NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wizytówka,
Posty: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:21  
Cytuj
W samym centrum miasta przy ulicy Jana Pawła II miedzy stacją paliw Statoil a Bankiem Spółdzielczym jest skwerek gdzie znajduja sie tam setki kg szkła i butelek róznych papierów i odpadów i oczywisciwe chwasty nie koszone przez cały sezon letni. Czyzby własciciel tego terenu zmarł czy to niczyje ??Prosze o opinie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 12:43  
Cytuj
Chodzi ci o ten teren na którym miał być kościół? tam naprzeciwko ZBR, aldika? Z tego co pamiętam to tam niezłe protesty były i walka o ten plac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 14:28  
Cytuj
to mlodynie
a nie JP
wiec teraz i ja sie pogubilem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
W samym centrum miasta przy ulicy Jana Pawła II miedzy stacją paliw Statoil a Bankiem Spółdzielczym jest skwerek gdzie znajduja sie tam setki kg szkła i butelek róznych papierów i odpadów i oczywisciwe chwasty nie koszone przez cały sezon letni. Czyzby własciciel tego terenu zmarł czy to niczyje ??Prosze o opinie!



Haha jak juz cos piszesz to pisz dokladnie lol smiech2 chybba znowu jakas prowokacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 14:37  
Cytuj
ale na alejach nie kojarze skwarku... dlatego jedyne co mi przyszło do głowy to ten skwarek, jeśli chodzi o inny to może niech autor postu zamieści sprostowanie, ale między statoil a BS jest nie JP tylko okulickiego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 15:37  
Cytuj
rdest lokalizacje Ci się pomyliły chyba - to jest osiedle Młodynie i między tym obszarem jest basen u goli i biedronka - gdzie tam jest niby jakis skwerek co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
W samym centrum miasta przy ulicy Jana Pawła II miedzy stacją paliw Statoil a Bankiem Spółdzielczym jest skwerek gdzie znajduja sie tam setki kg szkła i butelek róznych papierów i odpadów i oczywisciwe chwasty nie koszone przez cały sezon letni. Czyzby własciciel tego terenu zmarł czy to niczyje ??Prosze o opinie!


koleżko gdzie na Jana Pawła II jest Statoil? No i Bank Spółdzielczy?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 15:58  
Cytuj
Na JP jest i bank, i stacja paliw , i czesc zarosnieta trawa

tylko nazwy chyba sie pomylily sciana/bank -PBS jak cos tez spoldzielczy,stacja Lotos ,a skwerek domyslam ze chodzi o ten kolo przystanku i kolektury lotto

to tyle w temacie narasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:02  
Cytuj
SPROSTOWANIE!!-Drodzy forumowicze ! widze ze to u Was brak znajomosci topografii miasta - skwerek znajduje sie przy JP II obok bl nr 16 a stacją paliw jest tez bankomat BS i kolektura lotto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:03  
Cytuj
Fajnieumiechumiech Jak w szkole, co autor miał na myśliumiechumiech A może to nie w Stalowej, a może był nawalony? Może to sem pijanego wariata. A najbardziej mnie nurtują te setki kilogramów "szkła i butelek różnych papierów i odpadów". Strasznie jestem ciekawy ile tych setek jest na tym małym skwerkuumiechumiech?

PS z banku zrobił się bankomat. Dobreumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:09  
Cytuj
fajnie scianaznalem odpowiedz to teraz chyba wygralem goodwycieczke na ten skwer i wypije darmowe piwook

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:13  
Cytuj
rdest Twoje rzekome sprostowanie jeszcze bardziej zagmatwało ta lokalizacje...zastanów sie co piszesz i sam się naucz topografii Stalowej Woli bo nie jest taka trudna - z tego co piszesz to nie skwer tylko wysypisko odpadów chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:24  
Cytuj
Może mi się uda.Podejrzewam,że chodzi o placyk między stacją paliw ESSO a budynkami gdzie znajduje się między innymi auto craft i kredyt bank

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:25  
Cytuj
Chyba nie Esso tylko Lotosumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:31  
Cytuj
Człowiekowi się pomyliły albo banki, albo stacje paliw, albo miasto, albo forum - setki kilogramów ? na czyjejś posesji ? - to chyba jakaś prowokacja żebyśmy mieli łamigłówkę i wchodzi li w Google Maps chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
Chyba nie Esso tylko Lotosumiech


A lotos to nie esso?Może byłe.Tankowałem się tam bardzo dawno i wtedy było esso.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:39  
Cytuj
CYTAT

A lotos to nie esso?Może byłe.Tankowałem się tam bardzo dawno i wtedy było esso.


No to już chyba dawno temu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:39  
Cytuj
Ponieważ mieszkam dość blisko owego terenu, muszę stwierdzić, że rzeczywiście, jest tam syf. Latem chwasty, zimą ktoś zwozi tam śmieg zbierany np. ze sklepów. Pełno szkieł, śmieci. Same oczywiście się tam nie znalazły. Teren nie został dawno temu właściwe oczyszczony po zakończeniu budowy pawilonów, przy ulicy, potem zaczęło się rozkradanie kostki brukowej.

Żule i młodzież dopełnili dzieła.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 16:57  
Cytuj
CYTAT

No to już chyba dawno temu.


Bardzo dawno jeszcze pamiętam tygryska na dachu myjni i hasło"tygrysek w kąpieli"

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
SPROSTOWANIE!!-Drodzy forumowicze ! widze ze to u Was brak znajomosci topografii miasta - skwerek znajduje sie przy JP II obok bl nr 16 a stacją paliw jest tez bankomat BS i kolektura lotto

tam nie ma stacji statoil tylko lotos wiec chyba Ty nie znasz topografii miastaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 17:40  
Cytuj
adam1 to było wieki temu, esso juz nie istnieje i to od dawien dawna - teraz tylko LOTOS - ciekawei mnie jednak czy dalej są tam moze te pizzerinki które były w lotosie ?
Czy te setki kilogramów odpadów nie mieszcza sie czasem w tej betonowej szczelinie obok centrum 4 ??chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
adam1 to było wieki temu, esso juz nie istnieje i to od dawien dawna - teraz tylko LOTOS - ciekawei mnie jednak czy dalej są tam moze te pizzerinki które były w lotosie ?
Czy te setki kilogramów odpadów nie mieszcza sie czasem w tej betonowej szczelinie obok centrum 4 ??chytry


Niestety nie zjesz juz pizzeryny i innych zupek co tam byly teraz zostaly tylko parowki jezyk i costam innego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 23:41  
Cytuj
Myślę że temat godny uwagi. Po przeczytaniu tego postu pomimo cennych uwag o znajomości banków oraz marek stacji paliwowych. Ja osobiście zajarzyłem o jaki teren chodzi.
Odkąd jest tam stacja (i nie wazne czy lotos esso czy śmotos)oraz pasaż handlowy syf tam jak był tak jest a TO ŚRODEK MIASTA.

Śmiecą wszyscy nikt nie chce tego sprzątać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 06:35  
Cytuj
Myślę że wystarczy zgłosić to odpowiednim służbą, wyzbierają śmieci, wyplantują i posieją trawę i będzie ładnie i czysto. Może wystarczy to zgłosić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:04  
Cytuj
CYTAT

Myślę że wystarczy zgłosić to odpowiednim służbą, wyzbierają śmieci, wyplantują i posieją trawę i będzie ładnie i czysto. Może wystarczy to zgłosić?


pewnie to takie łatwe nie jest. scianakto ma to robić jaka służba? spółdzielnia mieszkaniowa, miasto, gmina, starostwo, stacja Lotos, Rosmann, bank, knajpa, sklep motoryzacyjny a może babka z totolotka?
........ a na koniec przyjdą dzieci z akcji sprzątanie świata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »