NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Pamiątki związane z naszym miastem ----- Kupie,
~~Stalovy
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 00:05  
Cytuj
Tak jak w temacie, kupie pamiątki związane z naszym miastem tj. Stalowa Wola,Rozwadów,Charzewice : zdjęcia, pocztówki,ksiązki,wydawnictwa i inne a także pamiątki zw. z klubem ZKS Stal. Jeśli posiadasz coś czego chciałbyś się pozbyć pisz . Moje gg: 579778

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 00:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~ass
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 10:00  
Cytuj
kup sobie felge z ATS na pamiatke

 
 
 
 
~~pamiątek
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 11:00  
Cytuj
jak chcesz to ci załatwimy po feldze jednej z reala i jednej z atsa i moze by sie dalo naruchac śmigło z aluteka

 
 
 
 
~~kilof
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 13:44  
Cytuj
ja mam do oddania szkielko z zielonej butelki które znalazłem w 1990 roku w czasie strajków pod pierwsza bramą pod hutą .NAPEWNO STŁUKŁ JĄ JAKIŚ BOJOWNIK O WOLNOŚC NASZA I SWOJĄ!!!!!!

 
 
 
 
~~san
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 13:56  
Cytuj
ja ma tratfe flisaka co na plaży nad sanem zostawił 300 lat temu !!!!!moge ci też oddać

 
 
 
 
~~M.G.
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
jak chcesz to ci załatwimy po feldze jednej z reala i jednej z atsa i moze by sie dalo naruchac śmigło z aluteka


Dokladnie chlopaki ... bo te wasze zaklady aluminiowe to juz HISTORIA
Niedlugo sie tam beda kozy pasly, jak na prawdziwe miasto przemyslowe przystalo.

 
 
 
 
~~saq
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 11:49  
Cytuj
...

 
 
 
 
~~ja66
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 15:19  
Cytuj
Ktoś zadał pytanie. Konkretne. Po co te odpowiedzi? Tyle odpowiedzi nie na temat (wręcz idiotycznych). Czy naprawdę nie można ukrócić tego procederu? Taka fajna stronka zeszła na psy. KAŻDE pytanie zamieszczone na forum kończy się tym samym. Administratorzy - warto pomyśleć. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~pisarz
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
naprawdę nie można ukrócić tego procederu? . Pozdrawiam.


Jak masz za długiego to se ukróć ,a my se bedziemy pisac co chcemy

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 15:43  
Cytuj
CYTAT
Jak masz za długiego to se ukróć ,a my se bedziemy pisac co chcemy

Pisz 'se' co chcesz ale w innych wątkach, którego do tego służą (np ATS). Ktoś zadał sensowne pytanie, więc zapewne oczekuje sensownej odpowiedzi. Jak nie masz wiesz co pisać to lepiej nic nie pisz napinaczu, niż jakieś głupoty. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lasław cz.
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 17:52  
Cytuj
Pisz \'se\' co chcesz ale w innych wątkach, którego do tego służą (np ATS).

a co to z watku ATS zrobiłes sobie jakiś bajzel?????wielki moderatorze CALL?????nie wiem co masz do ATSu ????nasz wątek, nasze wyzwiska a tobie h**j do niego!!!!.Weż sie może lepiej za bełtanie koglamogla na śmietniku albo w 8 barman!!

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 18:26  
Cytuj
Hehe, bawią mnie takie wypowiedzi co do mojej osoby. umiech

CYTAT
a co to z watku ATS zrobiłes sobie jakiś bajzel?????


No człowieku, ślepy jesteś? Temat ATS to wielki syfumiech ale róbcie co tam chcecie umiech Przyczepiłem się do niego?chytry Wiem, że to wasze wyzwiska i lata mi to jak najbardziej koło ptaka. umiech

CYTAT
bełtanie koglamogla na śmietniku

Tego nie czajeumiech

Nic więcej nie mam Ci do powiedzenia. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~PISARZ
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
naprawdę nie można ukrócić tego procederu? . Pozdrawiam.


Jak masz za długiego to se ukróć ,a my se bedziemy pisac co chcemy


J to napisałem poniewaz tez mnie irytuja te wypowiedzi na tych forach ale ktos je po to pisze zeby tak było. Forum sie zadzi takimi prawami a nie innymi wiec nie krytykuj innych, że SE TU PISZA JAK CHCĄ!!!

 
 
 
 
~~pisarz
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 18:42  
Cytuj
To była oczywiscie prowokacja ,a złapał sie na nia ktos kto prawie 700 postów napisał.Ciekawe nie........?

 
 
 
 
~~adm
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 20:34  
Cytuj
Proponowałbym wszystkim "fanom i sympatykom" ats-ów itp założenie nowego tematu dot. tychże zakładów i tam sobie pisać do woli, bo widzę,że przez takie osoby forum zeszło już na psy i w temacie takim jak ten znajdziemy wszelkie informacje oprócz tego co powinno się tutaj znajdować.

 
 
 
 
~~Ciemny
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
Proponowałbym wszystkim \"fanom i sympatykom\" ats-ów itp założenie nowego tematu dot. tychże zakładów i tam sobie pisać do woli, bo widzę,że przez takie osoby forum zeszło już na psy i w temacie takim jak ten znajdziemy wszelkie informacje oprócz tego co powinno się tutaj znajdować.

Co ty naprawde???Jak na to wpadłeś????



 
 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2009r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
To była oczywiscie prowokacja ,a złapał sie na nia ktos kto prawie 700 postów napisał.Ciekawe nie........?


Ale jesteś skubany! Ty i te Twoje prowokacje! Prawie jak ABW!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ABW
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 14:58  
Cytuj
No to nieźle się tu porobiło

 
 
 
 
~~hygf
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 10:00  
Cytuj
no no

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »