofiar Katynia, jak zdawałem to tam było najtaniej. Tak na marginesie odradzam jako instruktora P. Olszewskiego (robi wałki).
powodzenia


Chwyt po niżej pasa i świadczy o niezdrowej konkurencji w branży. Be nieładnie. Szargasz bezpodstawnie czyimś nazwiskiem a to jest naruszenie dóbr osobistych. Uważaj bo adresata nie trudno namierzyć.

 
 
 
 
~~dam
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
moni posluchaj

MECHANIK DO DUPY!!!!!!!!! zreszta plac manewrowy i \\\"ich\\\" siedziba mowia same za siebie \\\"jakis kurnik\\\", z wykladami i jazda nie lapiej [ w dodatku naciagaja godz] polecam MOTO ART mam A,B,C i jestem zadowolony w dodatku nie drogi. Szafraniec Piotr o ile sie nie myle godny polecenia [kiedys robil w MOTOSIEzapytanie] A i MOTO ART jest na ofiar katynia, przy kosciele.
ja robiłam w mechaniku w 04r i zdałam za pierwszym razem nawet dodatkowe godziny jazdy dostałam za darmo polecam tą firme i instruktora p.kucperaok

 
 
 
 
~~ela
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Ja mam wielka prosbe do osob, ktore robily ostatnio prawo jazdy, kogo polecacie jako instruktora (ktory cierpliwie nauczy jezdzic autem totalnego laika). Nie wazne jaka szkola jazdy, chodzi mi odpowiednia osobe.

Bede wdzieczna o namiary (nr tel.) do konkretnego czlowieka.

Z gory dziekuje!


Polecam dla dziewczyn Panią instruktor z AUTO-MOTO-SZKOŁA.
W ogóle nie okazuje zdenerwowania, byłam jak Ty \"noga\" ale zdałam za drugim razem. Powodzenia.

 
 
 
 
~~oki
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam MOTOS, a w szczególności pana W.Cieśle. Zdałem za pierwszym , bez żadnych problemów. Istruktor nie okrada z godzin, miły, sympatyczny i zawsze wszystko wytłumaczy. Kurs w MOTOSie kosztuje 1250zł z badaniami, i nie załatwicie taniej. Różnica w cenie wynosi +/- 50 zł. Teraz zamierzam robić u tego instruktora prawko na kat. C.
Wie może ktoś ile kosztuje prawko na kat. C ?


zapytaj swojego pana instruktora skoro go chwalisz to musisz mieć namiar

 
 
 
 
~~kazik
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja mam wielka prosbe do osob, ktore robily ostatnio prawo jazdy, kogo polecacie jako instruktora (ktory cierpliwie nauczy jezdzic autem totalnego laika). Nie wazne jaka szkola jazdy, chodzi mi odpowiednia osobe.

Bede wdzieczna o namiary (nr tel.) do konkretnego czlowieka.

Z gory dziekuje!


Polecam dla dziewczyn Panią instruktor z AUTO-MOTO-SZKOŁA.
W ogóle nie okazuje zdenerwowania, byłam jak Ty \\\\\\\"noga\\\\\\\" ale zdałam za drugim razem. Powodzenia.


Ej Ela czy ty wiesz w jakiej szkole jeździłaś ? O ile mi wiadomo to w tej szkole sami faceci, chyba od miesiąca nic się nie zmieniło. Babka to jeździ w MOTOR SZKOŁA i MOTOSIE.

 
 
 
 
~~przyjazny
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 00:15  
Cytuj
CYTAT
moni posluchaj

MECHANIK DO DUPY!!!!!!!!! zreszta plac manewrowy i \"ich\" siedziba mowia same za siebie \"jakis kurnik\", z wykladami i jazda nie lapiej [ w dodatku naciagaja godz] polecam MOTO ART mam A,B,C i jestem zadowolony w dodatku nie drogi. Szafraniec Piotr o ile sie nie myle godny polecenia [kiedys robil w MOTOSIEzapytanie] A i MOTO ART jest na ofiar katynia, przy kosciele.


Ej ostro jedziesz.Kogo obchodzi gdzie robił p. Szafraniec.MOTO ART to młoda firma.To, że ma nowe meble i przykleja się do kościoła to nie znaczy że jest ok. Święci w pierwszej ławce he, he. Daleko im do klasy MECHANIKA.

 
 
 
 
~~kazik
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 00:16  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat]Ja mam wielka prosbe do osob, ktore robily ostatnio prawo jazdy, kogo polecacie jako instruktora (ktory cierpliwie nauczy jezdzic autem totalnego laika). Nie wazne jaka szkola jazdy, chodzi mi odpowiednia osobe.

Bede wdzieczna o namiary (nr tel.) do konkretnego czlowieka.

Z gory dziekuje!

 
 
 
 
~~kazik
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 00:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja mam wielka prosbe do osob, ktore robily ostatnio prawo jazdy, kogo polecacie jako instruktora (ktory cierpliwie nauczy jezdzic autem totalnego laika). Nie wazne jaka szkola jazdy, chodzi mi odpowiednia osobe.

Bede wdzieczna o namiary (nr tel.) do konkretnego czlowieka.

Z gory dziekuje!


Polecam dla dziewczyn Panią instruktor z AUTO-MOTO-SZKOŁA.
W ogóle nie okazuje zdenerwowania, byłam jak Ty \\\\\\\\\\\\\\\"noga\\\\\\\\\\\\\\\" ale zdałam za drugim razem. Powodzenia.


Ej Ela czy ty wiesz w jakiej szkole jeździłaś ? O ile mi wiadomo to w tej szkole sami faceci, chyba od miesiąca nic się nie zmieniło. Babka to jeździ w AUTO MOTOR, ELKA, MECHANIK i MOTOS. Chyba tyle.

 
 
 
 
~~kaź
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 00:48  
Cytuj
CYTAT
zapytaj w automobilklubie - na przeciwko Michalitów na Ofiar Katynia, jak zdawałem to tam było najtaniej. Tak na marginesie odradzam jako instruktora P. Olszewskiego (robi wałki).
powodzenia


w tej stalowej to tylko Michalici , innych świętych nie ma ?

 
 
 
 
~~kaź
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 00:54  
Cytuj
CYTAT
ja odradzam mechanika.....
kompletny brak wiedzy .... uczyć powinno się niektórych instruktorów tam pracujących a szczególności Panią Kasie wykrzyknikzaklopotany
osobiście polecam każdą inna szkołę bo na gorszą nie traficie jaką jest mechanik.......


P. Kasia jest młoda . Wyrobi się, dajcie jej czas. Młodzi faceci z innych firm nie są lepsi.

 
 
 
 
~~mulan
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 14:30  
Cytuj
JAk cie nerwy nie zjedza to zdasz.3m sie

 
 
 
 
~~Mike
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 20:50  
Cytuj
Ludziska!!!!!!
Nie dajcie się oszukiwać! W każdej chwili jak robicie prawko wolno wam zmienić instruktora jeśli wam skraca jazdy jak tu wiele osób pisze, lub nawet zmienić szkołe i kase płacicie tylko za to co wyjeździliście się + oczywiście wykłady. Jakby wam robili problem zawsze można to zgłosić do wydziału komunikacji w starostwie (w moim przypadku tylko groźba złożenia skargi poskutkowała). Nie będę pisał gdzie robiłem i do kogo się przeniosłem bo i tak ktoś pomyśli że robie reklamę znajomemu. ALe teraz po tym jak już 2 rok jeżdżę doceniam to, że byłem na wykładach u porządnego człowieka - to w tej 2 szkole bo pomimo "zaliczonych" psedudozajęciach teretycznych zrobiłem teorię od nowa. NIe otwierałem potem na jazdach gęby na każdym skrzyżowaniu. I na jazdach nie dajcie sobie wciskać że Tarnobrzeg to dużo kilometrów i trzeba sobie wyrównać to a paliwa więcej idzie i takie tam duperele. Macie jeździć 30 godzin zegarowych i tyle macie być za kierownicą a nie na tylnym siedzeniu połowę czasu. Kto się o to nie upomina jest dla mnie frajer. A kto próbuje was tak kroić to zwykły ZŁODZIEJ!

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 10:54  
Cytuj
To już cyba wiem o jakiej firmie piszesz.Mnie mało nie trafiło!Niestety nie zmieniłam szkoły bo nie wiedziałam,że można.Wysiedziałam się na tylnym siedzeniu,osłuchałam głupot,w Tarnobrzegu byłam 2 razy i oszukali mnie na jakieś 3-4 godziny.Niestety byłam taka głupia,że nie zapisywałam ile jeżdżę licząc na uczciwość instruktora.Zdałam za drugim razem i tylko dlatego,że wzięłam dodatkowe lekcje u kogos innego.
Córka robiła rok temu w innej szkole i jeździła ciągle do Tarnobrzega.Miasto miała tak "obcykane" że ułatwiło jej to zdanie egzaminu za pierwszym razem.Zapytam jeszcze-czy instruktor jest byłym MILICJANTEM-CHWALIPIĘTĄ?

 
 
 
 
~~Kasia
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 12:14  
Cytuj
A może wiecie ile kosztuje teraz jedna jazda?Ja prawko już mam ale miałam przerwę i muszę poćwiczyć jazdę.Dzięki!

 
 
 
 
~~east
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 16:54  
Cytuj
1 godzina około 40zł.

 
 
 
 
~~mike
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 20:48  
Cytuj
Jak można chcieć znaleźć najtańszą szkołe i od razu zaznaczając że nie musi byc dobra. Z tego co wiem to max różnica w cenie może być góra 200-300zł poprawcie jeśli się mylę. Więc i tak trzeba min. 1000pln wydać. Wolałbym 1200 czy nawet 1300 wydać z pożytkiem niż 1000 wyrzucić w piach. Skoro i tak musisz zrobić kurs to zrób tak żeby zdać za 1 razem. Róznica w cenie po choćby 1 oblanym egzaminie powoli zaczyna się wyrównywać. A patrz dalej - 1 głupi mandat otrzymany za niewiedzę to napewno wyjdzie drożej. Kurs prawa jazdy robi się raz w życiu (przeważnie) dlatego warto się zastanowić.
Tylko nie wiem czy takie forum jest do tego odpowiednim miejscem - zachodzi zawsze podejrzenie że bluzgi lub pochwały piszą na siebie nawzajem instruktorzy czy ich umyślni.
Moje rady apropo wyboru ośrodka:
1. Nie kieruj się ceną - ten co ma najtaniej konkuruje tylko ceną innych argumentów nie ma - bieże mniej kasy na czymś Cie oszuka - albo nie zrobi wcale wykładów albo skróci jazdy albo jedno i drugie. Poza tym jak pisze wyżej te różnice nie są takie ogromne a po oblanych egzaminach wszystko się wyrównuje
2. Nie zapisuj się na telefon - idź i zobacz gdzie będziesz na wykładach - (ja w 1 szkole trafiłem do takiej nory że masakra i dali mi do zrozumienia żebym nie zawracał dupy bo wszystko na bieżąco mi instruktor w aucie bedzie tłumaczył z przepisami - taaaaaa i z 30 godzin 10 przestoimy na tłumaczeniu krzyżówek i kasa cfaniakom w kieszeń leci). Teraz mi przychodzi na myśl, że warto by spytać czy można np.przyjść tak próbnie na jakiś wykład z kursu co aktualnie trwa żeby zobaczyć jak to wygląda - myśle że jak uczciwa szkoła będzie to się zgodzą.
3.Na próbne jazdy to raczej nikt wam nie pójdzie ale może by tak na placyk się pofatygować - pogadać z kimś co ma jazdy.
Może to troche na szpiegostwo zalatuje ale ponad tysiaka masz wydać więc warto chwile pochodzić.
4.Nie wybierać szkoły gdzie jest 1 instruktor albo zastrzegają że nie można wybrać albo zmienić - w razie problemów z instruktorem zawsze łatwiej (bez dodatkowych kosztów) zmienić instruktora niż zmieniać szkołe.
5.Nie iść do gościa "z układami" - jeśli myślicie że wam coś załatwi - raz że biorą grubą kase ipasą swoje tłuste dupska za nasze to 2 jak coś jakiś błąd zrobisz na egzaminie to i tak cie obleją bo kamera nagrywa i sie boi egzaminator. A poza tym to chyba lepiej i umieć i satysfakcje na całe życie mieć że sie samemu dało rade.
6. Szef jeśli uczy w danej szkole przeważnie sie stara najbardziej wiadomo zależy mu na dobrej opinii i takie tam.
Więc rada - warto wybrać na instruktora szefa szkoły.
ale nies stosuje się to do 1 ze szkółek w stalówce, gdzie szef równocześnie na placu uczy na ciężarówce, tirze, autobusie i chyba motocyklu, szkoda że jeszcze tam wykładów w tym autobusie od razu nie robi - trzeba mu podpowiedzieć taki pomysł racjonalizatorski umiech. Kto robił tam kurs z bezrobocia na ciężki sprzęt wie o czym mówie.
To chyba tyle moich rad - może się komuś przydadzą jak mi sie jeszcze coś wymyślico to napisze - chyba że nie chcecie cool girl

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2009r. 19:52  
Cytuj
A ja uważam, że najważniejsze są predyspozycje do jazdy samochodem. Jeżeli nie wychodzi mi po połowie godzin to daje sobie spokój i jeżdżę do końca życia autobusem i roweremumiech
Ja jakiś czas temu robiłam prawo jazdy w Motosie, jeździłam ze świetnym intruktorem M. Siwakiem (i teraz nie reklamuję go - piszę to dla wszystkich złośliwców, którzy zaraz to skomentują). Spokojny, rzeczowy i potrafi wytłumaczyć o co chodzi z tym jeżdżeniem smiech2 Wiem jedno, że jeśli jesteś w porządku w stosunku do instruktora to i on będzie ok w stosunku do Ciebie. Życzę powodzenia przyszłym kierowcomumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 19:52  
Cytuj
Polecam ROTRANS reklamuje ich i będę polecać wszystkim znajomym. Robiłem kat. AB, teraz idę na C. Po rozmowach ze znajomymi i ich opowieściach jak było na ich kursie stwierdzam, że ja byłem w innym świecie. Na kat. A uczył mnie P. Kazik Kutyła, na B jeździłem z szefem P. Romanem Szypura. POLECAM!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2009r. 21:04  
Cytuj
CYTAT

Ja jakiś czas temu robiłam prawo jazdy w Motosie, jeździłam ze świetnym intruktorem M. Siwakiem (i teraz nie reklamuję go - piszę to dla wszystkich złośliwców, którzy zaraz to skomentują). Spokojny, rzeczowy i potrafi wytłumaczyć o co chodzi z tym jeżdżeniem smiech2


też jeździłam z p. Siwakiem umiech i bardzo miło go wspominam, a co najważniejsze nauczył mnie jeździć i zdałam za 1 razem umiech Nie oszukiwał na godzinach, a nawet jeszcze kilka dołożył czasami jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2009r. 21:42  
Cytuj
Ile teraz kosztuje kurs na prawo jazdy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2009r. 23:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja mam wielka prosbe do osob, ktore robily ostatnio prawo jazdy, kogo polecacie jako instruktora (ktory cierpliwie nauczy jezdzic autem totalnego laika). Nie wazne jaka szkola jazdy, chodzi mi odpowiednia osobe.

Bede wdzieczna o namiary (nr tel.) do konkretnego czlowieka.

Z gory dziekuje!


Polecam dla dziewczyn Panią instruktor z AUTO-MOTO-SZKOŁA.
W ogóle nie okazuje zdenerwowania, byłam jak Ty \\\\\\\\\\\\\\\"noga\\\\\\\\\\\\\\\" ale zdałam za drugim razem. Powodzenia.


Ej Ela czy ty wiesz w jakiej szkole jeździłaś ? O ile mi wiadomo to w tej szkole sami faceci, chyba od miesiąca nic się nie zmieniło. Babka to jeździ w MOTOR SZKOŁA i MOTOSIE.



Ja też jeździłam w AUTO-MOTO-SZKOLE z Panią instruktor, więc napewno tam pracowała. Jestem bardzo zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 12:33  
Cytuj
polecam MOTOCROSS - Pan Ludwik super facet, rzetelny, świetnie uczy i przygotuje do praktycznego naprawdę bardzo dobrze.Zdałam za pierwszym razem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 12:40  
Cytuj
Ludwik, a ile bierzesz za lekcję dodatkową?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 12:41  
Cytuj
hehe no właśnie, ILE ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »