NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Papierosy,marihuana legalizować czy nie, wszystko o używkach
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
Mącisz wodę .Rozmawiamy tutaj o marihuanie, która jak wiadomo o wiele, wiele mniej szkodzi niż alkohol. Jak widac jeszcze do Ciebie nie dotarło i już chyba nie dotrze..


Mirek to kato-talib, do niego nic nigdy nie dociera chytry

Cieszy mnie że coraz więcej ludzi widzi potrzebę opanowania i uregulowania szarej strefy przez państwo. Idzie kryzys a grube miliony zgarnia jakieś podejrzane towarzycho.

Trzeba jak najszybciej opodatkować mafie - te od zioła, burdeli no i kościelną też chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 14:08  
Cytuj

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 15:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 15:52  
Cytuj
A skąd to stwierdzenie, że marihuana mniej szkodzi niż alkohol? Gdyby ludzie tyle palili tego świństwa, ile piją alkoholu... no to by się działo.okzaklopotanyzaklopotany

Co do ciebie fractalu - jesteś osobą niedojrzałą, o niedojrzałych poglądach - nic, co by warto komentować.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 15:54  
Cytuj
Fractal - Zaryzykuje opinię ,że ta 3-ia zgarnia najwięcej lewej sałaty - dodatkowo wspiera 2-ie pozostałe chytry
Piszesz ,że idzie kryzys...i tu się z Tobą zgadzam - dla biednych zawsze był i będzie kryzys...natomiast Ci co go do tej pory jeszcze nie zaczeli odczuwać - zaczną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 20:00  
Cytuj
mirek777; Gdzie rozum idzie spac tam budzą się demony.
Skąd to stwierdzenie? Właśnie słałem ci linki a ty jako ignorant to przeoczyłeś?
jersey: Nacpałeś się? chytry

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 11:08  
Cytuj
Progres zdania nie zmienię. Narkotyk to narkotyk i koniec. Łatwo komus zarzucac niewiedze i demonizowanie tematu, trudniej udowodnic że rzeczywiście nie szkodzą - no bo widział ktoś narkotyk który nie szkodzi? Morfina, czy opiaty uzywane w medycynie nie pozostają obojętne dla organizmu. A co do piero te z listy po prostu zakazanych?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 18:05  
Cytuj
Jak odróżnić "skuna" od "natury"? Proszę o konstruktywne opiniesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 19:49  
Cytuj
Progres: pisałem Ci nie ćpam...
jadeit: Skun to jeden z rodzajów marihuany - podobno jeden z silniejszych - ale to nie jest gwarant - podobno ma najsilniejsza woń i pochodzi od konopi indyjskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 10:41  
Cytuj
mirek777: lista substancji zakazanych nigdy nie była tworzona w oparciu o jakiekolwiek systemy ocen szkodliwości. Narkotyki takie jak alkohol czy tytoń nie zostały wyłonione i uznane za legalne w drodze gratyfikacji i uznaniu za mniej szkodliwe.


CYTAT
JerseyShore:
Skun to jeden z rodzajów marihuany - podobno jeden z silniejszych - ale to nie jest gwarant - podobno ma najsilniejsza woń i pochodzi od konopi indyjskiej.

Dobra definicja. Jednak nie jest to "rodzaj" a "odmiana", jak przy jabłkach; championy papierówki, antniówki itp. Inaczej można porówna do psów rasowy - nierasowy.

jadeit: Skun - to nazwa wykorzystywana w slangu do określenia suszu konopi który został zanieczyszczony przez dilera najróżniejszymi chemikaliami mającymi za zadanie "wzmocnic" towar.
Odróżnisz go po tym że śmierdzi w smaku, nie pali się lub przeciwnie - iskrzy. Pozostałości to nie popiół a maź lub zbity "kamyk".
CYTAT

Morfina, czy opiaty uzywane w medycynie nie pozostają obojętne dla organizmu. A co dopiero te z listy po prostu zakazanych?

Te narkotyki które wymieniłeś to jedne z najgorszych na swiecie. Myślisz że nie są na liście zakazanych?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 10:49  
Cytuj
Legalizacja marihuany to wspaniały sposób na dalszą i głębszą degenerację młodych ludzi, brawo!!! Alkocholizm Narodowy, Ciemnota, Chamstwo, Analfabetyzm Wtórny, itp. Młody Polak już prawie poległ na arenie EUROPY, dajmy Mu jeszcze popalić konopi i zeszmaci się do reszty.
Uznanie dla p. Palikota za to, jak wspaniale urabia ten ciemny motłoch.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
Uznanie dla p. Palikota za to, jak wspaniale urabia ten ciemny motłoch.

Ja ci napiszę że Jarosław promuje chamstwo, ignoranctwo i jeździ na stereotypach a także żeruje na tragedii smoleńskiej i na sprawach wiary.
ps. Alkocholizm?

CYTAT
Młody Polak już prawie poległ na arenie EUROPY


Kto do tego doprowadził jak nie twoi bożyszcze? To właśnie ty dyskredytujesz drugiego Polaka dlatego że go nie rozumiesz.
Palikot to stosunkowo nowa inicjatywa.
Przepowiednie wyciągasz jak iluzjonista króliki z kapelusza.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 11:04  
Cytuj
A skąd ty to możesz wiedzieć? umiechumiechumiechumiech

Nie bez powodu, jedne substancje są uznawane za narkotyki, a inne tylko za uzywki. To że ktos na forum sobie wyduma, że nie ma żadnego podziału ani kryteriów, to wcale nie znaczy że tak jest. Nie rozumiem, czemu tak wam zalezy do zbagatelizowania zagrożenia ze strony maryski. Co to kampania na rzecz głupoty?

Chcecie ja palic to ją palcie, ale nie wciskajcie ludziom kitu, że to nie jest narkotyk, i nie jest niebezpiczny umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 11:04  
Cytuj
Żeby zacząć dyskusję trzeba poznać definicję ...




A teraz gdy już jest wszystko jasne ... bo jak guru tak powiedział to pewnik ... Trzeba wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw ... Czy ja jako osoba która kiedyś coś tam zapaliła będę palił bo mi na to pozwolą ?? A czy tego co ma palić zakaz powstrzyma ?? (w końcu zakazany owoc smakuje najbardziej) Czy dotychczasowy zakaz wszelkich narkotyków sprawił że w PL niema narkomanów ?? ... Czy i kto zyska na legalizacji...a kto straci ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
A skąd ty to możesz wiedzieć?

Mirku, nie wiem, ale poddaję sprawę do dyskusji, zawsze mogę dowiedziec się czegoś nowego co zmieni mój pogląd na istotę rzeczy...

Nikt nie pisze ze nie szkodzi czy nie jest bezpieczna.
Przedkładamy fakty, a w miarę postępu twoje argumenty topnieją niczym śnieg na majowym bałwanie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 12:23  
Cytuj
Właśnie na trójce jest program o legalizacji marihuany. PR3 za czy przeciw.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 12:53  
Cytuj
Tak dla relaksu :


*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 13:03  
Cytuj
"czea walczyc smarihuaną"
postowałem (?!) w tym temacie bo myślałem że mam szansę w konkursie
więc wybaczcie post za postem umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 09:46  
Cytuj
Używki takie jak papierosy,alkohol, czy nawet marichuana po legalizacji są dla ludzi mądrych. Jeśli wiesz jak tego używać to dobrze jeśli nie to skończysz jako alkoholik albo ćpun.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 10:27  
Cytuj
Naturalnie.
Donald wiedział jak używac i został premierem umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
zubrstw ja takze nie jestem za legalizacja, glupota jest karanie za posiadanie na rowni ze zlodziejami czy innymi oprawcami, to jest najwieksza porazka zarowno moralna jak i prawna naszego kochanego panstwa.

a bardziej w temacie to rozwalaja mnie wlasnie tego typu bajeczki, ze za darmo, ze marihuana uzaleznia... moze jeszcze zabija, pewnie znajdzie sie nastepny madry ktory to napisze.

chcac podwazyc pewien stereotyp spoleczny zapytalem o namiary do takiego dilera ;) no i czekam z nadzieja

Może sprawiedliwości tutaj nie ma. Faktycznie diler powinien dostać wysoką kare a ten kto ma 1 "jointa" to np. kuratora lub grzywnę (jeśli pełnoletni). Obawiam się tylko tego że jeśli było by to legalne to dzieci w wieku 13-14 lat nie miały by problemu tego kupić, tak jak było to w przypadku dopalaczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:10  
Cytuj
I widzisz żubr - juz sobie wpisałeś maryśke w kanon uzywek a nie narkotyków. Super - chyba właśnie o to chodziło, zeby najpierw sprowadzic to swinstwo do roli czegos niegroźnego, potem powierdzec że to nie narkotyk, tylko uzywka i juz prosta droga do domagania się legalnosci narkotyku. To który narkotyk następny do legalizcji?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 11:35  
Cytuj
mirku777 nie wiedziałem że masz swój "kanon używek"? chytry

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
I widzisz żubr - juz sobie wpisałeś maryśke w kanon uzywek a nie narkotyków. Super - chyba właśnie o to chodziło, zeby najpierw sprowadzic to swinstwo do roli czegos niegroźnego, potem powierdzec że to nie narkotyk, tylko uzywka i juz prosta droga do domagania się legalnosci narkotyku. To który narkotyk następny do legalizcji?

mirku ale chyba się nie zrozumieliśmy, ja jestem przeciwny legalizacji marichuany, nie ważne czy to miękii narkotyk czy nie. Nie jestem za legalizacją ani tego ani innego narkotyku/używki czy jak to inaczej zwać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 12:25  
Cytuj
Następne do legalizacji pójdą zamienniki którymi zaczną handlować dilerzy - posmakują Palikotowi - i podniosą się głosy o legalizacje kolejnego pewnie znowu określanego miekkim narkotykiem suff-u chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 17:32  
Cytuj
A właśnie - co tam słychać u dopalaczy.pl? Z tego co ja wiem, zwinęli się tylko na niby - z handlu w ustalonych punktach, przeszli na handel obwoźny - jednym słowem są na telefon.

W internecie podobno nic się nie zmieniło - tusk sledzi swoich przeciwników politycznych, nielegalny handel kwitnie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »