NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Papierosy,marihuana legalizować czy nie, wszystko o używkach
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 11:00  
Cytuj
Nie ma przestępstwa bez ofiary, więc jeśli ktoś z własnej nieprzymuszonej woli pali, wącha lub żuje ten przestępstwa nie popełnia.

Pełna legalizacja to cios w finanse mafii.

W głowie mi się nie mieści jak można ludziom zakazywać spożywania naturalnie rosnących roślin, zaraz jakiś brukselski debil wyskoczy z pomysłem żeby zakazać marihuanie rosnąć na terenie UE.

Jadeit - pełna zgoda

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 11:00  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 11:03  
Cytuj
Po pierwsze - u niektórych wywołuje agresję - sam widziałem
Po drugie, zazwyczaj jest wstępem do mocniejszych narkotyków
Po trzecie uzaleznia
Po czwarte - widziałem już gówniarza , który po skrecie wsiadł za kólko - na szczęście zabił tylko siebie.

Po piąte w przypadku legalizacji, wzrośnie dostepność marihuany dla dzieci.

Ale mówię - niech dorośli palą - ale żadnej potem pomocy niech nie oczekują.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 11:14  
Cytuj
Trzeba wprowadzić zakaz budowy budynków z otwieranymi oknami bo może ktoś przez nie wypaść.

Trzeba osuszyć wszystkie zbiorniki wodne bo może się ktoś utopić

Trzeba zakazać ruchu pociągów bo może się ktoś pod nie rzucić

Trzeba zakazac wszystkiego a nawet jeszcze więcej.

Różnica pomiędzy konopiami a oknami, pociągiem i wodą jest taka, że ta roślina nie zabija a jest zakazana (z polecenia mafii, która zarabia krocie na wysokiej w wyniku zakazu przebitce i braku opodatkowania)

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 11:15  
Cytuj
Po pierwsze - u niektórych wywołuje agresję (mylisz się)
Po drugie, zazwyczaj jest wstępem do mocniejszych narkotyków (wstępem częściej są papierosy czy piwo)
Po trzecie uzaleznia (oczywiście, czekolada, kawa fajki, komputer, mięso! itp.)
Po czwarte - widziałem już gówniarza , który po skrecie wsiadł za kólko - na szczęście zabił tylko siebie. (ludzie wsiadają za kółko trzeźwi jak dziecko i powodują wypadki)

ps. co Jaro wie o marihuanie? umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 11:17  
Cytuj
Trzeba wprowadzić zakaz popełniania samobójstw a łamiących ten przepis karać śmiercią.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 11:29  
Cytuj
To są śmieszne, populistyczne hasełka, wynikajace z faktu, że się wam argumenty skonczyły.

Holandia - wycofuje się z tego, bo zgodnie z przewidywaniami, problem z uzależnieniem od narkotyków u nich bardzo sie pogłębił.

Nie lepiej uczyć się na cudzych błędach?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 11:31  
Cytuj
Jestem uzależniony od sexu - trzeba wydać sądowy nakaz odebrania mi żony.

Sex zabija - umieralność wśród zażywających sexu - 100%

Sex powoduje wypadki - ilu to już ludzi po sexie siadło za kierownicą i spowodowało wypadek?

W wyniku powszechnego dostępu do sexu doszło do jego dostępności wśród nieletnich

ZAKAZAĆ!!!!!

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
To są śmieszne, populistyczne hasełka, wynikajace z faktu, że się wam argumenty skonczyły.

Holandia - wycofuje się z tego, bo zgodnie z przewidywaniami, problem z uzależnieniem od narkotyków u nich bardzo sie pogłębił.

Nie lepiej uczyć się na cudzych błędach?

mirek, problem byl ale z obcokrajowcami ktorzy odwiedzaja i sie zabawiaja, a nie holendrami, we wszelkiego rodzaju shopach gdzie mozna bylo zapalic czy zjesc holendrzy to margines

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
To są śmieszne, populistyczne hasełka, wynikajace z faktu, że się wam argumenty skonczyły.

Holandia - wycofuje się z tego, bo zgodnie z przewidywaniami, problem z uzależnieniem od narkotyków u nich bardzo sie pogłębił.

Nie lepiej uczyć się na cudzych błędach?


Holandia z niczego sie nie wycofuje. IFG napisal w miare sensowniejsza wypowiedz ze to obcokrajowcy... ale to tylko w scislym centrum Amsterdamu chociaz nie do konca. Marihuana nie zniknie z rynku holenderskiego tak jak legalne dziewczny do towarzystwa, gdyz maja z tego duze ... wrecz bardzo duze pieniadze, kore trafiaja do skarbu panstwa. Tam byla, jest i bedzie maryska bo jest naprawde nie szkodliwa. I czy stary, czy mlody czy kobieta czy mezczyzna... ida do Coffeshopu kupic sobie haszu badz trawy aby sie zrelaksowac przy piwku albo w parku... Wiem co pisze bo mieszkalem dosyc dlugo w Holandii i zdazylem poznac kulture i prawo tego kraju. Jest niewiekszy niz nasze wojewodztwo małopolskie a nie potrzebuje finansowej pomocy Uni Europejskiej i daje sobie zajeb....cie rade.


Greet
Tot ziens ;)

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 14:28  
Cytuj
Virus ale dlaczego piszesz takie brednie ,że Marihuana jest nieszkodliwa ? Człowieku nie trzeba jej palić ,żeby wiedzieć ,że Marihuana zawiera subsatne psychoaktywne - ma rożne działania od uspokajających po pobudzające - wszystko zależy od gatunku rośliny z której pochodzi - bo jeżeli ktoś mysli ,że maryśka to gandzia to jest w błędzie. Wszędzie jest jak byk napisane ,że wpływa na naszą psychikę - i każdy kto ją pali będzie miał indywidualne odczucia...nie tylko śmiech i relax.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 14:48  
Cytuj
JerseyShore: teraz to już nabijasz posty
daruję sobie polemikę :p

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
JerseyShore: teraz to już nabijasz posty
daruję sobie polemikę :p

pewnie dlatego ze ciezkie jest zycie urzednika, o ktorym ostatnio wspominal, do tego ta masa niewdziecznych ludzi wokol :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 14:54  
Cytuj
Progres: Nie nabijam - stwierdzam fakty.
Dlaczego nikt ne napisze ,że jest za legalizacją bo chce sobie poprostu pójść legalnie kupić skręta i spokonie go wypalić - tylko każdy szuka argumentów typu - tak, bo gospodarka na tym zyska i państwo..irytuje mnie gdy ktos pisze ,ze jest nieszkodliwe i zaraz wyjdzie ,ze jest w dodatku zdrowa bo zielona umiech

ifeelgood: Ty mi lepiej powiedz jakie jest zycie podjudzacza chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 14:56  
Cytuj
niektórym pomaga
tobie szkodzi

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego nikt ne napisze ,że jest za legalizacją bo chce sobie poprostu pójść legalnie kupić skręta i spokonie go wypalić


Tak jestem za tym aby to co rośnie w mojej prywatnej doniczce było moją prywatną sprawą i żeby mi się jakiś urzędas czy inny pożal się Boże "przedstawiciel prawa" nie wpierda.ał w to czym wypełniam swoje własne płuca - tyle w temacie.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
Progres: Nie nabijam - stwierdzam fakty.
Dlaczego nikt ne napisze ,że jest za legalizacją bo chce sobie poprostu pójść legalnie kupić skręta i spokonie go wypalić - tylko każdy szuka argumentów typu - tak, bo gospodarka na tym zyska i państwo..irytuje mnie gdy ktos pisze ,ze jest nieszkodliwe i zaraz wyjdzie ,ze jest w dodatku zdrowa bo zielona umiech

ifeelgood: Ty mi lepiej powiedz jakie jest zycie podjudzacza chytry

jestem za legalizacja zarowno twardych jak i miekkich, nie biore i nie pale, ale jakby mnie naszlo np raz w tygodniu, to chcialbym kupic cos dobrej jakosci i wiadomego pochodzenia. Co to jest takiego trudnego ?, pewnie ze szkodliwe jest palenie trawy, tak samo jak papierosow, ogladanie tv, nie ruszanie dupy, nie wietrzenie pomieszczenia, siedzenie na ch...owym krzesle itd. jezeli ktos chce umrzec i o siebie nie dba co wam do tego ?

i nigdy nikogo komuszku nie podjudzalem ;-)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
niektórym pomaga
tobie szkodzi

No piona bracie! Wreszcie konkrety! Tak trzymaj!ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 16:18  
Cytuj
Kosmal to ja też nie chce żeby mi sie ktokolwiek wpieprzał do mojego garażu w którym produkuje bomby, i moge mieć kur*a tyle lasek dynamitu ile mi się żywnie spodoba smiech2 Z takim myśleniem juz dawno bys wpierd*lał żywność GMO i żył obok elektrowni jądrowych...na szczęście to nie Ty decydujesz ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 16:21  
Cytuj
Jakie bomby?
Na nieszczęście głosują takie nooby jak ty....

edit: ...bolszewiku ;)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 16:29  
Cytuj
Ja nie glosuje chytry
I nie obchodzi mnie czy jestes ćpunem, narkomanem czy alkoholikiem - poprostu nie toleruje tak zaniżonego obiektywizmu. W stalowej to powszechne bo jak jeden nie wyzwie Cie od komuchów to drugi od bolszewików - na forum smiech2 i mnie to bawi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 16:33  
Cytuj
Każdego to bawi.
Ja staram się nie wypowiadac kiedy nie mam nic do powiedzenia.

bolszewik--> "większośc" ---> wierzy że większośc ma rację,
paradoksalnie sam nie głosuje....

Kończę bo dysk i tak jest twój potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
Każdego to bawi.
Ja staram się nie wypowiadac kiedy nie mam nic do powiedzenia.

jestes glupi jak but i tyle, jakbys byl madry jak dzerzi moglbys udzielac sie w kazdym temacie ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 16:54  
Cytuj
Dokładnie Progres - czytaj co mój pachołek do Ciebie pisze smiech2
On zawsze dobrze mówi o cegłach, gwoździach - prosty wiesniak ale teraz mu sie udało mądrze napisać chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie Progres - czytaj co mój pachołek do Ciebie pisze smiech2
On zawsze dobrze mówi o cegłach, gwoździach - prosty wiesniak ale teraz mu sie udało mądrze napisać chytry


dzerzi jedziesz z koksem^^, ale zrob se przerwe i idz cos zjedz bo padniesz, a tego nikt by nie chcial :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 18:32  
Cytuj
Ja powiem tak
Sam niepale bo nielubie probowalem owszem ale niepodchodzi mi chytry
Ale duzo ludzi z mojego towarzystwa pali blaciki cool i muszę stwierdzić ze na pewno u ludzi palących maryche widać dużo mniej agresji jak u ludzi pijących alko .

Czy jestem za legalizacja jest mi to obojętne lepiej zapalić i się pośmiać albo pobujać w obłokach niż szukać zaczepki po kilku piwkach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »