NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Knajpa- (S)marcato, ...
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:24  
Cytuj
Kto normalny robi restaurację w piwnicach. Przecież to nienormalnezaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:26  
Cytuj
A "Joker", "NNN", pizzeria "Ósemka" czy "Quattro" itd. też w piwnicy i nikogo to nie dziwi.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:31  
Cytuj
Wszystko to co wymieniłaś to są zwykłe speluny, a nie restauracje, no chyba że nie widzisz różnicy i np. w Qatro, czy Jokerze zrobisz sobie wesele. Ładne mi porównanie...hahahahazaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:36  
Cytuj
W Krakowie 3/4 knajp w Rynku a przynajmniej te najfajniejsze sa w piwnicy. Jest tez znana Piwnica pod Baranami. Brak dostepu swiatla dziennego jest porzadany ze wzgledu na klimat ale rowniez i to ze nie widzisz ze jest juz ciemno lub jasno i bawisz sie dalej a co za tym idzie zostawiasz wiecej kasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:37  
Cytuj
Nie ważne mjejsce liczy się to co w środku ma dana restauracja (wygląd, menu, obsługa itd). W dużych miastach wiele restauracji jest w piwnicach. Ludzie mimo wszystko robią wesela w Marcato i nie przeszkadza im że w piwnicy. Masz wybór nie musisz tam chodzić jest wiele innych restauracji nie w piwnicach.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:38  
Cytuj
Babyboy - zgadzam się z Tobą.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:39  
Cytuj
SkrytyKrytyk - a możesz sprecyzować w czym masz problem? nikt Ci tam chyba chodzić nie karze. NNN speluną bym nie nazwał - miejsce bardzo ciekawe i ze specyficznym klimatem, ale może nie do końca czysta restauracja. Zresztą wiele fajnych miejsc w dużych miastach jest umiejscowiona w "piwnicy" - nie widzę w tym problemu - jak ktoś się postara to staje się to akurat zaletą - w Marcato moim zdaniem to się udało i miejsce sprawia wrażenie jakiejś tam ekskluzywności (niestety w Stalówce za mało chętnych na takie sprawy, u nas tylko pizza się sprzedaje :p).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:43  
Cytuj
Ładne mi porównanie. Kraków- Stalowa wola. Gdzie Rzym, a gdzie Krym? W Krakowie nawet 100m pod ziemią będą klienci. A Stalowa? No cóż zacofani ludzie głosujący na Kaczora. Bida z nędzą i dlatego (S)marcato musi się reklamować, bo ludzików w tym pseudo mieście nie stać na wystawne kolacje itd. no chyba że tych tzw. Vipów jak Proszowscy , Myłki, czy Pieprzne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:44  
Cytuj
Marcato oprócz ciekawego wystroju ma również dobrą lokalizację bo w środku miasta a nie gdzieś na zadupiu.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:47  
Cytuj
SkrytyKrytyk fakt daleko nam do Krakowa i innych wielkich miast i to pod wieloma wzgledami ale jeśli już zaczynamy im powoli dorastać do pięt to właśnie tacy jak TY (z całym szacunkiem dla Twojej osoby)wyjeżdzają z polityką i negują wszelkie przejawy rozwoju miasta.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:49  
Cytuj
Wystrój...iście pałacowy- normalnie "drugi Kraków", obsługa... chyba ich połapali wszystkich z tych budek z zapiekankami co to przy hali targowej stoją hahahaa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:54  
Cytuj
SkrytyKrytyk he he dobre smiech2 ale widzisz jednym to odpowiada a drugim (np Tobie) nie. Teraz wiesz jak tam obsługują itd. i więcej się już tam nie wybierzesz. A to że się reklamują wielkie mi halo teraz każdy musi się reklamować - nawet Biedronka - żeby nie splajtować.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 13:59  
Cytuj
Hmmm...rozwój miasta powiadasz? Jedź do Rzeszowa, zobaczysz co to dosłownie znaczy rozwój miasta. Stalowa to umieralnia dla emerytów i życiowych fajtłap. W przeciągu 5 lat powstało co 3 sklepy co to mienią się hipermarketami i "majestatyczny" budynek sądu, który to ponoć jeszcze robotnicy "spierkolili" niczym pracownicy budowlani z lat dawnego prl-u? Zauważ że to nawet nie miato w to wszystko inwestuje, bo tu bidusia z nędzą... Kolejki tylko do sklepów z uzywaną odzieżą lub wszystko po 2 zł... No wypasss taki w Stalowej że choooohohoh... no prawie już Kraków, już prawie jesteśmy jak Rzeszów, no a może już bardziej niż Rzeszów, chyba bardziej, no prawie jak Kraków już...no niech będzie jak Kraków....buahahahaha...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:02  
Cytuj
SkrytyKrytyk przez 5 lat mieszkałam w Rzeszowie. Wiem Stalowa to miasto, które pozostawia wiele do życzenia ale jeśli Ci tak w niej źle to wyjedź. Każde miasto większe lub mniejsze ma problemy ekonomiczne i gospodarcze tego nie unikniesz od zawsze tak jest.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:05  
Cytuj
A skąd Ty taka przekonana, że ja tu mieszkam, ja już tu 7 lat nie mieszkam. staram sie dopingować innym młodym w tym by szukali godnego miejsca i życia w innych miastach, no ale wolą bidusię i Kaczoropisuarów no to niech mają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:07  
Cytuj
CYTAT
Kto normalny robi restaurację w piwnicach. Przecież to nienormalnezaklopotany


ROMA też jest w piwnicy co w tym złego?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:11  
Cytuj
A czy do Romy pokonujesz niesamowitą ilość schodów w dół, jakoś sobie nie przypomiam. Roma - jedyna w Stalowej, zasługujaca na miano restauracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:13  
Cytuj
SkrytyKrytyk - skoro nie mieszkasz w Stalowej to po co dajesz posty tego rodzaju. Chcieli zrobić restauracje w piwnicy to zrobili. Będą chcieli zrobić na dachu też zrobią. A może jesteś konkurencją lub pracownikiem,którego nie chcieli zatrudnić i teraz na forum przelewasz swoje frustracje.
Andrzejek - trafna uwaga umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
A czy do Romy pokonujesz niesamowitą ilość schodów w dół, jakoś sobie nie przypomiam. Roma - jedyna w Stalowej, zasługujaca na miano restauracji.


Jeśli wchodzisz z hotelu to schodzisz po schodach. Co ci bardziej przeszkadza schody czy umiejscowienie w piwnicy? Zacząłeś od piwnicy a teraz to ci już bardzo przeszkadza całe miasto.
Wyobraź sobie, że ja tu już żyję 35 lat i nie głosuję na Kaczyńskiego. Mieści ci się to w głowie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:16  
Cytuj
Ok. przyznaję się jestem z Przytulnej. Jak mnie betty zdemaskowałaś hahahahaaa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:20  
Cytuj
A hotel jest na parterze czy na 1 piętrze? Bo mnie się wydaje ze do hotelu wchodzi się po schodach, więc restauracja jest na parterze z tego wnioskuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:21  
Cytuj
SkrytyKrytyk - brak mi słów i szkoda mojego cennego czasu na Ciebie. Życzę Ci przebywania w restauracjach, które zawsze Cię zadowolą i nie będą mieściły się w piwnicy.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
A hotel jest na parterze czy na 1 piętrze? Bo mnie się wydaje ze do hotelu wchodzi się po schodach, więc restauracja jest na parterze z tego wnioskuję.


Wiesz ja też mieszkałem na parterze a wchodziłem po schodach. To chyba na pierwszym piętrze mieszkałem. A mój blok nie ma 4 a 5 pieter. Stary dzięki za oświecenieumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:23  
Cytuj
Andrzejek - jak to mówi przysłowie "złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy" (w odniesieniu do SkrytyKrytyk)
A my jesteśmy zadowoleni z naszego miasta.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 14:29  
Cytuj
No to się bujajcie w Pisogrodzie....hahahaha i niech się wam podobają stragany i piwniczne knajpy typu (s)markato. I moderator co to pokonuje na parter niesamowitą ilość schodów by się później przekonać że jednak mieszka na piętrze hahahaha... I Betty zakochana w blokowisku i co już prawie , już tylko tyci, tyci a już prawie w Krakowie mieszka...hahahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »