NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Sphinx, Czy w Stalowej może powstać Restauracja Sphinx
Posty: 1
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 23:10  
Cytuj
Podobno w Stalowej ma się otwierać Sphinx? Co sądzicię o tej sieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 23:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 23:17  
Cytuj
Jedzenie podobne do cleopatry. W wawie czesto tam sie stołowaliśmy, mięso dobrzse przyprawione, ceny akceptowalne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 06:42  
Cytuj
Sphinx u nas??? Cudnie by było good

Uwielbiam sałatki ze Sphinxa. Ceny faktycznie znośne mają, a i fajna sprawa - obsługują mężczyźni jezyk

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 08:09  
Cytuj
Shoarmy są pyszne, ostatnio nawet pizze u nich jadłem i też mają bardzo dobre umiech
Z tego co wiem to w Spinxie pracują sami studenci-mężczyźni, ciekawe czy jeżeli w stalówce rzeczywiście go otworzą to czy będzie taka sama konwencja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 09:00  
Cytuj
Może głupie, ale moze ktos mi wytłuymaczy czym wlasciwie rozni sie sphinx od cleopatry... sharoma tu sharoma tam, grafika niemalze identyczna, wystrój kropka w kropke. Nie ogarniam:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 11:14  
Cytuj
OneWayTicket2: A poza wystrojem, to jakość żarcia i menu też jest "toćka w toćkę" ?chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 11:23  
Cytuj
No wlasnie nie wiem dlatego pytam... w cleopatrze bylem kilka razy spinx jest mi obcy, ale na pierwszy rzut oka dla zwyklego czlowieka mozna sie pogubic myslalem ze ktos mi to wyjasni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 14:26  
Cytuj
w spinx wydaje mi się trochę lepszy, ale nie wiem czy to nie jest akurat sprawa tego gdzie się je - w jakim mieście. W cleo jadłem też w Rzeszowie i taka sama niby jak w Stalowej. Spinx wydawał mi się lepszy, wyglądał jak oryginał, a cleo raczej tańsza kopia - no i w cleo laski podają, a tam goście.
A gdzie miałby ten spinx się znaleźć? w tej primie może? Trochę za blisko cleo, była by konkurencja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 21:25  
Cytuj
Cleo łagodniejsze mięso w sphinxie pikantniejsze

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »