NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
zboczony tort, w której cukierni lub kto robi na zamówienie?
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
JerseyShore po prostu walczy o dysk w konkursie i wypowiada się w każdym możliwym temacie. Nie żebym się czepiał wcale mi to nie przeszkadza, to tylko tak dla wyjaśnieniaumiech


To ja też powalczę cool girl
Może w SPOŁEM toto wykona umiech)

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 17:54  
Cytuj

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
Polecam tę dziewczynę z naszej klasy jest ona z Kotowej Woli. Robi przecudowne torty! mojemu tacie 2 tyg temu upiekła tort w kształcie dachu (tato pracuje na dachach) na kominie siedział on sam z drabiną, a obok dachu na beczce z napisem \'LEPIK\' siedziała mama z fajką! Efekt piorunujący! Robiła nam tez tort w kształcie tułowia z piersiami na 30stke kolegi umiech Serdecznie polecam nie dośc że wygląd zniewalający to jeszcze przepyszny !!



a nie prawda.
nie Kotowa tylko Stalowa Wola,może brzmi podobnie ale różnica ogromna.
na przyszłość radzę dobrze sprawdzać źródłoumiech

na dowód tego przesyłam link do galerii,
http://www.fotos(...)bf1.html
jak zauważysz w opisie piszę Stalowa Wola.
nieładnie tak podpisywać się pod czyimś zdjęciem mlotek
dlatego tak jak napisałam radzę wcześniej dobrze sprawdzać żródło,żeby nie było więcej takich nieprzyjemnościumiech
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 20:37  
Cytuj
dzięki już znalazłam anna22 super piecze polecam torty przepiękne!!

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
dot
dot
dot
Posty: 2
Dołączył: 15 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polecam tę dziewczynę z naszej klasy jest ona z Kotowej Woli. Robi przecudowne torty! mojemu tacie 2 tyg temu upiekła tort w kształcie dachu (tato pracuje na dachach) na kominie siedział on sam z drabiną, a obok dachu na beczce z napisem \\\'LEPIK\\\' siedziała mama z fajką! Efekt piorunujący! Robiła nam tez tort w kształcie tułowia z piersiami na 30stke kolegi umiech Serdecznie polecam nie dośc że wygląd zniewalający to jeszcze przepyszny !!



a nie prawda.
nie Kotowa tylko Stalowa Wola,może brzmi podobnie ale różnica ogromna.
na przyszłość radzę dobrze sprawdzać źródłoumiech



Nieścisłości w związku z czytaniem bez zrozumienia.
Dziewczyna w Kotowej Woli mieszka i owszem tort w kształcie dachu zrobiła. Tort z linku nijak się ma do piersi dla kolegi na 30-stkę, chyba że dla geja. Autoreklama nie kosztem innych, to dopiero jest nieładne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Polecam tę dziewczynę z naszej klasy jest ona z Kotowej Woli. Robi przecudowne torty! mojemu tacie 2 tyg temu upiekła tort w kształcie dachu (tato pracuje na dachach) na kominie siedział on sam z drabiną, a obok dachu na beczce z napisem \\\\\\\'LEPIK\\\\\\\' siedziała mama z fajką! Efekt piorunujący! Robiła nam tez tort w kształcie tułowia z piersiami na 30stke kolegi umiech Serdecznie polecam nie dośc że wygląd zniewalający to jeszcze przepyszny !!



Nieścisłości w związku z czytaniem bez zrozumienia.
Dziewczyna w Kotowej Woli mieszka i owszem tort w kształcie dachu zrobiła. Tort z linku nijak się ma do piersi dla kolegi na 30-stkę, chyba że dla geja. Autoreklama nie kosztem innych, to dopiero jest nieładne...


Pysiulka napisała,że poleca dziewczynę z naszej klasy,nie podała linku ani strony do jej tortów.
Bruno wstawił zdjęcie,ale nie było ono z galerii owej Pani z Kotowej Woli,więc zaszła pomyłka i Pysiulka podpisała pod tym zdjęciem dziewczynę z Kotowej Woli.Więc skoro nie wie kto jest autorem tortu z podanego zdjęcia to nie powinna podpisywać je kimś innym prawda?A jeśli się pomyliła to wystarczyło po prostu sprostować wypowiedź.Nic więcej.I nie było by sprawy.Skoro ja tak zrozumiałam to i inni tak zrozumieli.
Ja autoreklamy nie potrzebuje.To tyle w tym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
dot
dot
dot
Posty: 2
Dołączył: 15 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 16:15  
Cytuj
Aniu, jeśli nie robiłaś tortu w kształcie dachu i z mamą na beczce z napisem Lepik to nie powinnaś myśleć, że ktoś poleca błędnie osobę. Nie wiem jak inni, ale ja rozumiem,że chodzi o dziewczynę z Kotowej, a nie Stalowej Woli.
Pominąwszy to wszystko- robisz niezłą robotę czyt. torty. Gratulacje dla Twojej pracy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 16:44  
Cytuj
[cytat]Polecam tę dziewczynę z naszej klasy jest ona z Kotowej Woli.[cytat]
po tych słowach stwierdziłam,że pysiulka się pomyliła.Może po prostu źle to ujęła.Gdyby napisała-,,Znam pewną dziewczynę z Kotowej Woli" i wtedy rozwinęła wątek byłoby to zrozumiane zupełnie inaczej.Ale-nie będę się zagłębiać w temat,po nie ma takiej potrzeby.Chciałam to tylko wyjaśnić.

[cytat]Pominąwszy to wszystko- robisz niezłą robotę czyt. torty. Gratulacje dla Twojej pracy [cytat]
Dziękujeumiechi pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »