NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Samochody Blokujace Ulice Zwirki i Wigóry ,
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 22:44  
Cytuj
Denerwuje mnie to ze parkujące tak samochody zmuszają kierowców do jazdy środkiem drogi. Dość często jeżdżę ta ulica i za każdym razem muszę ich omijać zamiast jechać spokojnie po swojej stronie ulicy a nie wjeżdżać na przeciwny pas ruchu. Tak jak miasto nie może zrobić jakiegoś większego parkingu dla tych aut. Tylko najlepiej na ulicy.jezyksciana

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 22:44  
Cytuj

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
 
 
 
 
~~polonista
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
Denerwuje mnie to ze parkujące tak samochody zmuszają kierowców do jazdy środkiem drogi. Dość często jeżdżę ta ulica i za każdym razem muszę ich omijać zamiast jechać spokojnie po swojej stronie ulicy a nie wjeżdżać na przeciwny pas ruchu. Tak jak miasto nie może zrobić jakiegoś większego parkingu dla tych aut. Tylko najlepiej na ulicy.jezyksciana


uważaj na poprawną pisownię bo zaraz dyżurni gramatycy wytkną ci byki, ot np.
1. "parkujące tak samochody" - samochody nie parkują, ino bezmózgie właściciele tychże tak je parkują,
2. "muszę ich omijać" - nie ich omijać, tylko je omijać,
itp., itd.

 
 
 
 
~~lotnik
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 23:18  
Cytuj
polonista, a o temacie postu nic nie napiszesz ?

Samochody Blokujace Ulice Zwirki i Wigóry

Franciszek Żwirko i Stanisław Wigura się w grobie przewracają placze

 
 
 
 
~~thomas
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 03:28  
Cytuj
CYTAT
Denerwuje mnie to ze parkujące tak samochody zmuszają kierowców do jazdy środkiem drogi. Dość często jeżdżę ta ulica i za każdym razem muszę ich omijać zamiast jechać spokojnie po swojej stronie ulicy a nie wjeżdżać na przeciwny pas ruchu. Tak jak miasto nie może zrobić jakiegoś większego parkingu dla tych aut. Tylko najlepiej na ulicy.jezyksciana


to jest kwestia przyzwyczajenia, jak jednemu ktos kiedys zarysuje albo walnie to nauczy sie stawiac gdzies na parkingu.

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 05:40  
Cytuj
AJjjjjj czepiacie się .... to nie wina ludzi ze nie ma gdzie parkować , Ja np jestem zmuszony parkować na chodniku przed blokiem (jak 10 innych lodków zresztą) a na parkingu stoi 3, 4 auta niejedzone od 5 lat , POLICJA i Urzędnicy do roboty a nie mandaty wlepiać . scianazaklopotanywykrzyknik


Ps .dj

jak się boisz jeździć prze Żwirki to zawsze jest opcja przejechania ulica Staszica okpotluczonypotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 08:08  
Cytuj
CYTAT
a na parkingu stoi 3, 4 auta niejedzone od 5 lat

Nie wiesz ci zrobić?
Weź śrubokręt, odkręć tablice rejestracyjne (do śmietnika) i zadzwoń na policję z informacją, że jakiś kradziony samochód stoi na parkingu.jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~DJKUBUS24
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 11:21  
Cytuj
tak jasne tak latwo powiedziec a trudniej zrobic umiech

 
 
 
 
~~osa
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 11:24  
Cytuj
te kubuś zawsze mozesz do Pysznicy jeździc przez Czrnieckiego. choc sie dziwie bo przecież twoje audi nie jest az takie szerokie i sie zmiesci na WIGÓRY, hehehe

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 14:22  
Cytuj
Kubus poruszył bardzo istotny problem...
Powinni tam co najmniej poszerzyć pobocze.

 
 
 
 
~~111
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 15:29  
Cytuj
Też jadę tamtą drogą codziennie. Faktycznie, problem jest. Ale jakoś nie jest zauważony przez odpowiednie instytucje.

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 17:01  
Cytuj
to z tablicami nie pomogło ...... była zrobiona taka akcja stoją teraz ale bez tablic ludzie z bloku interweniowali i nadal nic stoją !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 19:52  
Cytuj
Co wy chcecie? Zeby policja zabraniala wolnym obywatelom parkowac swoje pojazdy gdzie chca? Co wy jestescie od totalitaryzmu czy co?

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 08:25  
Cytuj
Racja. Niech któryś z tych baranów spróbuje wyjechać z osiedlowej uliczki w Żwirki to zobaczy jaka jest zajebista widoczność. Szczególnie jak jakis idiota postawi ci busa przy samym wyjeździe. Tylko czekac aż ktoś kogoś pieprznie. Banda debili bez wyobraźni tam stawia swoje samochody.

 
 
 
 
~~kimi
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 23:12  
Cytuj
Mieszkam w bloku na Żwirki. Jestem w stanie zrozumiec podirytowanych kierowców, bo kiedy jadę autem samą mnie to wkurza, ale kiedy chce zaparkowac to okazuje się, że na ok 100 mieszkań w bloku jest raptem może 10 miejsc parkingowych!!! W tym zdaje się 3 dla niepełnosprawnych. Gdzie więc parkowac. Prośby do WSPANIAŁYCH urzedów o dodatkowe miejsca są bezskuteczne od kilku lat. A mandat już nie jeden za parkowanie na ulicy mieszkańcy otrzymali. Co więc mamy zrobic? Nie posiadac samochodów, czy wnosic je do mieszkań na plecach? No i gości nie zapraszac, bo i tak nie będą mieli gdzie zaparkowac.
To nie głupota mieszkańcow tylko urzędników!!!

 
 
 
 
~~lkjlkj
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 02:36  
Cytuj
Mam pytanie - skoro jest kryzys, bieda, wyzysk i ogolnie degrengolada to dlaczego nie ma miejsc na parkingach?smiech2 Te 10 miejsc to zajete jest dawno, potem cala ulica a i jeszcze ludzie parkuja w strone mostu - no prosze....

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »