NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
dziewczyny plus size, co myślicie
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:08  
Cytuj
Nie wiem jak się wkleja tu zdjęcia sciana
Sylwetkę która najbardziej mnie kręci posiada Kim Kardashian:
http://modai(...)dex.html

Krągłe piersi, spory tyłek i talia osy chytry
I czego więcej chcieć ?..smiech2...poza swoją dziewczyna rzecz jasna !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:21  
Cytuj
z tego co widzę to Kim Kardashian do modelek plus size nie zaliczyłaby się .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood ; mówiąc szczerze to nie przeszkadzałoby mi wszystko zależy od człowieka .ale tam w temacie nie ma napisane że otyły tylko taki w miarę .
tak sobie przeglądam i znalazłam kilka fotek http://www.pudel(...)e_ladne/

ale rozdzielcie, charakter od wygladu ;] bo tu naskakuja co niektorzy, oczywiscie charakter jest najwazniejszy, ale temat nie o tym, majac do wyboru dziewczyny takim samym charakterem size + i nie size + wybiore ta mniejsza, te kobiety ktore wrzucilas maja fajne twarze, ale sa po prostu grube, a size+ to tak samo lansowane, jak pozalowania godny singiel ;-)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:26  
Cytuj
Olga jak to nie co Z takim podwoziem ?
Przecież typowa wybiegowa modelka ma 175-185 cm i 50 kg wagi - więc Kim Kardashian do takich dalego chytry
Poza tym mieliśmy wkleić figure kobiety które nam sie podobają, nie bacząc na to czy to plus size czy nie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:31  
Cytuj
no tak ale to pysiulka chciala zdjęcia mi w temacie chodziło o co innego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:35  
Cytuj
No jeżeli chodzi o pokazywanie się z nimi to nie byłoby najmniejszego problemu - chociaż bywają momenty gdy widzę facetów idących pod ramię z "kobietami przy kości" i można dostrzec na ich twarzy speszenie...facet musi bardzo mocno taką kochać żeby się tym nie przejmował bardziej niż ona sama umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:41  
Cytuj
Facet pokazuje się z kobietą plus size bo nie ma innego wyjścia, jednak na ulicy ogląda sie za dużo szczuplejszymi panienkamismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:44  
Cytuj
,,Facet pokazuje się z kobietą plus size bo nie ma innego wyjścia'' a właśnie że ma wyjście jezykPP

Uwierz ze jeśli kocha to jest to dla niego nieistotne .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 19:53  
Cytuj
Monster: faceci nie chodzą z celownikiem w oczach wychwytujących szczupłe dziewczyny - mówisz tak bo chyba jesteś jeszcze bardzo młody i nie przerobiłeś tematu dojrzewania - jak znajdziesz kobiete którą polubisz i zechcesz z nia być to nie będziesz się ogladał na żadne inne - do moment aż Ci przejdzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:00  
Cytuj
JerseyShore popieram dobrze mówisz umiech
MONSTER czy ty byłeś kiedyś tak prawdziwie zakochany bo wątpię ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:11  
Cytuj
jeśli Kasia Bujakiewicz łapie się jako "plus size" to jestem jak najbardziej na TAK

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:22  
Cytuj
to zależy o jakie konkretnie zdjęcie Kasi Ci chodzi? bo jeśli to obecne to już by się nie załapała.
a przechodząc do ,,gwiazd''to mamy takie plus size np . wellman , Gessler , Niezgoda , Baczyńska, Bohosiewicz przed metamorfozą itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:27  
Cytuj
Powiem wam ,że ta Niezgoda kamela to nie jest brzydka babka, gdyby zrzuciła troche kilo to by jej sie zmieniły rysy twarzy - bo ma przyjemna twarz - do tego wskoczyłaby w gorset i byłoby dużo lepiej.
Wellman - nie podoba mi sie gdy kobiety ścinaja sie na facetazdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:29  
Cytuj
miałem na myśli Mariolkę z Magdy M i pigułę z Na dobre i złe.
a Gessler wrrryyyyy

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:31  
Cytuj
Geslerowa nie jest brzydka - ma cos w sobie - jest bardzo kobieca i ma genialne poczucie humoru - co przyciaga facetów.
Po niej doskonale widac ,że się akceptuje puszystką i nie chce byc inna - poniewaz uwielbia jeść chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:51  
Cytuj
miałem na myśli Mariolkę z Magdy M i pigułę z Na dobre i złe.
wiem wiem ale ona teraz schudła kolego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 20:56  
Cytuj
Nie mam nic do Magdy G.
Ale...śmiać mi się chce do rozpuku jak obserwuje to zjawisko. Dziwna kobiecinka lansuje się że niby czym? Że robi najlepsze pierogi w kraju czy jak? Podejrzewam że moja babcia jak zapier..oli ruskie albo knedle ze śliwkami to te popłuczyny z ich restauracji się chowają.
A na temat charakteru się nie wypowiadam, bo każdy facet musi sobie sam ocenić.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 21:04  
Cytuj
No faktycznie i to podobno 10kg.
Ale jak na swój wiek (prawie 40 na karku) to trzyma się całkiem, całkiem. Nawet lepiej niż niejedna dwudziestoparolatka.smiech2

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 21:09  
Cytuj
bartomix: Do Twojej babci dodam jeszcze moją mamę za ktrej to ruskim pójdę w ogień smiech2
Gesslerowa - nie potrafi gotować - ona jest znawca i krytykiem - tu poprubuje tu sypnie "pryzmatem" i kropka - nie ma żadnych restauracji - ona się tylko podpisuje pod nimi swoim nazwiskiem w celach promocyjnych - może byc jedynie wspołwłaścicielka która nie ma na nic wpływu - od kolejna celebrytka...ale nieważne smiech2
Chodzi mi o to ,że jak na swoje lata i tusze to się dobrze trzyma i ma młodego ducha w sobie który przyciąga swoją energią chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 22:18  
Cytuj
dzerzi piszesz sporo, ale coraz wiecej bredni :] jak mozna czegos w danej dziecinie nie potrafic, a byc znawca i krytykiem ? gesslerowie to chyba najwieksi resturatorzy w powojennej warszawie, ona jakos sporo krocej bo sie wzenila i juz chyba wyzenila, ale jezeli twierdzisz ze przez ilestam lat majac stycznosc z zarciem na najwyzszym poziomie, utrzymujac sie z tego nie nauczyla sie gotowac to chyba kpisz :] dalej juz mi sie nawet tego ciagnac nie chce

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 22:22  
Cytuj
ifeelgood: Gesslerowa jest restauratorką a nie kucharką - jest znawczynią kuchni - tak samo jak krytycy filmowi którzy w życiu nie nagrali żadnego filmu - w jednym z wywiadów sama przyznała ,że w świecie kuchni jest dyletantką - mi tez sie nie chce Ci tego tłumaczyć chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 22:38  
Cytuj
kur.... jak na budowie bedziesz nosil 20 lat cegly i jezeli poprosi cie ktos o wbicie gwozdzia to go wbijesz czy bedziesz mowil ze jestes dyletantem ?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 10:45  
Cytuj
Wracając do tematu. 100 kg dla dziewczyny? Nie dziękuję! Jednak, gdyby spodobała mi się z charakteru i jej zależałoby na mnie może dałbym jej szansę, pod jednym warunkiem. Musiałaby przejść na dietę i zacząć uprawić jakikolwiek sport. Chodzi mi o wysiłek fizyczny. Gwarantuję, że schudłaby tu i ówdzie. Studiowałem AWF więc wiem o czym piszę. Dla chcącego nic trudnego. No chyba, że taka woli sobie zjeść paczkę chipsów i popić piwem (dla niej tez znajdzie się facet z odpowiednim brzuszyskiem). Ale na księcia z bajki nie ma raczej co liczyć. Książe ma księżniczek w brud. Do wyboru do koloruumiech PS. Gorąco polecam Nordic Walking - sam ostatnio spróbowałem - efekty rewelacyjne!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 10:55  
Cytuj
jadeti: Autorce raczej chodzi o to czy byś ją akceptował taka jaką jest - bez obietnic ,że się zmieni i specjalnie dla Ciebie schudnie - w temacie nie tyle chodzi o toleracje takich kobiet tylko skoro już się z nia spotykac i pokazywać - to zaczy ,że łączy was cos więcej a skoro tak to czy jest to bezwarunkowe z Twojej strony i tusza nie ma żadnego znaczenia chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 13:15  
Cytuj
jadeit :,,Jednak, gdyby spodobała mi się z charakteru i jej zależałoby na mnie może dałbym jej szansę, pod jednym warunkiem. Musiałaby przejść na dietę i zacząć uprawić jakikolwiek sport''
Dziwne masz podejście ja nie stawiałabym żadnych warunków gdybym naprawdę kochała zostawię to bez komentarza.
JerseyShore : widzę że wiesz o co mi chodzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »