NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
uwaga na automyjnię ,
Posty: 1
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 19:59  
Cytuj
ostrzegam przed automujnią na ulicy przemysłowej obok Mrówki jednego razu zamiast rozmienić pieniadze poprostu je skonfiskowała a dziś niestety na pięć przycisków wyboru funkcji jeden wogule nie działał a przycisk od woskowania dopiero po kilku naciśnieciach zadziałał oczywiści ani w pierwszym ani w drugim przypadku nikogo z obsługi nie był --- szkoda zdrowia moja noga tam nie postanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 19:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 07:35  
Cytuj
to jezdzij na kropelke ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 09:09  
Cytuj
Potwierdzam wżarło mi tam 10zł i auta nie umyłem

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 09:22  
Cytuj
A ja nie polecam antyChrista na 1-go Sieprnia ! Zarówno tej pseudo automatycznej jak tej niby samoobsługowej. Obsługa gburowata, niemiła. To gorsze niż stare, wytarte szczotki którymi się również mogą poszczycić !

A fe z takimi ludźmi !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 12:31  
Cytuj
Chyba jesteś z konkurencji. Myjnia na 1-go sierpnia jest lux. A obsługa wcale nie jest gburowata. Zawsze pomogą i dobrze myją auta. A to że suszą zębów do Ciebie i nie kłaniają się Ci w pas, to nie znaczy że są gburowaci. Oni mają dobrze auto Ci umyć a słodzić jaki to masz suupeer wozek. Ehhh.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 12:44  
Cytuj
na sierpnia jest najlepsza myjnia bez dwóch zdań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 13 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 13:30  
Cytuj
dokładnie na sierpnia jest najlepsza myjnia !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 11 Sty 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 14:27  
Cytuj
Jak dla mnie również myjnia na Sierpnia jest najlepsza w mieście.

mycha
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 14:31  
Cytuj
Temat pachnie niezdrową konkurencją no ale się wypowiem. Nie wiem jak teraz ale jak powstawała konkurencyjna myjnia na K.. to korzystałem z samoobsługowej myjni na Sierpnia. Pamiętam że za 5 PLN musiałem biegać jak w ukropie do okoła samochodu i z reguły nie zdążyłem opłukać. Na myjni K spokojnie "oblece" samochód za 5 PLN i obskoczę wszystkie programy. W sumie jakoś nie domywam samochodu na "igiełkę" ale jak za tą kwotę jestem zadowolony. Na początku słyszałem szumne zapowiedzi o rozwoju myjni "K", niestety nie bardzo poszli do przodu (oprócz odkurzacza). Także jak widać z biznesem nigdy nie wiadomo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 15:14  
Cytuj
ja juz nie jezdze kolo morowki, gdyz nie dbaja wlasciciele o jej stan, pieniadze wzera, a odkurzacze zawsze polamane, kiedys bylo ok teraz nie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 19:47  
Cytuj
ee bez paniki na sierpnia tez keidys wzrzucilem 5zl i myslalem ze kasa poszla na marne ale wystarczy walnac piescią i odaje z nawiazkaumiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 19:58  
Cytuj
Najlepsza myjnia to wiadro,szampon,szczotka do auta lub ściereczka i samemu szorować. Jak nie dotkniesz auta to nawet duże ciśnienie typu karcher nie umyje auta na błysk. Dlatego wiadro,szampon, woda i na koniec wosk no i do tego ładne sobotnie przedpołudnieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 21:10  
Cytuj
zubrstw-zapomniałeś,że taki mamewr nie przejdzie na parkingu przed blokiem.Chyba,że masz wolne środki na mandat.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 21:35  
Cytuj
no jeśli przed blokiem to jest pewne ryzykosmiech2 ale możesz wziąć wszystkie wyżej wymienione elementy pojechać na myjkę koło mrówki i perfidnie na ich placu umyć auto w końcu nie ma tam zakazu mycia aut z własnym ekwipunkiem umiech .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
no jeśli przed blokiem to jest pewne ryzykosmiech2 ale możesz wziąć wszystkie wyżej wymienione elementy pojechać na myjkę koło mrówki i perfidnie na ich placu umyć auto w końcu nie ma tam zakazu mycia aut z własnym ekwipunkiem umiech .

zaklopotany wszytsko mozna tylko jak to wygladac bedzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2014r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
ostrzegam przed automujnią na ulicy przemysłowej obok Mrówki jednego razu zamiast rozmienić pieniadze poprostu je skonfiskowała a dziś niestety na pięć przycisków wyboru funkcji jeden wogule nie działał a przycisk od woskowania dopiero po kilku naciśnieciach zadziałał oczywiści ani w pierwszym ani w drugim przypadku nikogo z obsługi nie był --- szkoda zdrowia moja noga tam nie postanie


Temat wciąż aktualny. Już trzykrotnie zdarza mi się ocenić negatywnie tą myjnie, więc podpinam się do tematu. Pierwszy raz za sprawą odkurzacza, a dwa inne przykłady to brak programów. Nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2014r. 10:57  
Cytuj
Niestety potwierdzam myjka koło mrówki zjada kasę, ostatnio zjadło mi na odkurzaczu. Nie polecam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2014r. 11:15  
Cytuj
Mi zjadło 2 dyszki ale obok jest biuro firmy w której siedzi koleś odpowiedzialny za tą myjnię, zadzwonił po jakiegoś człowieka z kluczykiem i wyciągną z maszyny moje 2 dyszki jezyk Teraz myję tylko koło fiata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2014r. 11:45  
Cytuj
Witam, ja sie sparzylem na "kropelce" jakies rok temu. Lato, sloneczne sobotnie popoludnie do wszystkich myjek kolejki wiec postanowilem skorzystac z mycia w "kropelce, fakt ze ciasny parking i trzeba co chwile krobic miejsce zeby ktos przejechal obok. No ale po pietnastu min czekania przyszla moja kolej wiec z usmiechem chce wjechac na stanowisko mycia ale jakie bylo moje zdziwienie kiedy nagle jakas pierdola z obslugi zaslonil mi wjazd i stwierdzil ze jest zajete bo wlasnie na myjnie wpadl z piskiem opon jakis koles z salonu fiata z nowym autem do umycia i "czesiu" z obslugi stwierdzil ze on mial zajeta kolejke. Oczywiscie, prosze bardzo ale moja noga i opona mojego auta nigdy tam nie wjada na mycie.
A odnosnie myjni na 1-szego Sierpnia to auta tam nie mylem ale mialem kontakt z obsluga. 100 metrow od myjni zlapalem kapcia w aucie. Zapas, podnosnik ale niestety przy podnoszeniu auta do gory urwala sie korbka od podnosnika, po wypytaniu kilku kierowcow w poblizu o podnosnik, nikt takowego nie posiadal:szok: poszlem na myjnie a tam chlopak obslugujacy myjnie z usmiechem wyjal podnosnik z swojego prywatnego auta, nie ma problemu, jak skoncze to Mu odniose. Daje rade? DAJE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »