NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
szukam koparko-ładowarki, PILNIE

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 31
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 21:18  
Cytuj
Poszukuje sprawnego operatora koparko-ładowarki który by mi wykopał dół na szambo. Głębokość max. 2,20cm, szerokość 3,5cm, długość 4,5cm metra. Lokalizacja - miejscowość Obojna - gmina Zaleszany (6km o Stalowej Woli). Namiary lub chętnych proszę na maila maly_bukowa_(at)_poczta.onet.pl
PILNIE !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2011r. 21:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 08:09  
Cytuj
Jak tak patrze na te wymiary to strasznie malutkie szambo będziesz miał. Łyżeczką do herbaty możesz to wykopać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 09:08  
Cytuj
Korzystałam z usług koparki i byłam zadowolona tylko z jednego Pana, nr tel: 889455092 jak nie bedzie miał czasu to warto poczekać! Ja nie chciałam czekać i zadzwoniłam do innej osoby i zapłaciłam 2 razy tyle bo młody chłopak nie miał pojęcia o niczym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 10:50  
Cytuj
dziwnie tutaj pachnie samo reklamą Jula czy ty się nie reklamujesz sama?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 10:53  
Cytuj
Nie reklamuje umiech nie mam koparki niestety. Ale dłaczego mam nie zareklamować Pana, który bardzo szybko wykopał mi rów na rury gazowe i wział 160zł a drugi miał zakopać i wziął 300 zrobił paskudnie po 3h go wygoniłam bo by cały dzień równał nie równując umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 15:01  
Cytuj
heh oczywiście wymiary podane w temacie są w metrach ;-)
tylko tyle tych koparek w stalowej ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 16:26  
Cytuj
Lucky_Luk. - no to zgłoś się do autora na PW i wykop mu.

Ale jeśli będziesz tak kopał jak zamieniał obciążenie z kg na N to może mieć problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 17:52  
Cytuj
witam ja potrzebowalem kopareczki do wykopania sporego dolka i polecono mi goscia co sie tym zajmuje no i wynajaem koparke przyjechal mlody chlopak robote zrobil rewelka a pojego sprzataniu tylko pograbilem i jest git ceny normalne jak chcesz to dzwon 600416002 lub664056677 pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2011r. 09:23  
Cytuj
Polecam Pana Januszagood nr kontaktowy 880 179 248 cool girl

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2011r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Lucky_Luk. - no to zgłoś się do autora na PW i wykop mu.

Ale jeśli będziesz tak kopał jak zamieniał obciążenie z kg na N to może mieć problem.


Kolego. Nikt nie zamienia Newtonów na kilogramy. Poczytaj trochę o dynamice. Czepiłeś się na PW i 7 wiadomości piszesz mi o zamianie jednostek. Nośność jest to możliwość przejęcia przez materiał, złącze lub konstrukcję obciążeń zewnętrznych. A na wytrzymałość konstrukcji na nacisk w kilogramach wpływ ma wiele czynników. Budowany most w Zarzeczu ma wytrzymałość 27MN. Jest to parametr określający siłę. Są pewne zasady dynamiki, których uczymy się już chyba w podstawówce. Ale Ty zamiast uważać na fizyce, pewnie rysowałeś żołnierzyki na ostatniej stronie zeszytu. 27MN !!! Dalej uważasz, że maksymalne obciążenie tego mostu to 50 ton (półtora TIR'a) ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 17:54  
Cytuj
tylko 2 koparki są na terenie stalowej i okolicach??? dajcie mi jakieś namiary bo we wtorek mi mają szambo już przywieźć.......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2011r. 18:43  
Cytuj
Kolego Lucky_Luk, uważam dokładnie tak jak jest napisane w artykule

CYTAT
Budowa nowego mostu ma się zakończyć pod koniec roku, będzie miał nośność dostosowaną do obciążenia pojazdem 50-tonowm.


Zgodnie z normą PN 85-S-10030, tablicą 6, obiekt jest przystosowany do poruszania się po nim pojazdów o ciężarze 500kN. Jeśli dla kolegi jest to pół tira - no to pół tira potluczony
Klasa mostu jest A i został zaprojektowany również na obciążenie klasy A - czyli pojazd typu K poruszający się po moście podane w tab. 3 tejże normy są jego dokładne parametry.

CYTAT
27 MN czyli w przeliczeniu na nacisk jest to ok. 2100 ton.


To kolego pochwal się jak dokonałeś tego przeliczenia ok
Podałeś wynik. Czyli tak bardzo nielubiane uproszczenie we wszelkich obliczeniach. Zagwarantowałeś sobie brak sprawdzalności. Może taki był cel ...


P.S.
Mam nadzieję, że tym razem kolega się lepiej przygotował, niż w artykule o używaniu kierunkowskazów na skrzyżowaniach ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 31 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 11:25  
Cytuj
koledzy sm i lucky_luk przeczytajcie sobie temat jaki założyłem i sens waszych wypowiedzi.... potrzebuje koparki do wykopania dołu a nie filozoficznych wypowiedzi kto mądrzejszy. Nie macie namiarów to nie zaśmiecajcie mi posta jakimiś bredniami o nacisku... Kogo to obchodzi ??? Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2011r. 15:39  
Cytuj
bukowa... Jak widać ten kto układał regulamin, sam sie do niego nie stosuje, zaśmieca forum pisząc nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »