NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
11 listopada Warszawa, wyjazd na blokade
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 08:40  
Cytuj
Witam!
Czy ktos sposord uzytkownikow forum wybiera sie na blokade marszu 11 listopada w Warszawie? Moze jest organizowany jakis wyjazd, albo ktos zabiera sie samochodem. Prosze info slac na PW pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 08:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 10:18  
Cytuj
Na blokadę? Ja rozważam wyjazd na Marsz Niepodległości, a nie na blokadę tego marszu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 10:25  
Cytuj
nie kady musi swietowac z nacjonalistami, faszystami tak wspaniala rocznice drogi andrzejkuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 10:28  
Cytuj
A gdzie ja napisałem że każdy musi świętować z jak to napisałeś nacjonalistami i faszystami?

Twoje świętowanie ma polegać na blokowaniu tego marszu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 11:03  
Cytuj
Andrzejek, będziesz maszerował z pochodniami ramię w ramię z kibolami i wszechpolakami chytry ?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 11:07  
Cytuj
gienekkol - 11 LISTOPADA zostal ustanowiony po odzyskaniu Niepodlegosci przez Polske .Ludzi ktorzy chca Uczcic pamiec za tych co poleglii za nasza wolnaosc nazywasz faszystami to jestes smieszny bo faszyzm w Europie zacza sie rozwijac po pierwszej wojnie swiatowej .A jezeli dla Ciebie tacy ludzie to faszysci to wiedz ze w tej sytuacji jestem dumny ze mnie tak nazywasz good

gienekkol - moze znajde dla ciebie ,, miejsce'' wybieram sie z parom kolegami napewno sie zgodza HEHEmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek, będziesz maszerował z pochodniami ramię w ramię z kibolami i wszechpolakami chytry ?


podobno umówił się na wspólny wyjazd z Mirem i Bokserem ... będą bili Niemca w hełm smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 11:12  
Cytuj
Anndzejek - tym razem mnie zadziwiles oczywiscie na wielki PLUS+ ok

Sam z kumplem przyjazdzam z Anglii specjalnie na ten marsz ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
nie kady musi swietowac z nacjonalistami, faszystami tak wspaniala rocznice drogi andrzejkuumiech




To jak chcesz świętować ? Co chcesz osiągnąć poprzez blokade tego marszu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 11:38  
Cytuj
Nie mam pewności czy pojadę bo mam inne obowiązki ale nie ukrywam, że do takiej decyzji przekonują mnie ci bojówkarze z Niemiec. Wkur... mnie takie zachowanie niemiaszków. Jak słyszę, że Niemcy przyjadą do Polski walczyć z faszyzmem to myślę, że świat oszalał. Większość Niemców jak to słyszy też jest pewnie bardzo zdziwiona.
Nie jestem zwolennikiem ideologii ONRu ale to nie tylko i wyłącznie ich święto.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 12:12  
Cytuj
Z tego co mi wiadomo będzie oragnizowany autobus do Warszawy. Więcej informacji podam za kilka dni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 19:04  
Cytuj
Ja oczywiście jade na Marsz a nie na żadną blokade!! Nie rozumiem dlaczego ktoś chce blokować Marsz Niepodległości! Przecież to nasze polskie święto!! No ludzie... załamuje sie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 22:06  
Cytuj
freyr informacje zachowaj dla siebie!!!
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 08:43  
Cytuj
CYTAT
freyr informacje zachowaj dla siebie!!!


A dlaczego niby? Jeśli są jeszcze wolne miejsca w autokarze to może ktoś jeszcze chciałby pojechać? Przecież chyba każdy może jechać na Marsz... No chyba że to jakiś autokar dla wybrańców jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 20:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 23:41  
Cytuj
WOCHATY- LUDZIE BLOKUJACY MARSZ NIEPODLEGLOSCI ,, ANTIFA'' UZYWAJA FALGII KTORA JEST W POLSCE ZAKAZANA PRZEZ KTORA ZGINELO WIELU POLAKOW (JAK PAMIETAM JAKAS ORGANIZACJA KOMUNISTYCZNA JEJ UZYWALA ZWALCZAJACA POLSKIE ORGANIZACJE PATRYJOTYCZNE) . WIEC KOLEGO NIEPIERD... MI TU O ROWNOUPRAWNIENIU I JACY WY TO NIBY SWIECI JESTESCIE zaklopotany

NIEPODOBA SIE W POLSCE JEDZ GDZIES INDZIEJ , PO CO CHODZICIE DO POLSKICH SZKOL UZYWACIE POLSKIEGO JEZYKA , ZNISZCZ SWOJ DOWOD OSOBISTY MOZE PRAWKO BO PRZECIERZ ORZELEK JEST NA NICH chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
Nie mam pewności czy pojadę bo mam inne obowiązki ale nie ukrywam, że do takiej decyzji przekonują mnie ci bojówkarze z Niemiec. Wkur... mnie takie zachowanie niemiaszków. Jak słyszę, że Niemcy przyjadą do Polski walczyć z faszyzmem to myślę, że świat oszalał. Większość Niemców jak to słyszy też jest pewnie bardzo zdziwiona.
Nie jestem zwolennikiem ideologii ONRu ale to nie tylko i wyłącznie ich święto.



masz u mnie duże piwo za to co napisałeś. Ludzie których rodzice, dziadkowie itd. byli faszystami nagle nazywają Nas, rodaków faszystami... bez komentarza. Mam nadzieję, że "chłopcy" sobie dadza radę z tą bandą ludzi o ... nie będe bluzgał.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 00:38  
Cytuj
ARTYKUL O TOLERANCJI ROWNOUPRAWNIENIU LEWAKOW-(CI CO CHCA BLOKOWAC MARSZ)

Do rozbijania szyku policji idealnie nadają się koktajle Mołotowa – tak instruują się anarchiści

Protesty środowisk lewicowych przeciwko Marszowi Niepodległości mają dwa oblicza. Podczas gdy część kontrmanifestantów zaprasza do zabaw, inne organizacje z Koalicji Porozumienie 11 listopada nawołują do "fizycznego" zatrzymania marszu organizowanego przez środowiska prawicowe i konserwatywne. "Narodowa kawalkada (...) musi się spotkać z odpowiednią reakcją i blokadą, aby zwolennicy silnego państwa, jednego wodza namaszczonego przez katolickiego Boga, nie sądzili, iż ich działania są tolerowane" – tak do rozbicia marszu wzywają lewicowi bojówkarze z organizacji Antifa Poland. Na swojej stronie reklamują się: "jesteśmy grupą radykalnych antyfaszystów mających na celu fizyczne i ideologiczne wyeliminowanie skrajnej prawicy jako siły politycznej".

Czytaj w Sieci Opinii: Kiedy rząd wypowie wojnę bojówkom "antyfaszystowskim"?Z kolei Federacja Anarchistyczna, członek Koalicji, na swoich stronach w "Poradniku dla Uczestnika Manifestacji" szkoli, jak walczyć z policją. W instrukcji można przeczytać np., że "Wspólną zasadą działania oddziałów do tłumienia zamieszek jest szyk bardzo przypominający starożytną falangę (...). Podstawą sukcesu jest rozbicie takiego szyku. Tu bardzo użyteczne są barykady, zza których można razić podchodzących policjantów kamieniami i innymi pociskami". A także: "Do rozbijania szyku idealnie też nadają się koktajle Mołotowa".

Czy podobnie jak w roku ubiegłym dojdzie 11 listopada do ulicznych starć w Warszawie? – Liczę, że na Marsz Niepodległości przyjdzie tylu warszawiaków, iż tym bojówkarzom odejdzie ochota do rozróby – mówi "Rz" płk Jan Podhorski, były żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych, który wybiera się na marsz. – Że zobaczą, iż Święto Niepodległości jest ważne dla wszystkich Polaków niezależnie od przekonań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 00:46  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=jJmkTbVUBsg - bardzo ciekawy filmik polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 10:53  
Cytuj
Lewactwo i jemu podobne inne robactwo zawsze dożyło i nadal dąży do rozbicia instytucji państwa narodowego i rodziny, której siła stanowi bezpośrednio o naturalnej sile narodu.

Bij bolszewika, bij!!!

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 10:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 13:24  
Cytuj
ONR i MW = ugrupowania faszyzujące?mlotek Chyba ktoś pomylił ONR z B&H... B&H nie są organizarotami Marszu...
Jeśli ktoś nie chce obchodzić narodowych świąt to niech zostanie w domu i tyle! A nie jakieś blokady... Mozgi macie poblokowane...:/

Jestem Polakiem i mam obwiązki polskie! Tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 7 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 13:55  
Cytuj
Coś dla ęteligentów po praniu mózgu brukowego pisma "Gazety Wyborczej" i innych czołowych ęteligenckich mediów.

http://fakty(...)590,2789

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 14:06  
Cytuj
nie wiem jak wstawić filmik dlatego wrzucam link

http://www.youtu(...)FesfzeC4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:39  
Cytuj
Ilu było uczestników Marszu niepodległości? Ktoś jest w stanie podać jakąś przybliżona liczbę?
Pytam bo od trzech dni oglądam wszystko co zamieszczają na nowym ekranie i niestety każdy autor filmu podaje inną liczbę najwyższa to z dziś 90 tysięcy uczestników.

Pamiętam film z zeszłego roku jak szedł marsz i można go było zobaczyć w całości. Jak dotąd takiego filmu z tego roku jeszcze nie znalazłem.

Pytam dlatego, że usprawiedliwieniem/pretekstem spalenia wozów TVN oraz zniszczenia wozów Polsatu oraz Polskiego radia była "zaniżona" informacja o ilości uczestników marszu.

Dodam, że łatwo znaleźć film z jakiejś zadymy. Ale niezwykle trudno znaleźć film poświęcony tylko Marszowi. Ktoś kto będzie czerpał wiedzę z YouTube lub TV stwierdzi, że Marsz Niepodległości to jedna wielka zadyma, a to przecież nieprawda.
Ma ktoś jakiś film pokazujący tylko marsz bez zadym? No i co z tą liczbą uczestników.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »