NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
ks.Madej nasz proboszcz,
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 13:40  
Cytuj
gosia35: Co mi da bliższe poznanie jego osoby ?
Myślisz, że gdybym był księdzem to afiszowałbym się z tym co robie a nie powinienem ? - gdybyś posłuchała spowiedzi księży to by Ci ten mocher spadł z głowy chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 13:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 13:45  
Cytuj
NIE WSZYSTKICH LUDZI MIERZY SIE JEDNĄ MIARĄ .TAKICH KSIEZY JAK MADEJ MOŻNA NA PALCACH POLICZYĆ .TO JEDEN Z NIEWIELU KSIEŻY Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 13:48  
Cytuj
Gosiu,nie krzycz. Zauważ,że Jersey wyraźnie napisał,że nie afiszowałby się z kochanka, gdyby był księdzem, więc poniekąd podzielił Twoje zdanie,że autor postu delikatnie mówiąc - cuduje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 14:10  
Cytuj
do nonsens ....teraz wiem ze dalem złe hasło aby znależć dziewczyne ale myślałem ze bedzie większy odzew spotkałem ją koło plebani jak rozmawiała z naszym proboszczem myślałem ze łatwiej bedzie ją znależć jak bym sądził ze jest kochanką ksiedza to nawet bym jej nie szukał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 14:12  
Cytuj
gosia35: A jakie jest powołanie księży ?...
Głośić ewangelię, głosić słowo boże i jeszcze raz czesać kase !
Polecam Ci artykuł: http://www.money(...)710.html

Sama sprawdź ile zarabia kościół z budżetu państwa, jako beneficjent z dotacji UE i ile z samych tac/ofiar.. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 16:55  
Cytuj
do marek 36...........opisz dokładnie te dziewczyne ktorej ty szukasz bo brunetek to jest dużo i nie wiadomo o kogo chodzi ,bo to jest tak jak szukanie igły w stogu siana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
do nonsens ....teraz wiem ze dalem złe hasło aby znależć dziewczyne ale myślałem ze bedzie większy odzew spotkałem ją koło plebani jak rozmawiała z naszym proboszczem myślałem ze łatwiej bedzie ją znależć jak bym sądził ze jest kochanką ksiedza to nawet bym jej nie szukał



Marku, mnie kiedyś też zdarzyło się rozmawiać z księdzem sciana i też kiedyś byłam brunetką :szok: , ale czy to oznacza,że jestem/byłam/będę jego kochanką????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 19:45  
Cytuj
Do nonsens ......nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi ,ja nie sądze ze ta dziewczyna jest kochanką ksiedza ......mam nadzieję ze wkrótce ja znajde juz jestem blisko ..............

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 23:06  
Cytuj
Tutaj zamyka i usuwa się tylko nie wygodne dla zarządu tematy i wypowiedzi.Ja mam takie samo zdanie jak nonsens i gosia35 i ten temat już dawno powinien być zamknięty lub przy najmniej zmieniony tytuł.

P.S.
Tematy bardzo nie wygodne zarząd zamyka nawet po czterech pięciu postach.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 23:13  
Cytuj
marek mnie się wydaje że ta twoja brunetka to chyba gosia ma na imie i bedzie mieć ok 35 lat ;)

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 08:04  
Cytuj
adam1: Dlaczego odrazu mają zamnąć ten temat ?
Przecież autor tematu wciąż czynnie bierze udział w dyskusji - poza tym to on zrobił błąd w tytule, dlatego też można wypowiadać się na temat księdza chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 08:50  
Cytuj
JerseyShore nie koniecznie zamykać napisałem tez o zmianie tytułu,ale właśnie takie posty nabijają statystyki odsłon i tego nie zrobią.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 12:01  
Cytuj
adam1: nabijają bo ludzie biorą udział w konwersacji umiech
Poza tym takie tamaty jak ten i np. "straciłem sens życia", "zakochałam się w ratonwiku" sa najciekawsze poznieważ zawsze można taki rozszerzyć i zaobserwować reakcję ludzi na konkretna grupe społeczną - tak jak tutaj - reakcję na księży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 12:07  
Cytuj
Słuchajcie, - a nie lepiej byłoby założyć temat "Problemy damsko-męskie"? Wiele tematów podchodzi pod właśnie taką tematykę. Ludzie mogliby tam żalić się na niespełnione oczekiwania wobec swoich drugich połówek, opisywać co drastyczniejsze przypadki ku przestrodze dla innych. Trochę ponarzekać, może czasem pochwalić się włąsnym szczęściem.

Może czasami zdarzyłaby się dyskusja o zawiłościach miłości, stopniu skomplikowania kobiecej psychiki. Może jakiś socjolog wziąłby to pod lupę?

Albo inny temat:" typowo randkowy. Dla tych, co chcą tu kogoś poznać, odnaleźć "prawdziwą miłość" którą zobaczyli na dyskotece, albo w innym miejscu....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 12:13  
Cytuj
mirek777: Gdy wrzucisz wszystkich forumowiczów w jeden temat - każdy ze swoją anegdotą dotyczącą związku to ludzie nie będa wiedzieć do którego się odnosić i zapanuje istny chaos umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 12:16  
Cytuj
No może.... Ale na pewno moż tu stworzyć jakieś sensowne stałe tematy. O to mi chodziło. Dlaczego jedynym stałym tematem ma być polityka, lub kto rodzi kiedy? Zróbmy więcej stałych ciekawych tematów.

Jakiś kompromis na pewno dałby się tu wypracować.umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »