NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Siłownia Gola ?,
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 21:06  
Cytuj
Czy u goli jest siłownia?
Jeżeli jest, to interesują mnie ceny ponieważ na internecie nic nie mogę znaleźć na ten temat .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 21:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 21:16  
Cytuj
Z tego co się orientuje to nie ma siłowni...a jeżeli ma to widocznie kiepską skoro nic nie wiem na ten temat cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Z tego co się orientuje to nie ma siłowni...a jeżeli ma to widocznie kiepską skoro nic nie wiem na ten temat cool


Specjalisto od kulturystyki w Stalowej Woli, otóż jest tam siłownia jezyk

Nie byłem na niej, ale kumpel chodził i ze względu na niewielkie rozmiary oraz spory natłok ludzi zrezygnował. Najlepiej jednak jest pójść i samemu się przekonać, a nie kierować się sugestiami, każdemu odpowiada co innego umiech

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:49  
Cytuj
no1: no mówie ,że jak ma to kiepską ,co nie ?chytry
Poza tym jeżeli dobrze kojarze, to chyba nawet jeden z moich znajomych chodzi tam na rehabilitacje - więc bardzo możliwe, że ta pseudo siłownia jest nastawiona na taki tryb ćwiczenia - zamiast typowej pakerni.
Ps. A co do "specjalisty od kulturystyki" - BINGO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 00:35  
Cytuj
Sensowne silownie to Top Gym Al.JP II 13 -45zl karnet b.o. na miesiac,Kaito obok policji 60zl b.o. na miesiac, Bushido ul. W.Polskiego 4a 75zl !! bez ograniczen za miesiac. Jesli chcesz cos obok siebie to masz napewno gdzies blisko, jesli nie interesuje Cie dystans i chcesz cos gdzie jest wszystko co potrzebujesz polecam TOP GYM najwieksza silownia i sprzetu tyle co w dwoch pozostalych razem wzietych za najmniejsza kase 45zl/mc. Z Gola daj sobie spokoj to jest salka do rehabilitacji a nie silownia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »