NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Papierosy,marihuana legalizować czy nie, wszystko o używkach
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 21:34  
Cytuj
Pozwolę sobie zamieścić kilka ciekawych informacji:

15 faktów o marihuanie, które powinieneś znać

Statystycznie, ty lub ktoś kogo znasz przynajmniej raz próbował marihuany. Czy wiedziałeś, że marihuana była używana raczej jako roślina doniczkowa niż jako lekki środek odurzający? Była używana w USA od czasów jego powstania… ale nie jako narkotyk. Czytaj dalej aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat specyficznego zioła.

1. Czemu jesteś tak głodny podczas odurzenia?
Aktywny składnik THC powstrzymuje receptory kannabinoidów znane jako CB1. Te receptory są także zaangażowane w powiadamianie hormonu tłumiącego apetyt – leptynę. Kiedy CBI (na infografice raz jest CB1, raz CBI, ale nie znam się na tyle, by wiedzieć które jest właściwe) jest zablokowane, leptyna nie zostaje aktywowana.

2. Jest prawie niemożliwym aby przedawkować marihuanę. Aby kogoś zabić potrzebne jest 800 jointów. Ta osoba nie umrze jednak z powodu THC, ale ze względu na zatrucie tlenkiem węgla.
LICZBA ZGONÓW PO ZAŻYCIU NARKOTYKÓW PRZYPADAJĄCA NA ROK:

Alkohol – 85000
Przepisane lekarstwa – 18675
Kofeina – 5800
Aspiryna/Ibuprofin – 7600
Kokaina – 2390
Heroina – 2147
Marihuana – 0

3.Paragwaj jest największym producentem marihuany na świecie.

4. Po raz pierwszy użyto marihuany w Chinach w roku 1737 jako lekarstwo łagodzące ból reumatyzmu i artretyzmu.

5. Pierwsze przepisy które dotyczyły marihuany w Ameryce nakazywały farmerom uprawiać konopie. Kolonie używały jej do produkcji ubrań, żagli i lin.

6.George Washington i Thomas Jefferson posiadali plantację konopi. Jefferson napisał Deklarację Niepodległości na papierze z konopi.

7. W Ameryce, marihuana jest czwartą uprawianą rośliną pod względem ogólnej wartości i tworzy rynek warty 36 miliardów dolarów.

8. Amerykańska historia marihuany:

1600 – 1800 – Zachęca się do uprawy konopi.
1907 – Akt Czystej Żywności i Lekarstw wymusza stosowanie etykiet na wszystkich sprzedawanych produktach zawierających konopie indyjską.
Lata ‘30. Ze względu na Wielki Kryzys, rosnące bezrobocie i używanie marihuany przez meksykańskich imigrantów, rząd zaczyna uważać marihuanę za problem. 29 stanów zakazuje marihuany w 1939.
Lata ‘40. Badania pokazują, że marihuana jest mniej szkodliwa niż wcześniej uważano, nie znaleziono żadnego powiązania pomiędzy ziołem a przemocą, przestępstwami seksualnymi, szaleństwem i uzależnieniem.
Lata ‘70. W 1972 Komisja Shafera poleca przywrócenie do prawa osobistego użycia marihuany. Nixon odrzuca propozycję. W odpowiedzi 11 stanów legalizuję marihuanę i prawie wszystkie stany zmniejszają kary związane z marihuaną.
Lata ‘90. Kalifornia legalizuje użycie medycznej marihuany dla pacjentów cierpiących na różne choroby takie jak np. AIDS.

9. Gdzie marihuana jest legalna:

Zdepenalizowana: Australia, Kanada (tylko użycie medyczne), Chile, Kolumbia, Czechy, Ekwador, Finlandia, Niemcy, Macedonia, Meksyk, Holandia, Portugalia, Wenezuela.
Legalna: Argentyna (niewielkie ilości, użytek osobisty), Belgia, Indie (prawnie uregulowane), Iran (wolno uprawiać, nie wolno zażywać – choć to nie jest uregulowane), Pakistan, Peru, Urugwaj

10. Papierosy vs. Marihuana vs. Kawa

Papierosy – około 50 substancji rakotwórczych
Mariuhuana – około 50 substancji rakotwórczych
Kawa – około 16 substancji rakotwórczych

Badania pokazują, że palenie marihuany, nawet częste, nie zwiększa ryzyka raka płuc. Papierosy posiadają 90% wskaźnik uzależnialności, podczas gdy marihuana jest mniej uzależniająca niż kawa.

11. Działanie psychoaktywne mają tylko kwiatostany żeńskich roślin. Męskie służą tylko do zapylania żeńskich.

12. Zioło było używane jako serum prawdy przez rząd Stanów Zjednoczonych podczas II Wojny Światowej. Było wtłaczane do papierosów i dawane podejrzanym aby “wyzwolić” ich inteligencję.

13. Powinieneś waporyzować zioło zamiast je palić. Waporyzator podgrzewa zioło niemal do wrzenia wypuszczając THC ale nie spalając suszu, więc możesz “mieć fazę” bez wdychania szkodliwych substancji.


14. Nazwa marihuana pochodzi od nieznanego meksykańskiego etymologa. Zastąpiła "cannabis" i "konopie" w latach 30.

15.Rekordowy joint zawiera w sobie 100 gram zioła.

źródło: http://www.terml(...)ut-weed/

tłumaczenie: http://www.wykop.pl/ludzie/Ovy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 21:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 21:36  
Cytuj
ok, zgoda, wróćmy do tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 21:44  
Cytuj
Może zrobimy sondę ile w stw to kosztuje i czy dobre gówno potluczony
jak na razie nikt się nie udziela, dajmy szansę innym...

Do tego tematu powinni miec dostęp tylko dorośli...
Może to miec zły wpływ na nieletnich co

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
Może zrobimy sondę ile w stw to kosztuje i czy dobre gówno potluczony
jak na razie nikt się nie udziela, dajmy szansę innym...

Myślę, że to nie najlepszy pomysł. A cena pewnie "urzędowa" i na pewno się nie zmieni. Co najwyżej ilość (waga) umownego "grama". Jeżeli chodzi o jakość nie będę się na razie wypowiadał w tej kwestii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 22:00  
Cytuj
Nie jestem za legalizacją, jedynie chce żebym mógł mieć przy sobie 2 gramy i nikt sie mnie nie czepiał ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem za legalizacją, jedynie chce żebym mógł mieć przy sobie 2 gramy i nikt sie mnie nie czepiał ; )


Więc musisz chcieć legalizacji żeby się nikt nie czepiał tych 2g.
Albo jest coś legalne albo nie.

To tak jakbym był przeciwko podnoszeniu ograniczenia prędkości na terenie zabudowanym tylko nie chciałbym żeby się mnie czepiali jak jadę 100km/h przez miasto.

P.S.
Trochę się rozmarzyłem, natura wie co najlepsze.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 22:35  
Cytuj
Mi chodzi o to, że tak jak jest w niektorych krajach, że mozesz miec przy sobie do 5 g, ale nie ma coffee shopów gdzie można sobie kupić ; ))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 06:46  
Cytuj
Jak to wcześniek kosmal, słusznie napisał, Państwo nie jest w stanie ochronić naszych dzieci przed dostępem do alkoholu i papierosów - (pisze o rzeczach legalnych). Myslicie więc, że z maryśką bedzie inaczej?

Legalizacja maryśki głównie uderzy w nasze dzieci. Mózg dzieciaka o dziwo najintensywniej rozwija się w wieku 13-17 lat. Nawet komórek dziecko w tym wieku nie powinno uzywać.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 06:49  
Cytuj
CYTAT
Mi chodzi o to, że tak jak jest w niektorych krajach, że mozesz miec przy sobie do 5 g, ale nie ma coffee shopów gdzie można sobie kupić ; ))

A to skąd masz te 5 czy 2 g. Wiadomo, że od kogoś kto ma więcej. Chyba, że z własnych upraw a to już inna sprawa. Ale jak zbierzesz plony to już może być więcej niż te 5 g i już podpadasz. Kosmal ma racje nie może być coś trochę legalne, a trochę nie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 07:44  
Cytuj
Takiego cukierka to może bym i zjadł z samego rana przed pójściem do pracy na odlewnię aluminium:

http://wiadomosci.wp.pl/title,Sanepid-wykryl-dopalacze-w-cukierkach-dla-dzieci,wid,13889853,wiadomosc.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 08:01  
Cytuj
Wczoraj u Wojedódzkiego był podjęty temat marihuany, dopalaczy, narkotyków - sam "Misiek" Koterski który rzecz jasna wie coś na ten temat z autopsji - nie jest za legalizacją - dlaczego ? Ponieważ słusznie stwierdził ,że zetknął się z tyloma ludźmi "palącymi" i wie doskonale ,że dzielą się oni na 2 grupy - tacy na których to nie robi większego wrażenia i na na takich którzy uzależaniają się od pierwszego momentu - ponieważ sami nie wiemy do której grupy należymy, to możemy sobie zniszczyć życie - tak jak on - Amy Winehouse, Chris Ledger itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj u Wojedódzkiego był podjęty temat marihuany, dopalaczy, narkotyków - sam \"Misiek\" Koterski który rzecz jasna wie coś na ten temat z autopsji - nie jest za legalizacją - dlaczego ? Ponieważ słusznie stwierdził ,że zetknął się z tyloma ludźmi \"palącymi\" i wie doskonale ,że dzielą się oni na 2 grupy - tacy na których to nie robi większego wrażenia i na na takich którzy uzależaniają się od pierwszego momentu - ponieważ sami nie wiemy do której grupy należymy, to możemy sobie zniszczyć życie - tak jak on - Amy Winehouse, Chris Ledger itd.

Odnośnie tego programu to nie tylko "Miśiek" Koterski ale i Anna Dereszowska która nie ukrywa że kiedyś paliła również jest przeciw legalizacji, sam Wojewódzki też jest przeciw. Tak jak mówił misiek próbowanie tego w wieku 18 lat to debilizm, nie mówiąc o młodszych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 11:06  
Cytuj
Ale macie wzory do naśladowania, 0 program syna UBeka, w którym występuje nieudaczny synek reżysera.

Uważam, że w tej kwestii kazdy powinien kierowac się własnym rozsądkiem i dobrem ogółu. A nie modą, włąsnymi egoistycznymi zachciankami czy chęcią przypodobania się bezmyslnym masom.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 12:00  
Cytuj
u syna Ubeka? heh co to ma być?, nawet jeśli jego stary był ubekiem, to jaki on mógł mieć na to wpływ nie rozumię takiego sposobu myślenia.

Nie ważne jakim ON jest czowiekiem, tylo kim są jego rodzice tak?

Super, gratualcje podejścia do życia

To coś w styliu dziadka z Wermahtu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 12:25  
Cytuj
mirek777: Nikt nie ściąga wzorców z telewizyjnych celebrytów - po prostu w programie Koterski - jak nie na niego przystało - szczerze i bez wygłupów wyznał jak marihuana i inne używki/narkotyki zniszczyły mu życie - i powiedział ,że młody człowiek 18lat i mniej w 5 min - 5 sek...może mieć dojście do marihuany - i to jest wg niego złe i to popieram umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 18:11  
Cytuj
Dla mnie wojewódzki jest po prostu śmiesznym karierowiczem, przerysowanym, pozującym na dziennikarza, prostackim, posługującym się antywartościami. (psie gówna z flagą narodową, wyśmiewanie niepełnosprawnego człowieka, wyzywanie ludzi od czarnóchów na antenie radia)

O rodzince wspomniałem dlatego, że obecnie w telewizji dużo takich ubeckich dzieci. Przestałem oglądac jego programy dawno temu.

Ale - to jakby zejście z tematu.

Jestem ciekaw, czy w Polsce dojdzie do legalizacji maryśki. A jeśli tak, to jaki będzie następny krok. W końcu żyjemy w czasach, dgy wszystko co złe, jest mozliwe.

Wiesz janek - jedni mają dziadka w wermachcie (co okazało się prawdą) a inni w AK....

Cieszę się że jadeit zmądrzał - na prawdę szkoda by było, jakby prawda o zerowej anonimowości w internecie dotarła do niego w bardziej bolesny sposób.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 18:17  
Cytuj
Stary alkoholik też pewnie powie że zaczynał od piwa.

To powód żeby je delegalizować potluczony ?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 22:41  
Cytuj
Progres powinieneś sie jeszcze dużo uczyć a przede wszystkim uczyć czytać ze zrozumieniem.

[cytat]Co do szkodliwości:
Z pierwszego wykresu wynika że marihuan jest pod pewnymi wzgędami tak niebezpieczna jak kawa
http://www.drugw(...)operties

loginator pomozesz z tłumaczeniem?, a może się ustosunkuj[cytat]

I dobrze że poprosiłeś o tłumaczenie. Na tym wykresie nie ma nic o niebezpieczeństwie. Natomiast na pewno jest o toksyczności (Intoxication) widzisz pod wykresem jest tabelka i przy kawie (Coffeine) jest 1 tzn. że jest najmniej toksyczna następnie są papierosy (nicotine) i tam jest 2 a przy marihuanie (marijuana) jest 3 czyli z tych trzech najbardziej toksyczna dla ludzkiego organizmu. Myślę że tłumaczenie do pierwszej części jest jasne i powinieneś to zrozumieć.

Natomiast drugie badanie zostało przeprowadzone na jednorodnej grupie osób (15 studentów). Badania nie wykazały aby ta grupa miała gorsze wyniki w testach neuropsychologicznych natomiast gorzej wypadły testy pamięciowe.

Aby odnieść się do jakości tych wyników trzeba znać zasadę przeprowadzania badań klinicznych. postaram się króciutko omówić.
Badania kliniczne dzieli sie na etapy.
Początkowo robi się badania przedkliniczne na zwierzętach
Później jest:
Faza 0 - na bardzo małej grupie (10-15 osób). Uzyskuje się w ten sposób wstępne dane o bezpieczeństwie, toksyczności itd.
Faza I - na niewielkiej grupie zdrowych ochotników (20-80 osób). Ma na celu zbadanie bezpieczeństwa, toksyczności itd.
Faza II - na większej grupie (20-300 osób). Ma na celu zbadanie klinicznej skuteczności.
Faza III - randomizowane badania na dużej grupie osób(300–3000 lub więcej osób). Ma na celu pełną ocenę.
Faza IV - przedłużone badania kliniczne badające dokładniej bezpieczeństwo stosowania po dopuszczeniu do sprzedaży. Obserwuje się rzadkie, lub wynikającego z długotrwałego stosowania, działania niepożądane, objawy przedawkowania, interakcje, specyfikę działania u dzieci, u osób starszych, u kobiet w ciąży, u chorych na inne choroby, itd.

Więc to są badania w Fazie 0. Jeszcze dużo pracy przed tymi naukowcami zanim skończą badania tak jak i przed Tobą nauki.

Ale jak byś miał jeszcze jakieś problemy to pisz na wolnym czasie na pewno Ci wyjaśnię Twoje wątpliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 23:00  
Cytuj
jadeit

Nie czytałem całego tematu ale bardzo zaciekawiły mnie Twoje fakty o marihuanie. Nie chce mi sie ustosunkowywać do wszystkich ciekawostek ale do jednego mam pytanie.

punkt 2
LICZBA ZGONÓW PO ZAŻYCIU NARKOTYKÓW PRZYPADAJĄCA NA ROK:
Alkohol – 85000
Przepisane lekarstwa – 18675
Kofeina – 5800
Aspiryna/Ibuprofin – 7600
Kokaina – 2390
Heroina – 2147
Marihuana – 0

Czy jeśli będę jechał samochodem po marihuanie i zginę w wypadku to wtedy oczywiści nie jest to wina marihuany?
Albo po wypaleniu skręta popełnię samobójstwo to też nie jest wina marihuany?

Poza tym napisałeś w tej wypowiedzi:
"Badania pokazują, że palenie marihuany, nawet częste, nie zwiększa ryzyka raka płuc."
Oczywiście wiesz że jest to kompletną bzdurą bo sam wcześniej napisałeś "Mariuhuana – około 50 substancji rakotwórczych"

Może czytaj co piszesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 08:24  
Cytuj
Kto chce to i tak pali. Ja jestem za legalizacją umiech Każdy ma swój wybór. Wolałabym się spalić niż opić przynajmniej można bez problemu wrócić do domu jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 08:30  
Cytuj
Właściwie to po co dyskutować o legalizacji czegoś co i tak jest powszechne i łatwo dostępne dla każdego i wszędzie.

Czy w tym kraju hipokryzja musi być tak pieczołowicie pielęgnowana?

Konopie nie są żadnym problemem społecznym tylko indywidualną sprawą każdego pełnoletniego człowieka.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 09:04  
Cytuj
Jest łatwo dostępne ale posiadanie jest karalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 09:08  
Cytuj
Więc tym bardziej należy pozwolić posiadać to co i tak się powszechnie konsumuje, założę się, ze w większej ilości niż cygara.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 09:27  
Cytuj
Jak będzie legalne to zacznę uprawiać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 09:49  
Cytuj
Trafiłem na dokument który jest w stanie przekonac niezdecydowanych i przeciwników też...
Ludzie którzy są przeciw, najczęściej są niedoinformowani lub/i kierują się stereotypami.

Pierwszy komentarz pod tym filmem:
CYTAT
Pragnę zaznaczyć że marihuana "oddziałuje jako znakomity środek placebo", tak chyba to mogę ująć. Miałem guza mózgu ( 7 cm w stronę pnia mózgu) , po wycięciu brałem bardzo mocną chemioterapię. Lekarz oznajmił mi że na 100 % wypadną mi włosy. I wiecie co ... miałem na to wyje**** .... jarałem bake i wkręcałem sobie że będzie ok i gówno mi ten nowotwór zrobi. Efekt - włosy mi nie wypadły (gdzieś w Łódzkiej gazecie możecie znaleźć z 2005 roku smiech2) a do tego NASTĄPIŁO COFNIĘCIE GUZA.

CYTAT
Mam zdiagnozowany CHAD od kilku lat. Każdy, kto ma blade pojęcie o tej chorobie wie, z czym to się wiąże. Kilkunastu psychiatrów i ich eksperymenty medyczne oraz kombinacje stabilizatorów, antydepresantów i wszelkiego gówna pod słońcem. Rozwalona wątroba i nerki. Przeczytałem kiedyś artykuł pana, któremu lekarz polecił marihuanę. Tonący brzytwy się chwyta, więc i ja się chwyciłem. Dzisiaj pracuję, spotykam się ze znajomymi, jem regularnie i prowadzę prawie normalne życie. Prawie, bo nielelegalne

Narkotyki: Marihuana - Drugs Inc. - National Geographic
http://www.youtube.com/watch?v=g_mZ5N6x8E4&feature=related

loginator:
CYTAT
Albo po wypaleniu skręta popełnię samobójstwo to też nie jest wina marihuany?

Czytałem gdzies raport policyjny USA, który wskazywał że:
w przypadkach samobójstw, denaci bywają pod wpływem alkoholu, leków lub narkotyków. O dziwo niemal nigdy marihuany. Więc w czym problem?
Jesteś trochę poza tematem bo każdy ci powie że po spaleniu możesz najwyżej zrezygnowac z takich i podobnych "złych" postanowień.


Substancje smoiste/toksyczne? -istnieje dziesiątki sposobów za pozbycie się ich ;) -vapolizer jest tu flagową metodą

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8 9 10 11 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »