NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Samotność mnie dobija,
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:36  
Cytuj
Anonse towarzyskie znowu wracaja do życia - amyślałem ,że ten temat juz nikogo nie zainteresuje - patrząc na bezwstydną młodzież i wnioskując po ich zachowaniach ,ż żadne nie ma najwmniejszych problemów z kontaktami interpersonalnymi chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
tak z ciekawosci sprawdzilem pierwszego szukajacego milosci z ogloszen ^^ no odrobine zaskoczony to jestem :]
tresc ogloszenia na stalowym miescie :]
CYTAT
poznam dziewczyne
czesc jestem milym chlopakiem ze stalowej woli w wieku 29 lat ktory nie ma szczescia w milosci lecz nadal w nia wierzy jesli myslisz podobnie to napisz do mnie moze umowimy sie razem np. do kina. tylko powazne propozycje

tu wynik z google ^^
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

ku przestrodze, mnie zmrozilo ^^
ciekawe czy to przez to szczescia w milosci nie ma :]

pocytuje aby jeszcze na 2giej stronie bylo :] - ku przestrodze

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:40  
Cytuj
ifeelgood to aż absurdalne :szok:

Ale trzeba też brać pod uwagę, że zdarzają się przypadki, w których ktoś umieszcza takie ogłoszenia aby ośmieszyć kogoś kto mu podpadł i podaje jego nr tel. (nie mówię, że w tym przypadku też tak jest)

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:41  
Cytuj
Swoją drogą dziwie się że Ci ludzie nie czują "zawstydzenia" ? - umieszczenia takiego ananosu - i spotkanie sie z osoba która na nie odpowiedziała, a czują wstyd w zrobieniu tego na żywo - to mnie nigdy nie przestanie dziwicchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:54  
Cytuj
Jersey przecież chodzi o to, że ludzie myślą, że Internet zapewnia im anonimowość (jak widać nie bardzo), czują się pewniejsi. Ponad to jeśli zamieszczają takie ogłoszenie i ktoś na nie odpowiada to znaczy, że interesuje go to samo. A przecież na ulicy nie będzie do każdego podchodził i pytał czy chętny na anal.
(mam nadzieję, że chodzi Ci o składanie propozycji, nie o sam czyn)

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
A przecież na ulicy nie będzie do każdego podchodził i pytał czy chętny na anal.



Czemu nie smiech2 kto pyta nie błądzi jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:58  
Cytuj
Madzik sa miejsca do ktorych osoby chodza wlasnie po to by pogadac, byc zaczepiane i z nastawieniem na poznawanie nowych ludzi - tacy anonsowicze powinni tam sie znajdowac a nie na portalach randkowych chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood to aż absurdalne :szok:

Ale trzeba też brać pod uwagę, że zdarzają się przypadki, w których ktoś umieszcza takie ogłoszenia aby ośmieszyć kogoś kto mu podpadł i podaje jego nr tel. (nie mówię, że w tym przypadku też tak jest)

roznie to bywa, ale teraz podaniem nr telefonu sie juz nie nabruzdzi, mozna filtrowac polaczenia, nikt ci skrzynki smsami juz nie zapcha, smartfon lyknie wszystko, jak sie mscic to nie tak ^^
w kazdym razie jakby nie bylo to mam farta nie ? ^^ - uratowane moga pisac, jestem prawie normalny :]

edit: przy niedzieli mozna sie pobawic w skojarzenia ^^ to oczywiscie zarty, mam nadzieje chlopaki ze sie na nich znacie ^^ i nikt nie bedzie mnie po policji ciagal :]

w ogloszeniach jest pawel777
temat na forum zalozyl victor777
i kibicuje mu mirek777 ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 13:25  
Cytuj
Jersey do takich miejsc nie chodzę więc nie wiem kto się tam znajduje i jak są zaczepiane, ale wydaje mi się, że portale randkowe są też i do takich anonsów. Zresztą ta strona z ogłoszeniem to chyba właśnie w takim celu.

ifeelgood może i masz racje.
Podaj nr tel. zobaczymy jaki jesteś normalny jezyk

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 13:44  
Cytuj
Madzik'u ja nie twierdze ze mam racje, to do wlasnej interpretacji :]
przecie ty zajeta ^^ juz swojego wyczatowalas to po co Ci ja ;]? btw prawie normalny napisalem ^^ to lepiej dawal nie bede :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 13:53  
Cytuj
Racje masz, ale w sumie też nie każdy może wiedzieć, jakie funkcje mają telefony, ja na codzień o tym nie pamiętam, bo nie używam.

ifeelgood - mi po nic, ale ja też się o innych "troszczę" smiech2

Znowu autorowi wątek rozwalam, przepraszam neutralny

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 14:17  
Cytuj
Madzik - jak troszczysz sie tak jak ja to tylko im wspolczuc ^^
tylko prosba o wyspy szczesliwe zostaje i 5tka na tace ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 14:26  
Cytuj
opcja nr1
wyjdz na ulice !!!!
opcja nr 2 :
portal spolecznosciowy
jestem za opcja nr1
wprost:
widze
czuje
oceniam

najlepsza opcja idź tam gdzie sie czujesz dobrze
ksiegarnia
salonik prasowy
sprzet elektroniczny
albo lada z rybkami w sklepie umiech

najwazniejsze zagadac, "sasiada:, :sasiadke:
czy to , a tamto umiech
i z gorki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 15:21  
Cytuj
Mi tylko szoda ludzi którzy to próbuja a im sie nie udaje, i wciaz im czegos brakuje , poza tym mozna się zatracic w internecie na takich portalach i stracic rachube czasu i odniesienie do rzeczywistości a to jest najgorsze - co innego gdy ludzie traktują to na lajcie żeby ponzac fajnych ludzie, a nie usilnie szukac miłości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:58  
Cytuj
Żeby kogoś poznać, trzeba pokonać włąsną nieśmiałość. Może przez internet jest łatwiej zrobić ten pierwszy krok?

Ważne, żeby na internecie się nie skończyło. Albo żeby się nie okazało,że oto w realu spoktały się dwie osoby uzależnione od internetu i dogadać się mogą tylko jak każde z nich usiądzie do swojego komutera.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:04  
Cytuj
To jest zdecydowanie domena młodych ludzi którzy chcą sie także dowiedziec jak dziewczyny będa reagowac podczas spotkania, co lubia czego nie itp itd - od taki mały "riserdż" - żeby to nie nyło wpadki że coś sie głupiego zreobi lub powie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 2
Dołączył: 12 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:54  
Cytuj
Cześć Wam wszystkim. Przyznam ze mnie mega zaskoczyliście. Myślałem że zaraz znajdzie się masa „cwaniaczków”, którzy mnie wyśmieją albo nazwą nieudacznikiem. A tu widzę, że temat nieźle się rozrósł i wcale nie sądzę, że poszedł w złym kierunku, ponieważ jestem Wam wszystkim wdzięczny za swoje przemyślenia na temat znajomości internetowych. Chociaż przyznam że liczyłem na to że może znajdzie się trochę osób które mają tak jak ja i będą chciały to zmienić.

Skąd ten pomysł na szukanie przez neta?? Żyję ostatnio w mega pędzie. Sądzę że Wy macie podobnie. Praca, po pracy obowiązki domowe. Kobiety, pełen szacunek za wszystkie prace domowe jakie wykonujecie. Doceniłem to dopiero jak zamieszkałem sam po wyprowadzeniu się od rodziców. No i realizowanie własnej pasji. No i dzień ucieka, tak że nie ma czasu na co dzień szukać drugiej połówki w realu. Chociaż wiem że jak się ma szczęście to i w kolejce na mięsnym można poznać wyjątkową kobietę. Madzik sugerowała ze może w realu się nie udawało. Udawało się tylko ten pęd życiowy wymusza na mnie szukanie TEŻ przez neta. Ogólnie jestem zwolennikiem szukania w realu ponieważ jak to pisał JerseyShore net nie zastąpi potrzeby fizyczności, np. wtulenia się w ukochaną osobę. Ideału nie szukam bo uważam że takie pojęcie ani osoba nie istnieje. Dla jednych możemy być całym światem a drudzy będą uważali że nie mamy w sobie nic specjalnego. Do ifeelgood : spoko, mam poczucie humoru i pozdrawiam kolegów z 777. Chociaż pawła777 trochę boję się pozdrawiać smiech2smiech2smiech2smiech2 ifeelgood musze Ci coś powiedzieć w tajemnicy: jako facet jestem zdeklarowaną lesbijką, pociągają mnie tylko kobiety smiech2smiech2smiech2smiech2

No to pytanie do Was: jakie miejsce w Stalowej wybieracie na poznanie kogoś fajnego ?? Coś innego niż dyskoteki, bo choć uwielbiam tańczyć i lubię dyskoteki to nie uważam za coś komfortowego krzyczeć w tym huku nowopoznanej dziewczynie do ucha.
Do NieWiemCoJem : jak coś to pisz na victorgreen_(at)_wp.pl aż ciekaw jestem ile osób podszyje się pod NieWiemCoJem żeby zrobić sobie jaja smiech2smiech2smiech2

Pozdrawiam Was wszystkich umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:09  
Cytuj
Ja ci polecam nie szukać - żyj tak jak do tej pory i nie myśl każdego dnia wracając do domu ,że jesteś samotnym - rozwijaj swoje pasje i nie patrz na zegarek - żyj szybko.
Taka osoba predzej czy później - sama Ci wskoczy przed oczy chytry - wtedy podejdź do niej, uśmiechnij się grzecznie i powiedz prosto z mostu to co szczerze myślisz - np. coś adekwatnego do Twojego życia - że specjalnie dla niej przestaniesz pędzić i zatrzymasz się na chwile na dobre ciastko i kawe umiech...nawet jak Ci odmówi to weź ten cholerny numer i umów się z nią sms-owo na czata w necie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »