NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
dobry adwokat od rozwodów,
~~Daria
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 07:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
zaklopotanyTy lepiej psychiatre odwiedz. Bo o ile cie znam bardziej ci sie przyda niz adwokat.



zaraz za (z) Toba Mala...


Nie znasz sprawy ani typka to głosu nie zabierajzaklopotany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 07:16  
Cytuj

 
 
 
 
~~Bartosz
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela. Małżeństwo jest nierozerwalne.

A jak taka suka już rozdzieliła to, co Bóg połączył to co?



Jeżeli mężczyzna tak obraża kobietę (suka???????) to w ogóle jest mężczyzną??????????????????????

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
zaklopotanyTy lepiej psychiatre odwiedz. Bo o ile cie znam bardziej ci sie przyda niz adwokat.



zaraz za (z) Toba Mala...


Nie znasz sprawy ani typka to głosu nie zabierajzaklopotany


To ja pisze umiech hate eternal piszacy o wiedzmach, a nie klon chcacy isc na randke do psychiatry (zenujaca forma podrywu). Ja nie chce isc z Monika do psychiatry. Moze ona jest maniaczka smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~Daria
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 22:14  
Cytuj
To ja pisze umiech hate eternal piszacy o wiedzmach, a nie klon chcacy isc na randke do psychiatry (zenujaca forma podrywu). Ja nie chce isc z Monika do psychiatry. Moze ona jest maniaczka smiech2smiech2smiech2smiech2[/cytat]
Z pewqnoscia by ci sie on bardziej niż MOnice przydalgood

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 22:19  
Cytuj
CYTAT

To ja pisze umiech hate eternal piszacy o wiedzmach, a nie klon chcacy isc na randke do psychiatry (zenujaca forma podrywu). Ja nie chce isc z Monika do psychiatry. Moze ona jest maniaczka smiech2smiech2smiech2smiech2

Z pewqnoscia by ci sie on bardziej niż MOnice przydalgood[/cytat]

Nie wiem jak Monice i mnie, ale Tobie to juz zdecydowanie dziecko drogie. I to najlepszy specjalista w Polsce. Choc pewnie i on zalamie rece i odesle Cie z kwitkiem. umiech

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 00:29  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli mężczyzna tak obraża kobietę (suka???????) to w ogóle jest mężczyzną??????????????????????

Nie durniu, powinien jej kwiatki kupić, co? Jak ktoś tak pisze jak ty to chyba właśnie powinien takie kwiatki dostawać na dzień kobiet, bo niezła z ciebie pi*da umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

To ja pisze umiech hate eternal piszacy o wiedzmach, a nie klon chcacy isc na randke do psychiatry (zenujaca forma podrywu). Ja nie chce isc z Monika do psychiatry. Moze ona jest maniaczka smiech2smiech2smiech2smiech2

Z pewqnoscia by ci sie on bardziej niż MOnice przydalgood


Nie wiem jak Monice i mnie, ale Tobie to juz zdecydowanie dziecko drogie. I to najlepszy specjalista w Polsce. Choc pewnie i on zalamie rece i odesle Cie z kwitkiem. umiech[/cytat]

No dawno tu takiego głupka nie było.Brawo.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 23:51  
Cytuj
CYTAT


No dawno tu takiego głupka nie było.Brawo.


Hehe, masz racje. Nie pojawiaj sie wiecej to takiego glupka tu nie bedzie. Brawo umiech

 
 
 
 
~~Oswi
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 08:25  
Cytuj
Małżeństwo jest nierozerwalne. Uświęca je sam Bóg i błgosławi na wieki. A przysięgę przed Bogiem składa się na całe życie.

 
 
 
 
~~ted
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


No dawno tu takiego głupka nie było.Brawo.


Hehe, masz racje. Nie pojawiaj sie wiecej to takiego glupka tu nie bedzie. Brawo umiech


O napinacz sie pojawił. Spadaj stad tu o powaznych sprawach sie pisze.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


No dawno tu takiego głupka nie było.Brawo.


Hehe, masz racje. Nie pojawiaj sie wiecej to takiego glupka tu nie bedzie. Brawo umiech


O napinacz sie pojawił. Spadaj stad tu o powaznych sprawach sie pisze.


Sam spadaj cymbale. Zobacz na post na pierwszej stronie - póki co najwięcej mu podpowiedziałem. Bujaka.

 
 
 
 
~~detektyw
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
Małżeństwo jest nierozerwalne. Uświęca je sam Bóg i błgosławi na wieki. A przysięgę przed Bogiem składa się na całe życie.

Zgadza się w całej rozciągłości, a 2000 lat temu Żydzi mieli idealny sposób na te k....wy - kamienowali je. I bardzo dobrze, jestem jak najbardziej za.

 
 
 
 
~~c-r
ff
Wysłany: 21 Gru 2009r. 14:19  
Cytuj
ciszaaaaaaa!

Ja natomiast , pilnie , zaraz po nowym roku , potrzebuję dobrego adwokata od długów, wyłudzeń , ect
Ktoś zasugerował mi P.Jaworskiego lub Panią Derylak.
Oczekuję poważnych rad , ponieważ i kwota do odzyskania nie mała , jak na prywatną , ciężko pracującą osobę.

 
 
 
 
~~waldi4442
ff
Wysłany: 21 Gru 2009r. 15:59  
Cytuj
tylko nie Materkowski,jajuz mialem doczynienia z tym facetam.przed rozprawą opowiadal ze wszystko bedzie na moja kozysc ale nic z tego nie wyszlo -odradzam tego czlowieka

 
 
 
 
~~eva
ff
Wysłany: 21 Gru 2009r. 17:45  
Cytuj
dr adw. Anna Gałkowska umiech

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »