NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Papierosy,marihuana legalizować czy nie, wszystko o używkach
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 18:07  
Cytuj
Jak widze Anne G. to jestem za pełną legalizacją umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 18:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 18:35  
Cytuj
no to zakazać palenie fajek w takim razie, badzmy konsekwentni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 18:40  
Cytuj
janek23: Jestem bardziej za zakazaniem fajek (palenia i trucia się ludziom) niż ,ża poparciem legalizacji narkotyków miękkich/lekkich - czyli w tym przypadku marihuany chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 18:45  
Cytuj
a ja jestem za zakazem produkcji i jazdy samochodem.

Bo tak mi śmierdzi ten dym. No i przede wszsytkim źle wpływa na moje zdrowie, płuca, możliwośc raka, itd, podobnie jak fajki, a do tego możliwość efektu cieplarnianego.

Oczywiście się nabijam, ale taka retoryka jest po prostu śmieszna.

Uważam, że napewno znajdzie się jakieś rozwiązanie, ale właśnie trzeba rozmawiać, a nietak jak to powiedział mirek777, zadnego pomusłu nie popre, bo zaproponował go ten, a nie inny polityk ( i tylko dla tego)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 18:50  
Cytuj
co znaczy, "Jestem bardziej za zakazaniem fajek (palenia i trucia się ludziom"
a co to twoje płuca? to ludzie sami wybierają co robią ze swoim zdrowiem i życiem. Co cie to obchodzi ze ktoś pali, a ty nie? ty wybrałeś zenie palisz,to nie znaczy, że inni nie mają tego robić.

A co byś zrobił gdyby sprawa wyglądała odwrotnie. Ci co palą kazaliby ci palić paczkę dzinnie na siłę, fajnie byś się czuł?

tak samo czują się ci co chcą zapalić a nie moga

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 18:59  
Cytuj
janek23: Gdybym nie musiał wdychać dymu papierosowego w pubach, barach gdzie na to zezwalaja w wyznaczonej strefie a mimo to smród sie ciągnie po całym lokalu to bym nie miał nic przeciwko, nawet - tak jak napisałem wyżej bierni palacze sa bardziej poszkodowani - i z tego powodu ja się nie będę bunkrował i chodził po mieście z aparatem tlenowym by nie wdychać dodatkowo marihuany - co wg Ciebie mają powiedzieć małe dzieci które wychowują sie przy rodzicach - nałogowych palaczach ? którzy to palą papierosy w mieszkaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 19:51  
Cytuj
Niestety ale wlasciciele pub-ow mysla ze wystarczy postawic scianke z plyty na 3/4 wysokosci i ze dym sie nie przeniesie na pozostale sale. Dla palaczy powinne byc calkowicie osobne pomieszczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:09  
Cytuj
Niekiedy te wydzielone strefy na palaczów nawet nie są niczym szcególnym odizolowane i w tym tkwi problem - że to jest tylko ustalenie słowne. Dlatego jestm wyczulony na takie rozwiązania i ich nie popieram chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:11  
Cytuj
Bo u nas to tylko potrafia legalizowac,nowelizowac i dawac nowe ustawy ale nie ma juz nikogo kto by tego przypilnowal i za nie przestrzeganie zasad dawal mandaty i kary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:37  
Cytuj
Oczywiście, każdy krzyczy ,że jest za legalizacją i podnosi zdecydowanie rękę ale nie mysli do przodu i nie widzi konsekwencji które to za soba nieuchronnie niesie - ja nie chciałbym żeby moje dziecko mogło sobie legalnie kupic trawke i zajarać chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:39  
Cytuj
otoz to bo to mlodzi sa tylko za tym i to nie wszyscy, mysla ze im bedzie dobrze ale mlodziez coraz czesciej siega po rozne uzywki i to coraz w mniejszym wieku. Jak teraz ktos siegnie w wieku 16lat po trawke to jego dziecku w wieku 14 bedzie chodzilo codziennie z maryska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:42  
Cytuj
Jeżeli 16 latek zaczyna sięgac po takie narkotyki, dopalacze i uzywki już w tym wieku to może byc niemal pewny ,że jego potomsto ma duże prawdopodobieństwo na różnego rodzaje schorzenia - i tu się trzeba puknac w głowę i zastanowić się co jest dla ans ważne , zdrowie czy palenie skuna na ławce przed blokiem z kolegami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:44  
Cytuj
mlodzi o tym nie mysla, wogole o niczym chyba nie mysla. do szkoly raz idzie raz nie jak mu sie podoba a pozniej pretensje ze nie ma miejsc pracy tylko obozy pracy....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 20:47  
Cytuj
Kończy sie to tak ,że domaga sie swojego bez wykształcenia zapominając o tym co najwazniejsze - bo jeżeli ma sie ukończone studia do tego zrobi sie jakis roczny staż to później już ma zaliczone 6 lat pracy i to tez dobrze rokuje chytry a nie jak wiekszosc, po 3 klasach podstawowych mowi ze mu malo w Alutecu i ze go zle traktuja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 21:02  
Cytuj
Tylko, że wasze dzieci już moga bez problemu zakupić marihuanę, tyle, że od mafii, a nie od państwa, a za posiadanie blanta iść do paki, albo mieć zwalone życie przez wzmiankę w kratotece ze jest karany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 21:04  
Cytuj
janek23: mogą jeśli to zrobią chytry ale skoro ja tego nie robie i wcale mnie do tego nie ciągnie to może i one tego unikną umiech
Poza tym wole zeby miał nauczke i miał nasrane w papierach niż zjarał sie i skoczył z dachu na główkę..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 21:05  
Cytuj
Ale prawidlowo ze idzie sie za to siedziec, i tak powinno byc. a calych dilerow to nie do paki tylko w kamieniolomy tak jak wszystkich ktorzy maja wyroki pow.5 lat dlaczego ktos ma na nich robic? do kamieniolomu i na chleb zarobic a nie gazety, tv wszystko maja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 5 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 21:08  
Cytuj
Zdecydowanie TAK. Argumentów jest ogrom, jednak najsilniejszy z nich, niestety rzuca sie w oczy coraz częściej. Mianowicie małolaty sięgające po blanta, żeby zaimponować kolegom, bo to jest w modzie, palić na nielegalu ;) A potem czas spróbować czegoś co ma większego kopa. Może coś do nosa ? Czemu nie ? A potem płacz rodziców, bo 'MARIHUANA TO WSTEP DO NARKOTYKÓW'. Absurd. 'Nie chce to nie weźmie, przecież swój rozum ma'. Legalizacja zniszczyła by ten szpan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 21:08  
Cytuj
Dokladnie, za takie wybryki powinno sie odrabiać setki godzin społecznych na rzecz miasta - czyścic pisuary, krawęzniki...zamiastac chodniki, grabic liście i odmalowywac klatki schodowe - nie ma zmiłuj, kara musi być umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 23:24  
Cytuj
słyszeliście o sytuacji kiedy ktoś pod wpływem marihuany wrócił do domu, pobił żonie, a dziecku połamał ręce? nie? a teraz zastanówcie się ile takich sytuacji jest po alkoholu.

jeżeli alkohol jest legalny, to w marihuanie nie widzę nic złego.


ps. sam nie palę.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 23:30  
Cytuj
Może warto zwócic uwagę że są ludzie którzy potrzebują jej do walki z różnymi chorobami.
Niestety u nas zmuszeni oni są faszerowac się chemią.

JerseyShore: poprzyj swoje wnioski na temat skutków palenia, badaniami czy dowodami w obojętnie jakiej postaci....

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2011r. 23:54  
Cytuj
farby i lakiery sa legalne a przeciez efekty lepsze :] trawa jest dla dzieci ;] jestem na tak, za twardymi rowniez, tylko leczenie pokrywane z wlasnych srodkow a jak nie to cmentarz

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 00:57  
Cytuj
JerseyShore
"...
Jeżeli 16 latek zaczyna sięgac po takie narkotyki, dopalacze i uzywki już w tym wieku to może byc niemal pewny ,że jego potomsto ma duże prawdopodobieństwo na różnego rodzaje schorzenia - i tu się trzeba puknac w głowę i zastanowić się co jest dla ans ważne , zdrowie czy palenie skuna na ławce przed blokiem z kolegami."...
skun a marysia to różnica nie sprowadzajmy natury do wymysłow XXI wieku !!! (chemii)

:..'MARIHUANA TO WSTEP DO NARKOTYKÓW'..."
a tytoń to wstep do palenia palenia papierosow jezyk
no żal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 08:41  
Cytuj
ritmo123: Mylisz sie jeśli myślisz ,że legalizacja to ukróci - wiem co się dzieje na imprezach w Krakowie, stolicy - gdzie o trawce nikt nie pamięta - a w obiegu są wszelakiego rodzaju "tabsy" i to jest przerażające...chytry

Pituch: Dla mnie skręt, skun, blunt...to narkotyk i nieważne czym się różnią - to tylko slogan określający coś czym się ludzie trują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 08:54  
Cytuj
Jestem osobą niepalącą, i dym z papierosów bardzo mi przeszkadza. Palacze mają gdzieś, np zakaz palenia na przystanku, czy na placu zabaw. Użerania z takimi chamidłami też mam dość. Skoro Polacy nie potrafią uszanować osób niepalących, to gandziaże tym bardziej nie będą tego szanować.


palikot to zaraza - popieranie czegokolwiek, co on proponuje, to umacnianie jego pozycji.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »