NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
sortownik ( organizer) warsztatowy,
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 21:46  
Cytuj
Gdzie w regionie można kupić duży a nawet ogromny sortownik(organizer)warsztatowy z szufladkami na śruby, podkładki, nakrętki itp. pierdołki. Tutaj mam parę wymagań co do niego: co najmniej 40-50 szufladek różnej wielkości, ewentualnie takie same ale z wyjmowanymi przegródkami, szufladki w miarę przezroczyste żeby nie szukać po omacku i fajnie by było jeszcze żeby była możliwość zawieszenia go na ścianie (albo fabryczne uszka pod kołki albo w najgorszym wypadku "fizyczna" możliwość przewiercenia go gdzieś i "wrzucenia" na ścianę). Ponadto fajnie by było jakby był "modułowy" tj. że, można wysunąć i wyjąć po prowadniczce jakąś jego część i zabrać ze sobą. Odpowiedzi typu tesco, mrówki itd z góry dziękuje bo tyle co tam się zmieści to ja więcej w kieszenie od "garniturku roboczego" zmieszczę. Najbliżej moich oczekiwań jest Praktiker ale to jeszcze nie to. Wolałbym to oglądnąć zanim kupie więc za zamawianie skądś tam dziękuję chyba, że ktoś poda jakieś linki konkretne (przeglądałem oferty na necie i można takie coś skompletować kupując moduły odpowiednie ale potem by trzeba było jakąś obwiednie do tego robić z listew i składać żeby zawiesić. Wolałbym mieć całość od razu. Wiem, że to o czym marzę ludzie mają tyle, że większość z zagranicy. Czy to jedyna droga?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »