NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
sposoby na idealne ciało,
Posty: 34
Dołączył: 16 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 18:02  
Cytuj
mam 21 lat i chce poprawic wyglad mojej sylwetki. Zdrowo sie odzywiam, wiadomo ze czasem zjem cos czego nie powinnam ale ogolnie bardzo pilnuje zadad zdrowego odzywiania. mam 165 wzrostu i waze 62kg. dwa lata temu wazylam 68.5 kg. odchudzalam sie 4 miesiace zdrowo jedzac i cwiczac. ale juz od ponad roku tamta dieta i cwiczenia nie pomagaja tylko pozwalaja utrzymac wage na 60-62 kg.chcialabym jedak wazyc okolo 57-58kg.
regularnie chodze na silownie lub biegam lub plywam ale i tak nie moge schudnac. najwiekszym moim problemem jest brzuch ktory jest stanowczo za gruby, poza tym drobny cellulit.
czy znacie jakies cwiczenia, kosmetyki,polecacie jakies sposoby, dania na zdrowy i piekny wyglad?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 18:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 18:04  
Cytuj
Mniej jedz, to najskuteczniejsza metoda cool girl

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 18:11  
Cytuj
na brzuch brzuszki. Zacznij od np. 30 następnego dnia 40 itd aż do 600. Możesz jeszcze stosować kremy antycellulitowe.

Życzę wytrwałości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 18:20  
Cytuj
Jeżeli pływasz na basenie - MOSIR czy GOLA to oba posiadaja saune - korzystaj z niej. Polecam Ci aerobik w domowym wykonaniu - nie wiem czy słyszałaś o ćwiczeniach Tai-Bo , jest to technika wykopnięć, połączona z aerobikiem które genialnie wpływaja na harmonijne spalanie tkanki tłuszczowej z całego organizmu(tkz trening holistyczny) a przede wszystkim brzucha - zajmuje sie od 8 lat bodybuildingiem i sportami walki więc wiem co Ci doradzam - spróbuj sama umiech
Poniżesz masz link, podpatrz sobie jak to sie robi:
http://www.youtu(...)zjQRNpqA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 18:43  
Cytuj
W bajki o kosmetykach nawet nie wierz. Moim zdaniem musisz po prostu zmienić trening. Nie jest tak jak większość sądzi że jak robisz brzuszki to zmniejszy Ci się obwód w pasie. Człowiek chudnie cały a nie tylko w określonych miejscach.
Proponuję więcej aerobów, mały ciężar dużo powtórzeń, krótkie przerwy między seriami a przede wszystkim bieganie.. nic tak nie spali tkanki.
Możesz się wspomagać lkarnityną i spalaczami. Ewentualnie środki zakazane umiech Clen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 18:55  
Cytuj
jeżeli chcesz schudnąć i ładnie wyrzeźbić sylwetkę- polecam Callanetics umiech super ćwiczenia, dosyć ciężkie, ale efekty widać bardzo szybko. Ja sama ćwiczyłam przy filmikach Marioli Bojarskiej, stare bo stare, jednak jasno wytłumaczone umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 18:59  
Cytuj
sposób na idealne ciało? napomknij do forumowicza o nicku "jadeit".
Dowodzi na tym forum, jaki jest idealny, więc zapewne wszystko Ci wytłumaczy co i jak.potluczony

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 19:03  
Cytuj
Ja ćwiczyłam a6w i pomoglo-wzmocnił mi się brzuch także i Tobie polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 19:14  
Cytuj
[cytat]W bajki o kosmetykach nawet nie wierz.

Widzę że kolega wszystkie kosmetyki świata wypróbowałgood

Na jednych to nie zadziała na innych coś tam da.
Tutaj koleżanka nie ma do zrzucenia 30kilo tylko 3.
a i raczej chodzi tutaj o poprawienie sylwetki.

Więc proszę nie podważać czyjś słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
mam 21 lat i chce poprawic wyglad mojej sylwetki. Zdrowo sie odzywiam, wiadomo ze czasem zjem cos czego nie powinnam ale ogolnie bardzo pilnuje zadad zdrowego odzywiania. mam 165 wzrostu i waze 62kg. dwa lata temu wazylam 68.5 kg. odchudzalam sie 4 miesiace zdrowo jedzac i cwiczac. ale juz od ponad roku tamta dieta i cwiczenia nie pomagaja tylko pozwalaja utrzymac wage na 60-62 kg.chcialabym jedak wazyc okolo 57-58kg.
regularnie chodze na silownie lub biegam lub plywam ale i tak nie moge schudnac. najwiekszym moim problemem jest brzuch ktory jest stanowczo za gruby, poza tym drobny cellulit.
czy znacie jakies cwiczenia, kosmetyki,polecacie jakies sposoby, dania na zdrowy i piekny wyglad?



Brak seksusmiech2smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 16 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 20:04  
Cytuj
widze ze odpowiadasz tak jak jezdza kierowcy z rejestracja ktora masz w loginie :/ albo tobie go brakuje..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 20:37  
Cytuj
postaraj sie jesc mniej slodyczy , unikaj bialego pieczywa i czerwonego miesa zwlaszcza wieprzowiny. Miesnie po pewnym czasie przyzwyczajaja sie do tych samych cwiczen dlatego staraj sie zastepowac dotyczasowe na rzecz czegos innego. Badz wykonuj te same cwiczenia ale w ten sposob ,ze robisz przerwy nie dluzsze niz 30 sekund i przebywasz na silowni maksymalnie godzine czasu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
sposób na idealne ciało? napomknij do forumowicza o nicku \"jadeit\".
Dowodzi na tym forum, jaki jest idealny, więc zapewne wszystko Ci wytłumaczy co i jak.potluczony

Zgadza się. Jestem tu liderem, w przeciwieństwie co do niektórych...potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:34  
Cytuj
Jakaś inna osoba założyła temat o sprzęcie sportowym - tam masz idealne rpzykłady czego używać - jeżeli nie preferujesz aerobiku to zapomniałęm dodać o treningach Cardio - typowe bieżnie i rowerki zawsze na koniec treningu.
Życzę zdobycie upragnionej sylwetki ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:31  
Cytuj
trzeba stosować metodę M.Ż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 07:23  
Cytuj
CYTAT
trzeba stosować metodę M.Ż.

Mniej Żreć?potluczony
1. Sauna ok - chyba, że ktoś ma problemy z sercem.
2. Brzuszki, jeżeli okolice brzucha są pokryte grubą warstwą tłuszczu nic nie dadzą (chodzi o efekt wizualny, bo mięśnie pod tłuszczykiem na pewno urosną).
Generalnie polecam Ci ćwiczenia aerobowe - czyli takie z wykorzystaniem dużej ilości tlenu. Mogą to być zarówno szybkie marsze, marszobiegi, jak i właściwy bieg. Ze swojej strony gorąco polecam Nordic Walking (chodzenie z kijami). Dla co poniektórych osób wygląda to śmiesznie (bo na razie w Stalowej Woli chodzą same starsze kobiety), ale sam spróbowałem i jestem zachwycony! Wiesz ile % mięśni angażujesz w ten sposób? Nie? To poczytaj:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nordic_walking

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:07  
Cytuj
Metody M.Ż lub jak kto woli Ż.P - Żryj Połowe skutkują na samym początku - ale łatwo przy ich stosowaniu w póxniejszef fazie o typowe efekty - jojo. Każdy kto się biezre za odchudzanie - w pierwszym tygodniu, miesiącu schudnie najwięcej ponieważ z oragnizmu wypłukuje największe ilości wody - póżniej już jest znacznie ciężej chytry
Nie rób żadnych brzuszków bo tylko nabawisz się problemów z kręgosłupem a jeżeli już Ci to przyjdzie do głowy to po każdej serii brzuszków wykonaj taką sama ilość grzbietów.
To samo sie tyczy takich środków jak np L-Karnityna która rzekomo spala tłuszcz - ale to jest tylko w kontekście uzupełnienia ciezkiego treningu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
...zajmuje sie od 8 lat bodybuildingiem i sportami walki więc wiem co Ci doradzam...


Jersey a więc to chyba raczej do Ciebie były skierowane te słowa:

CYTAT
...może od zapatrzonego w siebie kolesia który nic innego nie robi poza pompowaniem na siłowni i przeglądającemu się godzinami w lustrze. Często da się zauważyć takich kolesi napompowanych jak balony...


ok
potluczony

PS. Ale się doje*alem z samego rana (ale podobno Ty tak lubisz)?potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:23  
Cytuj
spalarnia pod lasem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:26  
Cytuj
jadeit: ja ćwiczę dla zdrowia a wygląd przychodzi sam - poza tym jest pewna różnica w afiszowaniu sie swoją posturą i forma fizyczną - którą Ty reprezentujesz w tematach nie z tym związanych umiech im szybciej to zrozumiesz tym szybciej przestaniesz za mna latać - bo to chyba Ty masz jakieś kompleksy człowieku umiech
Jeżeli chcesz możemy umówić sie razem z koleżanką - autorką tematu na siłownie i zobaczymy jaki kozak jesteś smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
jadeit: ja ćwiczę dla zdrowia a wygląd przychodzi sam - poza tym jest pewna różnica w afiszowaniu sie swoją posturą i forma fizyczną - którą Ty reprezentujesz w tematach nie z tym związanych umiech im szybciej to zrozumiesz tym szybciej przestaniesz za mna latać - bo to chyba Ty masz jakieś kompleksy człowieku umiech
Jeżeli chcesz możemy umówić sie razem z koleżanką - autorką tematu na siłownie i zobaczymy jaki kozak jesteś smiech2

Zapewniam Cie, że nie mam żadnych kompleksów. To Ty tu kozaczysz z siłownią. Nie latam za Tobą, nie bądź śmiesznysciana Siłownia to nie wszystko. Spójrz na "Pudziana" w walkach MMA. Możemy zmierzyć się w innej dyscyplinie? Jakieś propozycje, czy mam sam coś wybrać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:44  
Cytuj
jadeit: Mogą być sztuki walki - mam nawet rękawice do MMA więc nie zrobie Ci większej krzywdy chytry Mogą być biegi przełajowe i może być 100-u metrówka - Pisz na PW kiedy i gdzie i zdziwie się jak sie stawisz...a na forum już nie pisz do mnie bo mi zarzuci ktoś ,że trace na Ciebie czas i nabijam posty na sprzeczkach umiech
To samo tyczy się kogoś kto ma problemy z odżywianiem lub chce zaczać ćwiczyć na siłownie tez może napisac mi PW moge komuś zawsze ułożyc plan treningowy czy diete - ponieważ dietetyka też mam - pochwaliłem się...Ups

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:59  
Cytuj
Jersey: sztuki walki odpadają. 100 metrów? A jaki masz czas. Jak poniżej 13tu sekund to możemy się zmierzyć. Ale to bardziej na wiosnę, bo forma jednak już nie taka sama jak na AWF. A może basenik? Dobrze pływasz? A propos mam tez tytuł technika technologii żywienia i tez układałem przykładowe jadłospisy (diety). Ok, ale przestańmy się przechwalać nawzajem. Jakoś nabrałem do Ciebie zaufania i nie zamierzam już Cie obrażać. Jeżeli chcesz możemy skoczyć kiedyś na siłownię. Przydałoby mi się poćwiczyć bo dawno tego nie robiłem, a po okiem instruktora zawsze lepiej. Na jaką siłownię uczęszczasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:34  
Cytuj
tak bardzo ludzie pragną mieć idealne ciała, zapominając o umyśle, rozwoju ducha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
tak bardzo ludzie pragną mieć idealne ciała, zapominając o umyśle, rozwoju ducha

Nie! Dlaczego tak uważasz? Obił Ci się kiedyś o uszy termin "Kalos kagathos"? Nie? To podpowiem Ci w skrócie - kalos kagathos – dosł. "piękny i dobry". To może iść ze sobą w parze. Bez cienia wątpliwościcool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »