NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
kurs na prawo jazdy,
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 14:47  
Cytuj
Nieważne który instruktor, Ważne żeby nie była to babagood. Mnie uczyła jedna z motosu i dajcie spokój. Poracha.1,5 roku zdawałam ;/ W sumie do tej pory hu...... jeżdze. Ale zdałam jakoś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 14:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
Nieważne który instruktor, Ważne żeby nie była to babagood. Mnie uczyła jedna z motosu i dajcie spokój. Poracha.1,5 roku zdawałam ;/ W sumie do tej pory hu...... jeżdze. Ale zdałam jakoś.


a może to nie wina instruktorki tylko brak twoich umiejętności. no bo skoro twierdzisz że do tej pory chu... jeździsz to chyba coś w tym musi być.

ja miałam kursy z kobieta i mężczyzną (małżeństwo), prawo jazdy zdałam za 2 razem bez żadnej łapówki. oboje od początku we mnie wierzyli i powiedzieli że mam "smykałkę do jazdy".

za pierwszym razem oblałam i to była tylko i wyłącznie moja wina, ale za bardzo mnie stres zjadł... tak bywa.
za 2 razem też był stres, ale wiedziałam z czym to się je tzn. jak to wygląda i podeszłam do egzaminu z większym luzem.
a dodam tylko,że zdawałam w listopadzie 2011.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Ja jakiś czas temu robiłam prawo jazdy w Motosie, jeździłam ze świetnym intruktorem M. Siwakiem (i teraz nie reklamuję go - piszę to dla wszystkich złośliwców, którzy zaraz to skomentują). Spokojny, rzeczowy i potrafi wytłumaczyć o co chodzi z tym jeżdżeniem smiech2


też jeździłam z p. Siwakiem umiech i bardzo miło go wspominam, a co najważniejsze nauczył mnie jeździć i zdałam za 1 razem umiech Nie oszukiwał na godzinach, a nawet jeszcze kilka dołożył czasami jezyk


Ja tez jezdzilam z tym instruktorem i tez go polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Ja jakiś czas temu robiłam prawo jazdy w Motosie, jeździłam ze świetnym intruktorem M. Siwakiem (i teraz nie reklamuję go - piszę to dla wszystkich złośliwców, którzy zaraz to skomentują). Spokojny, rzeczowy i potrafi wytłumaczyć o co chodzi z tym jeżdżeniem smiech2


też jeździłam z p. Siwakiem umiech i bardzo miło go wspominam, a co najważniejsze nauczył mnie jeździć i zdałam za 1 razem umiech Nie oszukiwał na godzinach, a nawet jeszcze kilka dołożył czasami jezyk


Ja tez jezdzilam z tym instruktorem i tez go polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Ile teraz kosztuje kurs na prawo jazdy ?

W zimie płaciłam 1100 za kurs na prawko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2012r. 19:20  
Cytuj
A ja robiłem kurs w rotransie i jeździłem z Wieśkiem i Tomkiem Siembidą których polecamumiech mają chłopy nerwy do mniej pojętnych kursantów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 09:35  
Cytuj
Witam według dostępnych mi informacji warto zrobić w ośrodku szkolenia kierowców relaks na Narutowicza bo uczą dobrze i nie jest drogo. Mogę ci też polecić przejrzenie strony z porównywarką (http://autoq.pl/) na której znajdziesz szkoły jazdy ze Stalowej i innych miast Polski uszeregowane według obowiązujących w nich cen i zdawalności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
Witam według dostępnych mi informacji warto zrobić w ośrodku szkolenia kierowców relaks na Narutowicza bo uczą dobrze i nie jest drogo. Mogę ci też polecić przejrzenie strony z porównywarką (http://autoq.pl/) na której znajdziesz szkoły jazdy ze Stalowej i innych miast Polski uszeregowane według obowiązujących w nich cen i zdawalności.



A wg mnie warto zrobić w Trampie. Pan który uczy potrafi nauczyć każdą ofermę np moją siostrę good cena też przystępna. Naprawdę warto się wybrać tamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »