NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Dziś rekordowo zimna noc,
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 22:29  
Cytuj
Za nami bardzo zimna noc, a ma być gorzej. Centrum Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku ostrzega przede wszystkim mieszkańców województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego - podaje TOK FM.


Dziś w całym kraju ma być pochmurno, a śnieg będzie padał przez cały dzień na Śląsku i w Małopolsce. W pozostałych regionach przelotne opady.

O 8.00 rano termometry pokazywały -18 stopni w Gdańsku, -12 w Warszawie, - 10 w Poznaniu, -4 w Łodzi i - 2 stopnie w Katowicach, Krakowie i Szczecinie.

Najzimniej będzie dziś w nocy i nad ranem - temperatura ma być niższa niż wczoraj. A w nocy - według białostockiego biura prognoz - w Suwałkach zanotowano -22 stopnie, -26 przy gruncie. Najmroźniej przy gruncie było w Olsztynie, bo aż -29 stopni. Śnieg z małymi przerwami prószył przez cały dzień.

Są kolejne ofiary wychłodzenia organizmu. Jedną z nich jest 58-letni bezdomny z Hrubieszowa na Lubelszczyźnie. Jak mówi Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej w Lublinie, ofiarami mrozów stają się najczęściej właśnie bezdomni, nadużywający alkoholu.

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 22:29  
Cytuj

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 22:51  
Cytuj
ale sie nam klimat spier*olił... w wakacje ponad 30...w zimie -20 :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zbulwersowany
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
ale sie nam klimat spier*olił... w wakacje ponad 30...w zimie -20 :szok:


ales dowalił, kiedyś jak byłem mały (zirka 40 lat temu) były takie zimy że dzisiejsza młodzież nawet wyobrazić sobie nie potrafiłaby, za to w ramach bezstresowego wychowania przy dzisiejszych -15C udawała się do dyrekcji szkół aby te odwołały lekcje z powodu problemów z dojazdem do szkoły z powodu zimy (!) sciana
ręce opadają, może by tak już odwoływać lekcje przy temp. niższej niż 0C ?

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 23:17  
Cytuj
ok świetny pomysł i jestem za !!!! nie będe musiała rano wstawać i dzieciaków do szkoły zaprowadzać w takie zimnisko good jeszcze raz jestem zaok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 23:22  
Cytuj
Ludzie, teraz jak jest 30 albo -20 to sa anomalie pogodowe, a dawniej to sie nazywalo lato i zima.

 
 
 
 
~~ffhhhhd
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 23:28  
Cytuj
o 18 na zewnatrz bylo -12 a teraz jest -10

 
 
 
 
~~uczeń
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 23:30  
Cytuj
również jestem za odwoływaniem lekcji w duży mróz. mieszkam na Porębach, uczęszczam do LO im. KEN i dzisiaj przy rzeczonych -15 stopniach C miałem problem dostać się do szkoły bo mój Golf 2 nie chciał odpalić placze

 
 
 
 
~~kiedys
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 03:29  
Cytuj
ludzie o czym wy rozmawiacie? nie wiem czy niektorzy z waas pamietaja dawne czasy jak zlapala temperatura -20 i trzymala przez kilka tygodni to dopiero bylo, na dodatek snieg po kolana, pamietam jaka mielismy wtedy frajde z kolegami.

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 08:21  
Cytuj
moi rodzice pamiętają czasy właśnie takich mrozów a śnieg sięgał nawet 2 metry ale to było dawno.

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakisgosc
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 12:43  
Cytuj
Mili państwo,po co wbiegać tak dalejko w przeszłosć.Bez mała trzy zimy temu był mróz przez dwie noce -33 i -30stopni,pamiętam jak dzis bo samochód mi do pracy nie odpalił goodTo jest zima a nie -15 i wielka panikazaklopotany

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 12:57  
Cytuj
tak właśnie nie ma co sie bać ubierać sie ciepło umiech
pociesze was ze od poniedziałku już w nocy będzie na plusie temperatura

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 22:15  
Cytuj
sciana
CYTAT
ale sie nam klimat spier*olił... w wakacje ponad 30...w zimie -20 :szok:


Właśnie taki klimat powinien być !

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Karolek
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
ok świetny pomysł i jestem za !!!! nie będe musiała rano wstawać i dzieciaków do szkoły zaprowadzać w ta
kie zimnisko good jeszcze raz jestem zaok


Anulka,to Ty masz już dzieci,oj szkoda.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »